PDA

Zobrazit normální verzi : Pumkin --> Nuuu.da!!



Pumkin
22-03-19, 17:53
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 267482)
[AMXBANS] Mas 3 dnu, 1 hodinu, 50 minut a 40 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '317047'
[AMXBANS] Duvod banu: 'volani pres ts ci skype, priste bude perma'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Pumkin >
[AMXBANS] Tvuj nick: Pumkin
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:352692955
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:352692955
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 194.228.79.21
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.228.79.21
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Nuuu.da!! >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist





Poznamka:






Jenom me zajima jestli je vubec spatne jsi s nekym volat kdyz hrajete. A taky ten BAN jsem dostal nepravem pouze jsem pri hrani koukal na video. ato vieo pochází z kanálu Tartarus cast video má název Golf Proti Lidskosti.

Deda z Depa
22-03-19, 18:21
Volání si přes skype a podobně se bere jako používání wallhacku jelikož díky tomu můžeš vědět kde kdo je ci kdo je zrádce a mít tak výhodu.
Pokud jsi koukal na video a u toho mluvil do mikrofonu může ti být pro hráče otravne a nemusí ti vůbec nic rozumět. Nevím co se stalo ale myslím že pokud jsi volal š někým před ts můžeš být rád za 3 dny.

Operak
22-03-19, 18:35
Ban je v pořádku, u takhle krátkého banu bych nepožadoval ani demo. Nicméně vyhrožování hráčům permabanem, je nesmyslné.. Na víc jde i o to, jestli si danný hráči radili nebo ne.

Pumkin
22-03-19, 18:47
ne neradili jsme si jeneom jak jsem už napsal jsem jse ppuze koukal na video

Nuuu,da!!
22-03-19, 18:58
Zajímavé, proto vždy, jakmile byl jeden z vás zrádce tak ten druhý ostatní vyzabíjel jakmile je potkal a když jsem se vás ptal zda vám to za to stojí. Tak jsi ještě radil svému kolegovi co mi má odpovídat (měl zapnutý voice a povídali si mezi sebou). Možná to bylo naopak, tak jako tak, je rozdíl spolu volat a normálně se bavit, nebo volat za účelem prozrazování ostatních hráčů.

Pumkin
22-03-19, 19:41
Prosim te ver mi já ani nikoho z tech co tam v ty dobe byli neznam jediniho cloveka kteryho jsem poznal zkrz cs.1.6 je strazmistr langos a ten tam v tý době nebyl

Britny
27-03-19, 01:38
Ban již vypršel, ale pokud je to tak, jak píše Nuda, tak můžeš být rád za tak krátký ban, obvykle se za toto dává měsíc, až potom perma - pokud se to opakuje. Tak být tebou už to znovu nedělám. Toto byl takový výstražný ban.

LOCK