PDA

Zobrazit normální verzi : Aim - Spawn Bug



Deyik
10-03-19, 14:06
Čauko,
šel jsem si zahrát na server aim na mapu aim_map2004(nemapatuju si přesně název) připojím se k T a asi 5 x se spawnu na mini kopeček a bugnu se tam a nemůžu se hýbat.. Poprosil bych o upravení...

S pozdravem Deyček.

LANGER
10-03-19, 14:44
Ahoj, i keď mapu nepoznám alebo neviem ako presne vyzerá tak ti možno dám menšiu radu. Skúsil si skákať? Ak nepomohlo tak neviem.

Deyik
10-03-19, 14:48
Ahoj, i keď mapu nepoznám alebo neviem ako presne vyzerá tak ti možno dám menšiu radu. Skúsil si skákať? :-D Ak nepomohlo tak neviem :D.
Tam můžeš bhopovat, sgs, berkripovat atd.. Ale pořád budeš stát na místě... Jedině funguje zázrak..

E > Tak můžou tu mapu upravit taky :D

E2 > Zkoušel jsem sgs a nic...

LANGER
10-03-19, 14:51
Ako jediná možnosť je,že sa budeš furt zabíjať alebo zrušia mapu. To by si bol rád, inak ti neviem poradiť. Nejaký skúsenejší hráč / administrátor by ti tak možno poradil :), pekný deň.

Maniac25
10-03-19, 20:47
Myslím, že vím jakou mapu myslíš a jde se z toho místa dostat, jen to asi cca 5 sekund trvá... Takže když tě enemy do těch 3 sec zabije (když asi 2sec máš tu ochranu), tak je to sad. Stačí jen když jsem vlastně děláš "sgs", ale zároveň jsem musel tedy držet W, protože jsem se jinak z toho nedostal. Jen to stačí umět :/
Při nejhorším ti to můžu ukázat, pokud budu mít čas.

Deyik
12-03-19, 14:06
Maniac mohl by si mně to ukázat... Až budeš mít čas..

Maniac25
12-03-19, 15:55
Maniac mohl by si mně to ukázat... Až budeš mít čas..

Zkus to sám na offline serveru třeba. Vždy mi stačilo koukat nalevo (je asi jedno kam :/) a jen rychle begripovat, nějak po 2 sec jsem se ptm z toho dostal. Pokud ti to nepůjde, tak ti to ukážu. Buď potom napiš PM, steam a taky možnost je odchytnout mě na jb nebo někde a jen napsat.
Možná ti odpoví ještě někdo, kdo tam chodí častěji hráč/admin a už má na to nějaký lepší a jednodušší trik.