PDA

Zobrazit normální verzi : Hns YT



Sewell_
17-03-19, 00:33
Hoďte mu tam suba, učí se editovat, takže to pro někoho nebude úplně dokonalý, ale špatný to rozhodně není + je to kvalitní hráč, který si to zaslouží. :d
Hlavně už není tolik lidí, kteří by natáčeli videa z Hnska c:
https://youtu.be/8Mex96sMvXU

Nixvan
17-03-19, 20:27
Né, že by nebyli lidi, kteří netočí hns, ale nejsou lidi, co by dodávali dema a co by byli ochotní skákat a natáčet to.

Sewell_
17-03-19, 21:23
Né, že by nebyli lidi, kteří netočí hns, ale nejsou lidi, co by dodávali dema a co by byli ochotní skákat a natáčet to.

Takhle jsem to myslel. Ono je strašně moc dobrých hráčů, kteří mají neskutečný flows a ty moviečka by byla podle mě neskutečná a bylo by se opět na co dívat.

Nixvan
18-03-19, 15:19
Kdybych dostával dema, tak stále dělám moviemaking, lépe než předtím, kvůli tomu, že už mám počítač co cokoliv zvládá, ne notebook na kterém se sekal Vegas :D

N1HiL
18-03-19, 15:24
Chalani ak chcete, dám vám unikátne demá z furienu keď vyfragujem celý team zo 700+ speedom vkuse :D
Alebo len ukázané štýlov strafov na furiene :D a nejaké triky, sĺučky, kruhy atd :D

Sewell_
18-03-19, 19:43
Chalani ak chcete, dám vám unikátne demá z furienu keď vyfragujem celý team zo 700+ speedom vkuse :D
Alebo len ukázané štýlov strafov na furiene :D a nejaké triky, sĺučky, kruhy atd :D

Na Furien ti každý sere, ale můžeš si udělat svůj kanál a natáčet si to tam xD

Sewell_
18-03-19, 21:46
Kdybych dostával dema, tak stále dělám moviemaking, lépe než předtím, kvůli tomu, že už mám počítač co cokoliv zvládá, ne notebook na kterém se sekal Vegas :D

Tu máš dema od overhyped nab but ještě jsem je neviděl a zkouknout je budu moct až v pátek, takže asi tak :D

Nixvan
19-03-19, 11:12
Nemám modely z amagadu, takže si nepustím demo.

Sewell_
19-03-19, 16:07
Nemám modely z amagadu, takže si nepustím demo.

Tak to je docela rip, ještě kdyz už Amagad nejspíš nepůjde

Sewell_
19-03-19, 16:30
Nemám modely z amagadu, takže si nepustím demo.

To demo commy je prý nejlepší a to je z Milfu + když budeš chtít nab ti pošle jeho složku models :D