PDA

Zobrazit normální verzi : Rotavator --> Nuuu.da!!



Rotavator
03-03-19, 08:12
Vypis z konzole:


Hráč *_* Lullaby *_*
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:561549744
IP adresa 78.98.235.137
Udělen 03-03-2019 - 07:59
DĂ©lka BANu 10080 minut
Vypršà 10-03-2019 - 07:59 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 6 dnĂ 23 hodin 49 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] spoluprace s vezni, narusovani Simona, umyslny TK
BAN dal Admin No comment (Nuuu,da!!)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak (jb_cp_assis)






Poznamka:






Narusovanie? Za to ze mi nadava a ja mu na to odpoviem? To je narusovanie? Alebo ked po ie sekundach otvorim cely potom ako povie ze maju ist do boxu? A ani si ma nenapomenul, hned das ban. Uzasne :) Potom sa cudujte este ze tu nikto nehra a u CT su len deti alebo idioti. A ten TK si pozri, on mi dal tiez jeden a on na to nemal vobec ziadny dovod narozdiel odo mna :) S laskou zase Rotavator

Nuuu,da!!
03-03-19, 09:13
Ano, narušování, byl Simon a místo aby mluvil Simon jsi mluvil ty, když promluvil začal jsi mu zase nadávat a pak jsi otevřel cely, napomenutí jsi dostal už 2 kola před tím když jsi spolupracoval s vězněm aby ho zabil on a nebylo to na tebe, ano, byl AFK, ale jasně jsi řekl že pokud ho zabíjí tak zabiješ i ty je, ne, místo toho jsi mu ještě nadržoval a nechal ho v klidu žít protože to byl tvůj kamarád, tak jsem ti řekl že když hráč zabije dozorce máš ho dle pravidel zabít, ty jsi se oháněl že takto přesně to nikde napsané není takže může být hledaný jak dlouho chce a ty je zabíjet nemusíš. Kolo na to byl zase AFK a to jsi mu dal kill už ty sám, protože byl AFK, to je důvod? Je AFK dám mu kill? Snad pokud ti to tak vadí tak ho nechám afkovat dál at ho to vykopne za neaktivitu, ne? Nehledě na to, že jsi tvrdil že tímto řešíš problémy za adminy.

Rotavator
03-03-19, 09:31
Nebol AFK, behal tam po zbrojke a hral sa na idiota a ty si mu to pekne zožral:) Ja som sa len snažil aby nebol zbytočne u CT keď nesimonuje a ty si namiesto toho vyhodil mňa, ktorý normálne simonoval. Vidno že si prišiel až na konci problému:) on mal dostať Ban už dávno a potom by som nedostal ja:) namiesto toho si poviem svoj názor na jeho správanie a dáš ho mne. Nezabil som toho väzňa preto lebo som povedal, že keď ho zabije a vyhodí zbraň tak dohráme kolo. Lebo afkoval alebo nesimonoval od začiatku mapy. Ešte si aj zmenil nick a trollil, ale to ty nevidíš, ty vidíš len to že ho zabijem, a to že sa s ním hádam:) Ban som nedostal právom lebo som sa snažil robiť tú hru normálnou, on ju kazil 30 minút a to si neriešil.

Nuuu,da!!
03-03-19, 09:48
Běhal po zbrojce, proto na každém screenu stál stále na stejném místě a koukal nehnutě stejným směrem (y). Přišel jsem až na hlášení, které jsi napsal, kdyby jsi ho napsal na začátku těch tvých "30ti minut" přišel bych dříve. Takže z toho neobviňuj mě, ale sebe, díky.

Grakon2702
03-03-19, 18:29
Zdravím. Jakékoliv problémy spojené s porušováním pravidel má řešit admin, nikoliv hráč. Pokud byl Simon AFK a na serveru byl přítomný admin, admin by se o Simona postaral slayem či přesunem. Pokud by na serveru admin nebyl, samozřejmě by bylo akceptovatelné, kdybys nechal nějakého vězně Simona zabít. Toho vězně bys však následně musel zabít ty. Je to volba toho vězně, že půjde na smrt. Zároveň je neakceptovatelné, aby Simon zabil dozorce jen kvůli tomu, že je AFK. Jinak teda za narušování Simona se dává zákaz na jeden týden, tedy tenhle zákaz je v tomhle směru oprávněný. Za to ostatní bych dal přesun.

Koprakek
06-03-19, 16:53
Lck.