PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadam o práva admina



zavo
15-04-12, 22:23
Prajem dobrý deň

Určite ma všetci, alebo veľká väčšina z vás pozná buď z hry, alebo odtiaľto z chatu.
Keďže som sa v mojej minulej žiadosti dostatočne nepredstavil tak som sa rozhodol urobiť to teraz aby som vám priblížil seba ako osobu.

Volám sa Martin a mám 16 rokov. Som druhák na strednej škole. Mám rád šport ( hrávam s kamarátmi futbal, 7rokov som chodil na karate, rád lyžujem, atď.) ten ale teraz robím obmedzene kvôli problémom s kolenami a preto som aj denne dlho na počítači. Rád počúvam hudbu (Horkýže slíže, Kabát, Iron Maiden a Metallicu) a baví ma robiť s počítačmi. Hrám na vašich serveroch: Oldschool, Classic, AWP, Knife1-2, JB(stal som sa tu special dozorcom) DM FFA, DM, JTR(učím sa LJ, HJ a BH) a Furien. Csko hrám už 6 rokov (- nie je to moc vidieť, keďže 1. rok som hral len proti botom, ďalšie 3 roky som hral asi raz do mesiaca a tie ostatné čiže 2 hrávam aktívne. No nie som najhorší, skôr tak priemer).

V mojej predošlej žiadosti som vás žiadal o práva server admina a ak by to nevyšlo tak o práva JB admina. V tejto žiadosti vás žiadam o práva na všetky strielacie servery na JB už nežiadam lebo nato nemám nervy, poprípade knife 2(tento nemusí byť, no rád by som mal aj tu mal práva).

Verím, že po sústavnom učení sa v rôznych odvetviach hry Counter - Strike: Adminovanie (amx), CB (všetko čo ktomu patrí, + gather, mix), screeny, dema, bindy, configy, hammer (Tvorenie máp),wallbangoch, názvoch rôznych častí máp ,cheaty (pár cheaterov som aj nahlásil buď na kotelne, alebo rovno adminom na steame poprípade cez !), aktivite na fóre, BHe, LJpe a HJe. Ako posledné som sa snažil zlepšiť v hraní hry CS (zvýšiť počet zabití ). Viacerým z vás som písal kvôli niečomu čomu nerozumiem. Chcem sa vám pre to za váš čas poďakovať a zároveň aj ospravedlniť za to, že som vás otravoval.
Viem, že som sa tu dosť sfailoval pred veľkou väčšinou z vás, no v poslednej dobe som sa snažil zmeniť to a nefailovať sa naďalej. Ak som vás niečím urazil, dotkol sa vás či vám niečo urobil tak sa vám ospravedlňujem.
Dúfam, že ma budete brať ako hráča čo má o práva veľký záujem, čo robí pre to maximum a, že dokážete prižmúriť oči nad mojimi chybami a nedostatkami. Je jasné, že sa ich budem snažiť odstrániť. Prosím aby sa k mojej žiadosti vyjadrovali admini a hráči čo ma poznajú zo serverov, ktoré hrávam a už nikto iný.
Na záver dodávam moje:
Meno v hre: Zavo
Steam meno: martinzavo
steam ID: STEAM_0:1:29811284
Ďakujem vám za vaše prečítanie si mojej žiadosti, čas a vaše dobré a zlé hodnotenia, verím, že budete hodnotiť podľa kvalít a nie podľa počtu zabití.

apach29
15-04-12, 22:35
Jsem pro na JB, Knife a Jump servery. Na strileci (a uz vubec ne vsechny strileci) servery nemas dost zkusenosti ani jako admin, ani jako hrac.

Charon35
15-04-12, 22:36
V mojej predošlej žiadosti som vás žiadal o práva server admina a ak by to nevyšlo tak o práva JB admina. V tejto žiadosti vás žiadam o práva na všetky strielacie servery na JB už nežiadam lebo nato nemám nervy, poprípade knife 2(tento nemusí byť, no rád by som mal aj tu mal práva).

Takže hoci kde, len niekde :D
Ako vieš, keď nemáš nervy na JB, že budeš mať nervy na strielacie?

zavo
15-04-12, 22:39
JB neziadam len som tam napisal ze nato nemam nervy, skusenosti mam no este nejake musim nabrat kedze som bol na malom portale.
A na strielacie servery by mi stacilo len na servery kde hravam.

zavo
15-04-12, 22:42
Takže hoci kde, len niekde :D
Ako vieš, keď nemáš nervy na JB, že budeš mať nervy na strielacie?
hravam strielacie denne okolo 1.5hod a viac, a neni to tam ako na JB ze nikoho ani nestihnes zabit a uz ti pisu FK. Na strielacich kde hravam som sa tam skamaradil a spoznal vela hracov a sme tam dobra parta. Proste to viem :)

Charon35
15-04-12, 22:45
hravam strielacie denne okolo 1.5hod a viac, a neni to tam ako na JB ze nikoho ani nestihnes zabit a uz ti pisu FK. Na strielacich kde hravam som sa tam skamaradil a spoznal vela hracov a sme tam dobra parta. Proste to viem :)

Na ktorých?

EDIT:

Ďakujem vám za vaše prečítanie si mojej žiadosti, čas a vaše dobré a zlé hodnotenia, verím, že [B]budete hodnotiť podľa kvalít a nie podľa počtu zabití.
Ono to ide trochu dokopy.

zavo
16-04-12, 06:23
Na oldschoole sa poznam s kopou ludi vzdy ked tam dojdem vela- kamaratov tam je, na DM + DM ffa sa stretavam s kopou ludi co poznam kamaratov s ktorymi hravame gathery, atd.., na classu ma tiez poznaju +davam aj knife
Viem ze to ide dokopi no myslim to vtom zmysle ze nejsom najlepsi vzdy v tabulke, no vecsinou v strede - zahrat viem, som taky priemer.

Zoid
16-04-12, 07:13
Jsem pro, jen nevím jestli nemáš nervy na JB, jestli budeš mít nervy na knife.

Že já jsem klidnej, tak mě tam občas dokážou vytočit, to se jim na jb ještě nepovedlo ;)

Ryukyza
16-04-12, 07:55
@Zoid: Kdo ti napise nejakou vulgarismu hodis mu mute nebo kick. Kdo se tam ma nervit. :D

@ZavO: Na knifu jsem te nevedel, nevim jestli tam chodim posledni dobou malo, nebo si tam sotva zacal chodit a uz tam chces prava. Me by zajimalo za co bys tam bannoval.

Na strileci servery bych byl pro, strilet umis, nejakej cheater si nahlasil. :)

mecky
16-04-12, 10:57
Na střílecí servery určitě ne vím jak hraješ a myslím že na to ještě nemáš dost zkušeností..

Svacinar
16-04-12, 11:11
Když už to sem můžu napsat, tak dát tomuhle člověku práva a ještě na střílecí servery, by byl jeden z největších failů, co bych tady na kotelně zažil. Ne, NE, NIKDY! Buďto by sázel jeden fail ban za druhym nebo by se na všechno ptal, což je pak k hovnu admin. Tak či tak, nebude přínosem.

Johny Pampeliska
16-04-12, 11:33
Sváča to vystihnul úplně přesně - dávám ti "LIKE" :drinks:
Zavo ty na to opravdu nemáš, jak na střílecí tak i nestřílecí servery, protože to co jsem spozoroval u tebe za tu krátkou dobu co tu hraješ nemá obdoby....kdybys dostal práva, tak už by jsem se fakt mlátil klackem do hlavy, protože by to nebylo možný, to už by je tu kotel mohl dát fakt všem za pozdrav. Opravdu NE, ani ti nevěřim, že hraješ csko 6 let.

I-Mouse
16-04-12, 13:45
Na jump alebo jb mi je to jedno, ale na knife ne. Tak treba only knife aktivneho admina, nie takeho, ktory bude skakat z jedneho serveru na druhy.

zavo
16-04-12, 15:00
ved knife ani byt nemusi - v poslednej dobe som nan prestal aktivne chodit kedze som zacal hrat castejsie AWP a Oldschool, classic +dalsie.

Ty svaco a par dalsich ludi sa drzite jednej a tej istej mienky ze hrac ako ja sa nemoze zlepsit a byt dobrym adminom a hracom. O adminovani viem vela, viacerych skusenych adminov som kvoli tomu aj otravoval aby mi v niecom pomohli, atd.. Tak preco nevies prijat ze mam o to byt adminom velky zaujem a robim preto vela. V zivote si ma videl hrat mozno 5min dokopy na DM a to je vsetko.

Smooke
16-04-12, 16:20
K této žádosti netuším jak se vyjádřit. Hráč Zavo mi přišel v celku v pohodě (na Jb). Abych pravdu napsal, tak netuším jak na ostatních serverech.

Na Jb bych mu práva dal. O ty ale nestojí.

Na Classicu, DM apod netuším. Takže se zdržuji hlasování :happy:

Rixie
16-04-12, 18:22
Ještě nedávno si psal na fóru děsný sračky a většina lidí tu měla z tebe akorát prdel. Neříkám, že se nemůžeš změnit a že se z tebe nestane dobrý hráč, ale jako admina tě tu většina lidí chtít nebude. Tady nejde o to, že bys o adminování nic nevěděl. Cheathunterem se nestaneš za měsíc, chápeš? Kdybys dostal práva na střílecích serverech, už vidím jak by tu lítal jeden fail ban za druhým a furt by ses ptal jestli tenhle něco má nebo ne, takovejhle admin je tu pak na nic. Co se týče ostatních serverů, o ty už asi moc zájem nemáš ...

zavo
16-04-12, 18:26
Dakjume za koment vsetkym, a ne nepytal by som sa ci je niekdo zapli ,alebo ne. odhalit cheatera viem aj sam a nemusim sa pytat.
a cheaterov uz odhalujem dlhsie ako 1/2roka

Leryx
16-04-12, 19:14
JB(stal som sa tu special dozorcom)
S tebou taky dalších 56 lidí.

Nvm ale udělej si obrázek sám, myslel si, že to vyjde? Když to nevyšlo na JB, na střílecí servery už vůbec ne. A pokud mám být upřímný ani na ten JB bych nebyl pro. Neustále v tobě něco postrádám, ať už jde o styl psaní a o to jak se vyjadřuješ, ať už jde o to jak se chováš, pořád to prostě není ono. A nejsem sám kdo si toho všiml. Je asi blbé když ti někdo mladší jako já řekne, že bys měl ještě trochu vyrůst, ale doufám že chápeš jak to myslím.

zavo
16-04-12, 19:38
Lero chapem ta. No ja viem ze som sa dost zmenil a ze by som tie strielacie servery zvladol. A ktomu JB: to spesl som tam dopisal ako na dokaz ze tie pravidla ovladam a rozumiem im.

Johny Pampeliska
17-04-12, 00:29
Lidi co sem pravidelně chodí na Kotelnu, už ví a znaj jak to tu chodí a známe se tu i mezi sebou, ať už to jsou nebo nejsou admini, ale i obyč useři.....Když Kotel dá někomu práva a tady lidem se to nebude líbit, bude tu zase nehoráznej povyk a bordel a Kotel bude denně řešit v chatu v PMkách nebo kdekoli jinde co se tady zase nabralo za člověka, když přitom někdo jinej kdo by byl daleko lepší se nevybral a ty třeba jo, tohle se tu řešilo několikrát už. Já proti nikomu nic nemám (nejsem zaujatej), každej admin do party dobrej, ale prostě ty na to nemáš a lidi co tě tu znaj, by taky čuměli jako puk a byl by tu nehoráznej humbuk kdybys to adminství dostal, nezlob se nemyslim to nijak zle.

zavo
17-04-12, 14:12
OK sa nehadam dakujem ti za vysvetlenie, no ak sa ja tiez nemylim nehovoris za vsetkych iba za ludi u ktorych som si to pokaslal a preto zdielaju tvoj nazor no su tu aj taky ktory nezdielaju tvoj nazor.

Tymto nechcem zacat nejaku hadku o tom kdo tu koho neznasa ja tiez proti vam nic nemam.

BiA Fz
17-04-12, 14:51
Napsal sem tu původně román, ale pak sem si uvědomil, že to lze zkrátit na dvě věty.
Za mě bys měl PRO, protože myslim, že už adminování obecně bys zvládnul a jsou tu servery, kde bych Ti ty práva dal, protože tam jako admini málo chodíme (stačí mrknout na http://csko.cz/admins.php , jsou tam sloupečky pro server, kde je třeba jen 20 minut.) Nějaký to wéháčko si mi už taky nahlásil.
Ale-1 z 17 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný. Nezáleží jen na tom co umíš a jestli dostaneš od nějakýho admina pro, je tu moc lidí proti a když práva dostaneš, zřejmě se zvedna vlna protestu Tsunami.. :-/

zavo
17-04-12, 15:00
Mozno ano, no podla mna nejsom jediny komu tu dali taky velky pocet palcov nadol. A nemusi sa ta vlna vzniest ved ak by sa vzniesla sam by som poziadal o odobranie prav, no chcel by som to skusit aspon na 1-2mesiace aby som pockal ako sa cela situacia vyvinie - ci sa urovna a prijmete ma admini a hraci, alebo ci ma tu nebudete chciet.

Leryx
17-04-12, 15:30
Víš já bych něco napsal, ale nemám to srdce ti to říct. Řeknu to tedy slušně, všechno cos napsal, se nestane, už se totiž stalo.

BUBEN
18-04-12, 11:58
Ze serverů co jsi psal, se starám jen o DM.
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=204562
Tady na tomto nicku je nahráno 5 hodin a K:D - 0,96

DM FFA
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=197761
Tady máš nahrané 4 hodiny a K:D - 1,24

Takže fakt ne.

zavo
18-04-12, 15:01
posledne 2tyzdne hravam DM, DM FFA no nehravam ho aktivne chodim tam denne tak na cca 20 min

Charon35
18-04-12, 22:41
posledne 2tyzdne hravam DM, DM FFA no nehravam ho aktivne chodim tam denne tak na cca 20 min

To je jedno ako často. ALe ten K:D je rovnaký, či po 2 hodinách na serveri, alebo 2 týždňoch. Nie je to smerodajné pri určovaní práv, ale tiež to o niečom svedčí. Tak ako toto. (http://csko.cz/forum/showthread.php?5280-Awp/page2)

Ked som s AWPckom nekedy sa mi podari bugnut si mys, tzn. ze si vidim na obrazovke sipku ako ked som tu na webe, a je to presne aj na velke vzdialenosti, no stane sa mi to malo krat.
+ tie tvoje hlásenia. Niekdy víde, niekedy nie. Veď uvidí sa.

Ďalšia vec je tá nerozhodnosť. "Poprípade knife, ale som aj na jump training, MP, awp, vlastne všade, ale poriadne nikde".

Vidno, že sa snažíš, ale ešte ti niečo chýba. Asi niečo ako dozreť. Si na dobrej ceste, ale podla mňa máš ešte čas.

zavo
19-04-12, 15:21
Nie ja chcem prava na strielacie servery a zacal hrat som aj novy server knife2 (tu som napisal ze by som nan prava chcel tiez no zalezi na vas kedze ja to nevyzadujem.). Nelietam na serveroch: classic tu som vecsinou 1hod minimalne 30min, na oldschoole, awp. Na ostatne servery ako DM, DM FFA zajdem ked som vyhrany + aj na knife. Ak sa sustredujem na servery tipu Furien, JB, War3FT, knife tak strielacie servery zacnem hrat trosku menej(asi na 2 tyzdne), lebo ma nebavia 2mesiace v kuse hrat.
+ tie hlasenia mi nevysli 1. dve ostatne mi vysli vsetky az do teraz takze neviem co je za problem. Uz cheatera rozpoznam.
A ten koment co som dal v threade: AWP - to som napisal len ako zaujimavost, kedze tam pisali o roznych bodkach v strede obrazovky.
A skocil som ti na DM. DM FFA napravit si skore: http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=197761 a http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=204562.

Charon35
19-04-12, 15:36
http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=52655 - classic
Points: 3,012
Rank: 246
Kills per Minute: 0.39
Kills per Death: 0.8069 (0.84*)
Total Connection Time: 0d 14:06:12h

http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=72614 - awp
Kills per Minute: 1.08
Kills per Death: 1.0241 (1.09*)
Total Connection Time: 0d 21:37:53h

0,84 na classiku je dosť málo.

Ak chceš, napíš PMku twistovi a martii-mu, nech sa sem vyjadria. Uvidíš čo ti napíšu.

zavo
19-04-12, 15:57
na classicu hravam no to skore je len preto lebo hram tam aj na NTB a na NTB mi nejde skoro vobec hrat no ked som na kompe TO JE INE! preto na NTB nehravam skoro vobec len knife, ...Totizto na pocitac nemozem ist kedy chcem, ale na NTB mozem len na NTB neviem hrat proste sa to nanom neda, skazil mi skore na AWP, DM, DM FFA, a hlavne na classicu

Montty non skill
22-04-12, 22:00
zava znám ze hry a mám ho i v přátelích. Je to hráč v klidu, nežere to tak, je pro srandu a na awp hrává dost. Připomínky k němu nemám. Cheatra už mi hlásil po steamu, takže snad pozná ;-) Vyjadřování slušné, jen možná ten věk ;-) AKtivitu na fóru taky nějakou má. Nejsem proti.

zavo
23-04-12, 16:17
Dakujem vsetkym za vase komenty

dtr
29-04-12, 20:02
Včera jsem to po dlouhý době nainstaloval a když jsem na klasu spatřil zava, tak mi bylo do pláče. Nezkušený, bez brainu, no prostě děs. Rozhodně proti.

zavo
30-04-12, 16:03
Včera jsem to po dlouhý době nainstaloval a když jsem na klasu spatřil zava, tak mi bylo do pláče. Nezkušený, bez brainu, no prostě děs. Rozhodně proti.

Super, ze si ma tam videl, no v poslednej dobe som tam v 1. 3jke. Cize doslo u mna k podstatnemu zlepseniu.
Este, ze si napisal "vcera" - ten brain tam nebol lebo som bol bez zvuku nevedel som sa poriadne orientovat, no uz mi ide vsetko.

mecky
30-04-12, 17:13
Super, ze si ma tam videl, no v poslednej dobe som tam v 1. 3jke. Cize doslo u mna k podstatnemu zlepseniu.
Este, ze si napisal "vcera" - ten brain tam nebol lebo som bol bez zvuku nevedel som sa poriadne orientovat, no uz mi ide vsetko.

ty máš vždy na vše výmluvu..

dtr
30-04-12, 17:16
Nemáš na to být adminem jinde, než na knife serveru. K žádnému zlepšení nedošlo, seš pořad stejnej bot.

zavo
30-04-12, 17:59
Nemáš na to být adminem jinde, než na knife serveru. K žádnému zlepšení nedošlo, seš pořad stejnej bot.

jn to mi hovori hrac co si vcera nainstaloval cs a videl ma raz hrat.
Mecky neni to ziadna vyhovorka, ale pravda.

Leryx
30-04-12, 18:36
Vždyť je to bývalý admin...

mecky
30-04-12, 20:48
]jn to mi hovori hrac co si vcera nainstaloval cs a videl ma raz hrat.[/B]
Mecky neni to ziadna vyhovorka, ale pravda.

Není to po prvé byl tu admin a viděl tě hrát už tolikrát.. Je to výmluva vždycky když ti někdo napíše něco podobného začneš se vymlouvat na to že jsi měl nějaký problém.

zavo
30-04-12, 21:54
neni to vymluva je to pravda, viem zahrat a to casto krat dobre

Charon35
01-05-12, 00:01
Super, ze si ma tam videl, no v poslednej dobe som tam v 1. 3jke. Cize doslo u mna k podstatnemu zlepseniu.
Este, ze si napisal "vcera" - ten brain tam nebol lebo som bol bez zvuku nevedel som sa poriadne orientovat, no uz mi ide vsetko.
Prosím ťa, kde si v 1. 3-jke? Akože napr. u CT že si medzi prvými tromi hráčmi, alebo ako si to myslel?

zavo
01-05-12, 10:50
Tento posledny tyzden som bol vela krat v1. 3jke, niekedy aj v strede. A hracov tam bolo vela 9-10. Spytaj sa aj Biu ten tam vcera hral a videl ma kde som sa umiestnoval.

t.twisted
01-05-12, 11:28
To že jsi někdy na vrchu tabulky neznamená že jsi dobrý. Já tam jsem taky občas, ale to není skillem, ale tím že se tam sem tam sejde víc horších hráčů, kteří dovolí se na tom topu umístit. Prostě hrej a hrej, hlavně DM, tam nacvičíš hlavně aim, chování v normální hře pak musíš vysledovat buď z hltv nebo hrát mixy atd. Měj se.

Rixie
01-05-12, 11:41
Děláš si ze mě prdel vole? Ty tvoje trapné výmluvy už mě fakt přestávají bavit. Neumíš ani chodit, natož aby si něco trefil a budeš něco psát dtrovi, kterej to hraje 100x lépe než ty? Se propleskni.

zavo
01-05-12, 13:21
Děláš si ze mě prdel vole? Ty tvoje trapné výmluvy už mě fakt přestávají bavit. Neumíš ani chodit, natož aby si něco trefil a budeš něco psát dtrovi, kterej to hraje 100x lépe než ty? Se propleskni.

Kto povedal ze som lepsi ne dtr? on je lepsi to sa nehadam.

Twistede ja nehovorim ze som dobry, len hovorim ze dokazem zahrat aj ja. Tabulka ukazuje aj to kto ako hra nielen nejake cisla. Admin by mal vediet: udrzat chladnu hlavu, odhalit cheatera, nieco zahrat. Co nesplnujem??

mecky
01-05-12, 13:49
Dokážeš konečně pochopit že na to nemáš dost zkušeností ? Když vidím jak hraješ je to hrůza radši hrej dál a nevychvaluj se tu že si byl v 1 trojce protože tam se dostane kde jaký loupák.

Charon35
01-05-12, 19:23
Twistede ja nehovorim ze som dobry, len hovorim ze dokazem zahrat aj ja. Tabulka ukazuje aj to kto ako hra nielen nejake cisla. Admin by mal vediet: udrzat chladnu hlavu, odhalit cheatera, nieco zahrat. Co nesplnujem??


http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=52655 - classic
Points: 3,012
Rank: 246
Kills per Minute: 0.39
Kills per Death: 0.8069 (0.84*)
Total Connection Time: 0d 14:06:12h

http://csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=72614 - awp
Kills per Minute: 1.08
Kills per Death: 1.0241 (1.09*)
Total Connection Time: 0d 21:37:53h

0,84 na classiku je dosť málo.

Tabuľka a čísla je to isté. S botmi na easy môžem byť tiež prvý. (nič v zlom)

Pepo tu nahlásil cca 25 cheaterov, z čoho bolo 25 zabanovaných. Ty si tu nahlásil tuším 3 či 4 z čoho boli, ak preženiem, dvaja zabanovaní. Pri tvojej "úspešnosti" by bola polovica banov riešených na fóre v sekcií žiadosti o UB.

Twist ti to vysvetlil hádam dosť.

Svacinar
01-05-12, 19:36
Kto povedal ze som lepsi ne dtr? on je lepsi to sa nehadam.

Twistede ja nehovorim ze som dobry, len hovorim ze dokazem zahrat aj ja. Tabulka ukazuje aj to kto ako hra nielen nejake cisla. Admin by mal vediet: udrzat chladnu hlavu, odhalit cheatera, nieco zahrat. Co nesplnujem??

No když se ptáš...ani jedno. Neříkám, že já rozdávám jako progamer, ale taky jsem nikdy nepsal, že ano, spíš naopak. Zato ty se tady vychvaluješ a přitom by tě tady každej druhej pobotil. Několik lidí....počkej vlastně všichni snad až na monttyho, ti řeklo, že na to prostě nemáš a ať už znova nezakládáš žádosti a ty prostě ne. Jsi paličatej a natvrdlej, prostě zavo.

Charon35
27-05-12, 16:57
Okrem iného, drvivá väčšina je proti.

NIE.