PDA

Zobrazit normální verzi : Nejde mi hýbať myšou do bokov iba rovno a dole.



Lupak
27-02-19, 12:36
ahojky,
Chcem sa spýtať či neviete čo robiť keď mi nejde hýbať do prava ani do ľava iba hore a dole...
Hral som na maďarskom servere kde mi dali ban za zvýšenie fps hneď potom mi nešlo hýbať do bokov iba hore a dole . a obmedzuje ma to hrať prosím ak by ste vedeli

Drapalas_S
27-02-19, 12:42
Skus odinstalovat a znovu nainstalovat csko.

Lupak
27-02-19, 13:03
Skušal som cez steam uninstall a nainstalovat a nic..

Pelargos
27-02-19, 13:08
skús sa pozrieť akú máš hodnotu pri m_yaw, ak tam máš nulu, daj si tam štandardnú hodnutu 0.022.

Revan
27-02-19, 15:48
Keď tak skús m_rawinput 1 napísať do konzole ak nepomohlo nič iné.

Lageris
27-02-19, 17:39
už som mu poradil už mu to ide :)
E: respektíve som ho navigol čo spraviť cez tsko

Pelargos
27-02-19, 17:45
už som mu poradil už mu to ide :)

Tak sem prosím ťa napíš ako ste to vyriešili, aby vedeli aj ostatní, prípadne v budúcnosti, keď bude mať niekto podobný problém, aby si to tu mohol pozrieť.

JustDoItNigga
27-02-19, 18:44
Taky se mi to někdy stane, když se to stane tak prostě rc, nebo si dám kill a pak už to je v pohodě.

Lageris
28-02-19, 13:19
ako som napísal stačilo vymazať config a napojiť sa na kotelnu, aby mu stiahlo config kotelny :)

Zoid
28-02-19, 22:14
Je to celkem known bug, stavá se to, když vyskočíš z full screenu ze hry na plochu. Většinou stačí znovu vyskočit na plochu a zpět do hry.

Lageris
28-02-19, 22:21
Je to celkem known bug, stavá se to, když vyskočíš z full screenu ze hry na plochu. Většinou stačí znovu vyskočit na plochu a zpět do hry.

lenže jemu sa nedalo hýbať po pripojení a silno pochybujem že by stihol dať alt+tab alebo že by sa mu chcelo

Perfect
14-06-19, 07:13
ahojky,
Chcem sa spýtať či neviete čo robiť keď mi nejde hýbať do prava ani do ľava iba hore a dole...
Hral som na maďarskom servere kde mi dali ban za zvýšenie fps hneď potom mi nešlo hýbať do bokov iba hore a dole . a obmedzuje ma to hrať prosím ak by ste vedeli

Ahoj toto isté sa stalo aj mne a nájdeš to v nastaveniach cs1.6 v okne mouse

Sewell_
14-06-19, 08:16
Ahoj toto isté sa stalo aj mne a nájdeš to v nastaveniach cs1.6 v okne mouse

Vůbec nechápu, proč reaguješ na X měsíců starý příspěvek, který už je navíc vyřešený lol

killer-savage
14-06-19, 08:30
Vůbec nechápu, proč reaguješ na X měsíců starý příspěvek, který už je navíc vyřešený lol

Chce upgrade na stáleho člena a prosím moderátorov aby lockli všetky vyriešené téma.

Pelargos
14-06-19, 08:34
Len aby namiesto stáleho člena nedostal status banned. Z jeho strany dochádza k porušovaniu pravidiel fóra, vyjadruje sa do starých alebo vyriešených tém, huntí posty a jeho príspevky nemajú žiadnu hodnotu.

N1HiL
14-06-19, 08:44
Nebude ani prvý ani posledný.
Niekedy sa dá ktomu rozumný dodatok, no v tom prípade nie.
Hráča som upozorňoval v niektorých témach aj v pm sa ma dačo vypytoval ohľadom toho.
Nejaký admin by mu to mohol vysvetliť, nie riešiť ihneď banom, keďže naďalej v tom pokračuje.

Ale aj ho chápem, chce získať stáleho člena. 'pravdepodobne bližšia cesta k právam 'ináč mi to nedáva zmysel.

teecko
14-06-19, 10:33
Buď na něj hodný Pelargos, brzo ti bude šéfovat :entneho:

Fast212
14-06-19, 12:34
Ked chceš mat stáleho člena sprav si na forku nick z menom stály člen, potom popros buráka nech ti meno zmení na Perfect a pod nickom budeš mat v zátvorke stály člen. EZ