PDA

Zobrazit normální verzi : staznost --> Lebaux ____1g



diacon
27-02-19, 22:15
Show the formatting buttons line (BBCODES) Show the smilies selection line Show the help window Full page mode
Přejít Empty the chat input field Refresh the chats
Odoslať 27/02/2019 22:13 <white wine> Keď sa chceš sťažovať tak si si založ stiaznost
Odoslať 27/02/2019 22:12 <diacon> vidim ze to nema asi vyznam tak sa drzte
Odoslať 27/02/2019 22:08 <Tsk>
Odoslať 27/02/2019 22:06 <diacon> admin ktory pise nemozes to prekusnout a places je na tom podobne ved OD TOHO TU STE!
Odoslať 27/02/2019 22:02 <diacon> supermario slay som dostal od admina ktory mi len chcel ukazat ze nim je a s tym prekusnot ....
Odoslať 27/02/2019 22:01 <Tsk>
Odoslať 27/02/2019 22:00 <Nihilus> @diacon: podaj sťažnosť, takto to nevyriešiš
Odoslať 27/02/2019 22:00 <diacon> prihlasil som sa 3 kola T vyhrali kupil som si awo a siel som mid ale z longu sli tak som si pockal kedze team uz bol na plante to je v podstate aj krytie a to som mal este 1 minutu a na konci sledujem radar!!!!!!!!
Odoslať 27/02/2019 21:58 <diacon> citas medzi riadkami
Odoslať 27/02/2019 21:57 <SuperMario> Podle chatlogu si kempil na spawne, dostal si slay a od ty doby to nemuzes prekousnout
Odoslať 27/02/2019 21:56 <diacon> alebo skusenemu ty si dement bo mu nevyslo kolo
Odoslať 27/02/2019 21:56 <diacon> kazdy stale hra ako vie ci uz novacik alebo skuseny radsej napisat novacikovy nieco pozitivne ako "uninnstal" pls lebo si ma blokol to je priklad
Odoslať 27/02/2019 21:52 <diacon> bohuzial to tak v momentalnej dobe nieje a asi ani nebude viem ze sa tym nic nevyriesi ale toto by sa nemalo diat kedze admin ala frag hunter ktory ma kontrolovat hru riesi ako si ulahcit hranie
Odoslať 27/02/2019 21:49 <diacon> moj nazor je ze admin by mal riesit podstatne veci a nie ze mu bud niekto prekazi frag alebo ci niekto pri jeho kempe nebodaj pobehol
Odoslať 27/02/2019 21:38 <Pelargos> admin by nemal zneuzivat prava v svoj prospech
Odoslať 27/02/2019 21:38 <diacon> a to nehovorim o chovani admina... typu sa uvedom ty kid a podobne tak to pre mna nieje na urovni
Odoslať 27/02/2019 21:37 <Pelargos> ten urcite nie
Odoslať 27/02/2019 21:36 <diacon> zaraz dostane prava liky mam pocit
Odoslať 27/02/2019 21:36 <diacon> podobne ako bolek ked ma sleyoval aby mi dal vediet ze je admin
Odoslať 27/02/2019 21:36 <diacon> momentalne na CS nemam moc casu a ked si sem sadnem ani sa poriadne nestihnem rozohrat a uz aby som sa bal o slay alebo kick ... to je troska prehnane .....
Odoslať 27/02/2019 21:34 <diacon> napr...ked je zaciatocnik a hra troska zle to aby sa bal o ban o slay a podobne tak to hrat asi prestanu lebo to nieje podla predstav admina ktori momentalne fraguje_
Odoslať 27/02/2019 21:34 <Koprakek> :( https://scontent-prg1-1.xx.fbcdn.net...76&oe=5C79AEC2
Odoslať 27/02/2019 21:32 <diacon> Lebaux ____1g
Odoslať 27/02/2019 21:31 <diacon> a potom v ten isty cas mu napise dalsi player Bufu a zacne nas urazaz
Odoslať 27/02/2019 21:31 <Koprakek> A co to bylo za admina?
Odoslať 27/02/2019 21:31 <diacon> a celz team uz je na plante a poklada bombu a neskor mi napise ze je playmaker
Odoslať 27/02/2019 21:29 <diacon> nehravam sice casto no hram dlho takze sa chcem opytat ci je normalne aby mi admin vynadak ze som hodil smoke .... ja neviem ze ma awp... ze postojim na spawne lebo pocujem ze niekto ide s Longu od CT aj ked to trva 20 sekund a povazuje to za kemp a pri tom kolo ma este 1 minutu k dobru a kempmeter nenaskocil a to som este stale nerozhraty a vidim radar aj time a vidim ze mam cas(kopec casu
Odoslať 27/02/2019 21:25 <Pelargos> tak sa pytaj
Odoslať 27/02/2019 21:25 <diacon> no mam otazku
Odoslať 27/02/2019 21:25 <diacon> cau pela
Odoslať 27/02/2019 21:24 <Pelargos> co potrebujes?
Odoslať 27/02/2019 21:24 <diacon> myslim skutocneho admina co ma aj nejake slovo
Odoslať 27/02/2019 21:23 <white wine>
Odoslať 27/02/2019 21:18 <DinGo> Všetci sme
Odoslať 27/02/2019 21:17 <Koprakek> Jsi zhulený ty nebo já
Odoslať 27/02/2019 21:15 <DinGo> Adminov je tu dosť
Odoslať 27/02/2019 21:14 <diacon> asi je uz vela hodin "D
Odoslať 27/02/2019 21:10 <diacon> je tu nejaky admin?
Odoslať 27/02/2019 21:07 <diacon> lebaux_______1g
Odoslať 27/02/2019 21:07 <diacon> ako rad by som spomenul admina LEBAUX

Samco
27-02-19, 22:16
Ahoj, ešte raz v rámci prehľadnosti, o čo konkrétnejšie ide?

Pelargos
27-02-19, 22:29
@Samco, kukni chatlog z dust jednotky cca medzi 20:12 - 21:00. Ale gro bude asi v tom, že ho admin zabil za to, že hádzal smogy na nevhodné miesta, čím pravdepodobne kazil spoluhráčom rush. Prípadne vraj bol dlho na spawne s awp, čiže kempil. Teda ide tu o sťažnosť na postup admina. Ja som tam nebol, takže sa musia vyjadriť admini, ktorí boli na serveri.

LeBaux
28-02-19, 02:42
Tvoja staznost je rovnako o nicom ako tvoja hra.
Tu su HLTV zo vcera kde sme boli spolu na serveri (https://pixeldrain.com/u/1F1y3E87).
Zrozumitelne a detailne popis problem, idealne pridaj hltv/demo a cas, dik.

diacon
28-02-19, 16:40
To ze ti zalezi na fragovani viac ako na diani som mal na mysli da sa strielat aj cez smoke a nehodil som ho schvalne sluzi na krytie a rush nikto nesiel lebo siel kazdy na mid a ze ty si stal za rohom to som si nevsimol a na spawne stoji kopec hracou na kemp sluzi kempmeter a ak pocujem ze ide z longu tak samozrejme si trosku pockam....video sem neprilozim na to nemam cas ja hram tak max hodku takze je mi to v podstate jedno ale vec ktora mi vadi ze hoc kto kto sa pripoji a nehra ti to dokariet tak mas hned blbe poznamky urazky alebo zneuzijes prava toto si ty za 1 smoke robis sceny tak sa spametaj a dospej


@Samco, kukni chatlog z dust jednotky cca medzi 20:12 - 21:00. Ale gro bude asi v tom, že ho admin zabil za to, že hádzal smogy na nevhodné miesta, čím pravdepodobne kazil spoluhráčom rush. Prípadne vraj bol dlho na spawne s awp, čiže kempil. Teda ide tu o sťažnosť na postup admina. Ja som tam nebol, takže sa musia vyjadriť admini, ktorí boli na serveri.

Kde su vhodne miesta a kde nie? Tomu nerozumiem

Pelargos
28-02-19, 17:04
Kde su vhodne miesta a kde nie? Tomu nerozumiem

Ja som na serveri nebol, neviem kde si čo hádzal. Vravím vo všeobecnosti, napr. keď má niekto awp a chce ísť strieľať cez double door na T spawn a niekto mu tam hodí smog, nie je to príjemné. Takisto napr. keď niekto beží (rushuje) Bčko a niekto mu hodí do kat smog rovno pred nos, tiež to neni príjemné. Čiže mal som na mysli takéto situácie a nim podobné. Pritom netvrdím, že si práve toto robil ty.

diacon
28-02-19, 17:11
Napriklad kazdy hadze smoke na mid z ct spawnu a kazdy zan dostane vynadane alebo nebodaj kick?to iste na shorte?v podstate pri beznom hrani ho mozem hodit kde kolvek a kedy kolvek ale to sa jemu nepaci lebo si konecne nasporil na awp? Zvlastne pravidla...


Ja som na serveri nebol, neviem kde si čo hádzal. Vravím vo všeobecnosti, napr. keď má niekto awp a chce ísť strieľať cez double door na T spawn a niekto mu tam hodí smog, nie je to príjemné. Takisto napr. keď niekto beží (rushuje) Bčko a niekto mu hodí do kat smog rovno pred nos, tiež to neni príjemné. Čiže mal som na mysli takéto situácie a nim podobné. Pritom netvrdím, že si práve toto robil ty.

Chapem ze to nieje prijemne ale to sa deje stale lebo je to pub a nieje tu kazdy profesional veci ako blokovanie drganie zavadzanie a podobne su neustale aj mna to nasrdi ale nerobim z toho taku vedu .... a to som ho este oboznamil ze som sa len prihlasil ze sa musim rozphrat ale chlapec to neakceptoval.... no nie kazdy ma pochopenie zda sa

LeBaux
28-02-19, 19:09
Tuto je co si spravil https://streamable.com/4ihfz (opakovane) ja som ti akurat napisal ze mas nulove iq. To nema s adminovanim nic spolocne.
Hras to 10 rokov a nenaucil si uplne zaklady, co je realnym priznakom mentalnej zaostalosti. Neber to zle, podla IQ testov som len o trosku chytrejsi ako ty, zvyknes si.
Potom si stravil hodinu hladanim dovodov, preco som zly admin, preco a ako hram to zle etc. :rolleyes:
Dal som ti link na 3 hltv, ak tam vidis nejaky problem kludne napis, taktiez ak v buducnosti narazis na neferove adminovie.

diacon
28-02-19, 20:22
Tuto je co si spravil https://streamable.com/4ihfz (opakovane) ja som ti akurat napisal ze mas nulove iq. To nema s adminovanim nic spolocne.
Hras to 10 rokov a nenaucil si uplne zaklady, co je realnym priznakom mentalnej zaostalosti. Neber to zle, podla IQ testov som len o trosku chytrejsi ako ty, zvyknes si.
Potom si stravil hodinu hladanim dovodov, preco som zly admin, preco a ako hram to zle etc. :rolleyes:
Dal som ti link na 3 hltv, ak tam vidis nejaky problem kludne napis, taktiez ak v buducnosti narazis na neferove adminovie.


Zaostaly mozno som ale ty si retardovany...jedine

hanba mi
28-02-19, 20:31
Pani, skusme to bez tych osobnych invektiv...Baux posudil tvoje hranie kickom, nehrotil by som to az na takuto mieru, osobne by som ta len upozornil (ved sa herne pozname), ale kazdy sme samostatna osobnost...mimochodom kick som dostal aj ja (ako admin) a pochopil som...nerobil by som z toho nejaku tragediu:slap:

diacon
28-02-19, 20:44
Pani, skusme to bez tych osobnych invektiv...Baux posudil tvoje hranie kickom, nehrotil by som to az na takuto mieru, osobne by som ta len upozornil (ved sa herne pozname), ale kazdy sme samostatna osobnost...mimochodom kick som dostal aj ja (ako admin) a pochopil som...nerobil by som z toho nejaku tragediu:slap:

ja vidim bezne smoke hadzat kde kolvek to ze si nik nevsimol ze nikto nesiel rush na tom videu ma mrzi , no odkial som mal vediet ze ma awo? prekazit mu plan nebol moj umysel no stalo a on to nevie pochopit... a to ze je playboymaker je len povisovanie z jeho strany ja som len napisal ze to troska presvihol kvoli jednemu smoke ktory je sucastou tejto hry a je na hracovy kam ho hodi kedze kazdy dany hrac ma iny umysel...dakujem za pochopenie

LeBaux
28-02-19, 22:50
Len pre poriadok -- ja som mu nedal ani len slay, len som mu povedal ze to hra jak jelito.
Diacon ber to tak, ze teraz vies ze nemas smokovat vlastny team.
Hrat na cas mozes, sam to robim, ale neobmedzuj playmakerov ktori nemaju strach ist prvy a otvorit hru.

Tresty dostavaju akurat ludia co vyslovene neplnia ukoly mapy (opakovane).
Z pravidla ked 3x nejdes def/plant = slay, potom kick atd.

hofy
01-03-19, 00:08
Tvojí stížnosti rozumím, ale začátečník se určitě nemusí bát, že bude nějak penalizován např. za neznalost hry nebo mapy. To je zakotveno v samotném kodexu pro adminy.
V tomhle případě je pravdou, že admin mohl formulovat zprávy hráčům daleko lépe a bez vulgárnosti nebo urážek, jak je vidět, tyto zprávy neměly žádný efekt, čemuž se ani moc nedivím, protože bych na ně asi taky nebral zřetel. Mně se osvědčilo hráče přímo oslovit nickem, aby vůbec pochopil, že jde o zprávu k němu a slušně vysvětlit, o co jde.
Otázka trestu za smoke je ale i tak diskutabilní, na public serverech nelze čekat nějakou jednotnou taktiku, každý má svůj styl hry a plno hráčů hraje pouze rekreačně. Takto házené smoke granáty lze mnohokrát spatřit během každé mapy, aniž by za to byli hráči nějak trestáni a nevím o tom, že by se tak někdy v minulosti dělo. (Na serveru jsem nebyl, ale podle chatlogu tam nějaký ten kick kvůli smoke granátům byl.)

diacon
01-03-19, 04:56
Len pre poriadok -- ja som mu nedal ani len slay, len som mu povedal ze to hra jak jelito.
Diacon ber to tak, ze teraz vies ze nemas smokovat vlastny team.
Hrat na cas mozes, sam to robim, ale neobmedzuj playmakerov ktori nemaju strach ist prvy a otvorit hru.

Tresty dostavaju akurat ludia co vyslovene neplnia ukoly mapy (opakovane).
Z pravidla ked 3x nejdes def/plant = slay, potom kick atd.

Aha a to ked sa niekto prihlasi na server mu svieti nad hlavou playmaker? Ci ako to ma ten druhy plajer zistit a rovno by sa mal odpojit? Ci neist tvojim smerom? Ludia to hraju ako chcu lebo je to p u b l i c!