PDA

Zobrazit normální verzi : ZOMBIE.PGLZONE.RO (jiny hrac) --> =Killer-Savage=



boxdead
13-03-19, 16:15
Vypis z konzole:




[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 266693)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '315136'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Reklama v nicku'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ZOMBIE.PGLZONE.RO >
[AMXBANS] Tvuj nick: Player1235
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:287194382
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:287194382
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.48.50.38
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.48.50.38
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < =Killer-Savage= >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Zombie Revolution (zm_anthrax)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:






Dobry den odesilam ten vypis ale ten nick jsem si nenastavil ja nevim proc mi to dalo nick podle toho na jaky server jsem se pripojil. Proc bych si preci daval jako nick nazev nejakeho rumunskeho serveru. Já si vlastně nedával žádný nick jen jsem stáhl hru a připojil se na první zombie server kde byly nějací hráči a podle názvu serveru se mi nastavil nick.

Britny
13-03-19, 18:13
To sis brzo všimnul, že máš ban, když si ho dostal tak cca 14 dní zpět. Musel si ale opravdu navštívit daný server, kde je možné, že ti změnili nick. Hráč nemá žádný jiný záznam u nás, takže jsem v tomto případě pro UB. Ale měl by sis zkontrolovat config, zda ti tam bind nezůstal, nebo ho smazat komplet celý, on se zase obnoví při opětném napojení a bude defaultní. CSko máš naše, takže v tom by problém být neměl, my nic nebindujeme.

Revan
13-03-19, 18:36
Som pre UB ak si to poriešiš na svojej strane aby sa ti ten nick nenastavoval zasa (zmaž komplet celý config)

boxdead
13-03-19, 18:43
To sis brzo všimnul, že máš ban, když si ho dostal tak cca 14 dní zpět. Musel si ale opravdu navštívit daný server, kde je možné, že ti změnili nick. Hráč nemá žádný jiný záznam u nás, takže jsem v tomto případě pro UB. Ale měl by sis zkontrolovat config, zda ti tam bind nezůstal, nebo ho smazat komplet celý, on se zase obnoví při opětném napojení a bude defaultní. CSko máš naše, takže v tom by problém být neměl, my nic nebindujeme.

Já si nevšiml že je ban pernamentní tak jsem čekal pár dní jestli se ban zruší a pak už jsem hru nezapnul až dneska a pořád mi to nejde zapnout

boxdead
13-03-19, 18:44
Bude to znít blbě ale kde smažu ten config ?

Britny
13-03-19, 18:58
Bude to znít blbě ale kde smažu ten config ?

Půjdeš do složky, kde máš uložené csko - složka Valve - nejvíc se vyskytuje na C - program Files - a tam ho uvidíš, podle abecedy pojedeš config s příponou cfg. Buď ho smažeš celý a nebo si ho dáš jako poznámkový blog, aby si do něj mohl psát a případné bindy vymazal, ale raději doporučuju kompletní smazání z té složky, jak říkám, on se ti zase obnoví, jak se napojíš a budeš ho mít nový.
Pokud bys měl s tím nadále problémy, tak potom doporučuju smazat celé csko a nainstalovat znovu.

boxdead
13-03-19, 19:21
smazal jsem config a pak znovu nainstaloval csko a pořád to nejde takže asi bohužel :D

Britny
13-03-19, 19:27
smazal jsem config a pak znovu nainstaloval csko a pořád to nejde takže asi bohužel :D

Protože musíš počkat na admina co ti dal ban, jestli ti dá UB. Pořád máš aktivní ban. Pokud si to nezkoušel teda na jiném portále.

boxdead
13-03-19, 19:33
Jasný chápu tak uvidím později. Díky za pomoc

killer-savage
13-03-19, 19:36
Nastav si config jen pro čtení a s tímto už nebudeš mať problém. Inak mohol si si všimnúť aký máš nick, keď vstupuješ na naše servery. UB sa nastavuje. Môžte lck. Ospravedlnenie nečakám.