PDA

Zobrazit normální verzi : Rotavator --> Nuuu.da!!



Rotavator
03-03-19, 08:09
Vypis z konzole:


Hráč *_* Lullaby *_*
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:561549744
IP adresa 78.98.235.137
Udělen 03-03-2019 - 08:00
DĂ©lka BANu 180 minut
Vypršà 03-03-2019 - 11:00 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 0 dnĂ 2 hodiny 53 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod vulgarnost, urazeni hracu
BAN dal Admin No comment (Nuuu,da!!)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak (jb_cp_assis)





Poznamka:






Vulgarnost? ON mi zacal nadavat, on mi dal prvy TK, on 20 minut nesimonoval. Ale mne das ban lebo sa pripojis na server a vidis poslednych 30 sekund alebo demo ktore bolo tiez len z poslednych 30 sekund, fakt tlieskam Nuuda. spravodlivost vyhrala :) S laskou Rotavator

Nuuu,da!!
03-03-19, 09:05
pracuji s tím co vidím, ne s tím co mi řeknou hráči, jen co jsem přišel tak tě vidím nadávat na daného hráče v jednom kuse, s nadávkami jsi začal ty, nebo alespoň jsem nevěděl že afkování je nadávání

Grakon2702
03-03-19, 18:37
Ban již vypršel. Dle chatlogu a časovému rozmezí mezi předchozím (a stále aktivním) zákazem a tímto banem předpokládám, že se jednalo o nadávky přes voice, když hráč hrál za CT. Toto bych dle pravidel správně řešil zákazem (Zneužívání mikrofonu/vulgárnost - zákaz 1 týden). Vzhledem k tomu, že hráč už před tím zákaz již dostal, tak bych tohle dalším normálním banem již neřešil.

Fast212
03-03-19, 19:05
Grakon toto si vypotil peknú pičovinu. Nebudem sa vyjadrovat či bol ban na mieste alebo nie ale je jedno či bol u CT alebo u T nadávky sa trestajú globálne. Jaký je rozdiel či ich povedal cez voice alebo do chatu a jaký je rozdiel či bol Tčko alebo CTčko? Proste to sú nadávky=BAN, žiadny zákaz k CT. Oprav ma ak sa mýlim.

KajSinek
03-03-19, 19:50
Grakon toto si vypotil peknú pičovinu. Nebudem sa vyjadrovat či bol ban na mieste alebo nie ale je jedno či bol u CT alebo u T nadávky sa trestajú globálne. Jaký je rozdiel či ich povedal cez voice alebo do chatu a jaký je rozdiel či bol Tčko alebo CTčko? Proste to sú nadávky=BAN, žiadny zákaz k CT. Oprav ma ak sa mýlim.

Podľa pravidiel to Grakon napísal dobre. Avšak, či to potrestá admin, že nemôže hrať ani za T, či iba za CT je z mojej strany na ňom.

Fast212
03-03-19, 22:46
Podľa pravidiel to Grakon napísal dobre. Avšak, či to potrestá admin, že nemôže hrať ani za T, či iba za CT je z mojej strany na ňom.

Takže ja možem hrávat čisto len dajme tomu furien, pojdem na JB hodím sa k CT všetkým tam začnem nadávat potom príde admin potrestá ma zákazom k CT na týžden a ja sa v klude vrátim na furien a idem hrat. Proste je to pekná hovadina ja aj ked málo trestám vulgaritu keby niekdo u CT začne niekomu nadávat napríklad na rodinu žiadny zákaz ale normálny ban.

Britny
03-03-19, 23:20
Oba bany jsou v pořádku. Normálně by se to takto mělo banovat a banovalo, nevím jak to děláte ted, asi za vulgaritu dáváte zákaz k CT což je naprostá hovadina, ale ok. Obvykle hráč co nezvládá hru za CT dostane zákaz na delší dobu a pokud je k tomu vulgární, tak dostane i obyčejný ban, který je třeba kratší, aby potom mohl dál hrát. Dostal ho na 3h, což se mi zdá normální délka.

Revan
04-03-19, 00:55
Hellou, tie bany sú úplne v pohode a dávať zákaz k CT za vulgárnosť je snáď vtip či?

Deda z Depa
04-03-19, 05:48
Bany jsou v pořádku
Jinak faste víš že ma jb oddělený banlist?

Fast212
04-03-19, 12:04
Bany jsou v pořádku
Jinak faste víš že ma jb oddělený banlist?

Ďakujem že si my to v pm vysvetlil bližšie :happy: ale názor mám aj tak rovnaký

Nuuu,da!!
04-03-19, 22:56
Děkuji všem za zastání a jsem rád že se to v klidu vyřešilo. :)

Koprakek
06-03-19, 16:54
Lck.