PDA

Zobrazit normální verzi : Cajky --> Grakon2702



cajky1
25-03-19, 20:11
Vypis z konzole:

[indent]
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 267712)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'ABH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Cajky >
[AMXBANS] Tvuj nick: Cajky
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:430781015
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:430781015
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 78.98.108.117
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 95.103.17.75
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Grakon2702 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Hide

Grakon2702
25-03-19, 20:23
Zdravím, před banem jsem se projistotu poradil s druhým kolegou, který souhlasil, že tam to ABH bude. Zde je odkaz na stažení důkazového dema: http://csko.cz/dema?UPD=DggWfXL9.

Nyní vyčkej na vyjádření ostatních administrátorů. Oni si demo stáhnou, podívají se na něj a pak zde napíšou, zda je ban oprávněný, či nikoliv.

Lurky
26-03-19, 07:44
demo sice dlouhy ale hrozne slabý, dokopy tam neudelal vic jak 6 odrazov zasebou, myslim ze sme sa dohodli ze len vdaka detectu nebanujeme...

DinGo
26-03-19, 11:22
Demo som pred banom videl, podľa mňa tam abh bude

cajky1
26-03-19, 17:16
dingo ty nemas ani paru o tom co je bhop.
kludne ti niekedy ukazem multibhop keby si chcel,ale bohuzial nemam kde lebo stale mam ban ktory som dostal nepravom.

The Frisco
28-03-19, 17:36
Není to moje sekce, tak mi to může být jedno, ale klidně byste mu mohli dát unban, dokud nepadne nějaké konečné rozhodnutí. Pokud zapne, budete mít aspoň více materiálu při posuzování, pokud nezapne, tak už ten potencionalně nevinný hráč může nadále hrát na našich serverech. Ban by měl mít hráč až tehdy, pokud o jeho cheatování není pochyb. Tady očividně je.

hofy
29-03-19, 20:48
Ban jsem pozastavil, zdůvodnění viz Friscův příspěvek. Po pěti dnech od podání žádosti se nepodařilo ban obhájit.
Poprosil jsem o názor admina Hoppe, tak uvidíme.

Lurky
30-03-19, 08:48
Pokud zapne, budete mít aspoň více materiálu při posuzování, pokud nezapne, tak už ten potencionalně nevinný hráč může nadále hrát na našich serverech.
tomuto u nás hovoríme brainless, fakt si myslíš že keď niekto kto je aktivny na fore dostane unban tak potom este zapne??? "potencionalně nevinný" ty seš skôr potencionalně nekompetentný sa sem vyjadrovať.

nikde sem nenapsal že si myslim že je clear tak nevim proc dostal unban, jen sem napsal že slabe demo, ja taky detectu verim na 100%.

hofy
30-03-19, 10:34
nikde sem nenapsal že si myslim že je clear tak nevim proc dostal unban, jen sem napsal že slabe demo, ja taky detectu verim na 100%.

Z příspěvku #3 vyplývá, že pro ban nejsi, nic víc. Moderátor z jump sekce zde není, je tedy logické, že se postupuje pouze podle příspěvků specializovaných adminů a situaci moc nepomůže, když napíšeš takhle špatně formulovaný příspěvek. Demo ještě nechám pro svůj klid zkontrolovat jinde, ale podle aktuální situace je to na uzavření žádosti (pro udělení banu jsou všichni, ban tedy platí). Příště bude lepší napsat jasný názor nebo nic.

Zoid
01-04-19, 13:34
Člověk, co neudělá jedinej strafe dobře přece nemůže mít 50% úspěšnost na odrazy...