PDA

Zobrazit normální verzi : CHERI CHERI LADYYY --> Koprakek



SeAl
16-03-19, 16:32
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 267380)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Autobhop'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < CHERI CHERI LADYYY >
[AMXBANS] Tvuj nick: CHERI CHERI LADYYY
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:142240252
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:142240252
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 84.140.173.248
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 84.140.173.248
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Dobry den, nevim, jak mam zacit... Hraju tuhle hru uz roky a nikdy jsem nepouzil cheat nebo nejaky hack .Ja byl trochu drunk a poslouchal jsem nahlas hudbu. Lepe se to hraje lol. Skacu s koleckom dolu tak mozna to vypadalo na abh ale ja nemam abh . Prisaham na svou smrt.

Doufam, ze budu moct hrat zase co nejdrive.

Dekuju moc :)

Vas Seal nebo Nemec nebo taky CHERI CHERI LADYYY... lmao

Koprakek
16-03-19, 17:50
Ahoj, banoval jsem tě na základě nahlášení zde na forum.
Příspěvek s důkazem je tu -> https://csko.cz/forum/showthread.php?67541-furien-autobhop
Pokud ostatní admini napíši že jsi clear, udělím ti UB, nyní budeš muset počkat.
Díky za tvůj čas.

Darongodx
16-03-19, 18:00
abhp

SeAl
16-03-19, 18:31
Daron, opravdu si myslíš, že mám abh? podivej sa radeji znovu , protoze ja fakt nemam abh nebo som nemel! Přísahám na svou smrt!

Lurky
16-03-19, 20:54
tohle bych nebanoval je to 100aa a vyzera ze ma pojem o strafach a sbj sw... boli tam 2 časy kde ho to zastavilo do upbhopu takze tak...

Revan
16-03-19, 22:23
Fúha toto by som nebanoval... skorej ma zaujíma čas 36:02 tá hs s deaglom mi nepríde clear

SeAl
16-03-19, 22:35
no offe… ja a AB ?? lol tak to fakt ne :DD a ktomu rikam luck, nebo ty jsi videl jeste nekde nejakou situaci kde ti prislo ze mam ab ? :d

SeAl
16-03-19, 22:39
Fúha toto by som nebanoval... skorej ma zaujíma čas 36:02 tá hs s deaglom mi nepríde clear

tohle je normalni hs s deaglom lol

Revan
16-03-19, 22:40
no offe… ja a AB ?? lol tak to fakt ne :DD a ktomu rikam luck, nebo ty jsi videl jeste nekde nejakou situaci kde ti prislo ze mam ab ? :d

Demo na fóre ešte jedno je a ten spôsob akým dáš hs a cross si na miesto hitboxu docestuje potom je divný.

SeAl
16-03-19, 22:55
Demo na fóre ešte jedno je a ten spôsob akým dáš hs a cross si na miesto hitboxu docestuje potom je divný.

ajajaj … to jsi jednou dam hs s deaglom a hned to je divne.. to byl luck

DinGo
18-03-19, 00:20
Za mňa clear

Zoid
18-03-19, 15:55
Na tom demu co je v hlášení nic není (abh ani ab), jestli máte ještě někdo jiné demo, tak ho sem pošlete.

Koprakek
18-03-19, 18:33
Ahoj, už ti to nebudu psát do PM, stačí tady... Nyní máš UB a můžeš spokojně hrát.. omlouvám se ti a přejí krásný zbytek dne.

SeAl
18-03-19, 22:17
Ahoj, už ti to nebudu psát do PM, stačí tady... Nyní máš UB a můžeš spokojně hrát.. omlouvám se ti a přejí krásný zbytek dne.

Nevadi ;) A dekuju a prejí taky krasny zbytek dne c: