PDA

Zobrazit normální verzi : inherent vice<3 --> J.D.D



Vice1
26-03-19, 20:43
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 267741)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 21 hodin, 3 minut a 31 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '195659'
[AMXBANS] Duvod banu: 'uvedom si co robis a prestan byt taky hrdina'
[AMXBANS] Zabanovany nick: inherent vice<3
[AMXBANS] Tvuj nick: inherent vice<3
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak (jail_beach_v3)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






co som urobil?:D

Vice1
27-03-19, 06:00
??

Pelargos
27-03-19, 06:54
Ban v poriadku, nabudúce sa môže dať ban kľudne z webu, nech to má na celú kotelnu. Počkaj si až ban vyprší.

KajSinek
27-03-19, 12:01
Ban v poriadku, nabudúce sa môže dať ban kľudne z webu, nech to má na celú kotelnu. Počkaj si až ban vyprší.

Neviem čo sa stalo, ale určite ak ho uvidíš na inej sekcii a porušil pravidlá, ktoré platia globálne, tak ho kľudne zabanuj.

The Frisco
27-03-19, 12:48
Neviem čo sa stalo, ale určite ak ho uvidíš na inej sekcii a porušil pravidlá, ktoré platia globálne, tak ho kľudne zabanuj.

??

Dostal ban za urážky na jb, přijde teda na ttt, tam dostane další ban za to samé, napojí se na knife a tam by měl dostat další ban za to co udělal na jb? :D Jestli mu chcete dát globální ban, tak mu smažte původní a hoďte to přes web, ať nemá víc banů za 1 pitomost.

Vice1
27-03-19, 14:29
a co ze jsem to tak hrozneho udelal?:D

Grakon2702
27-03-19, 14:40
a co ze jsem to tak hrozneho udelal?:D

Neuvědomoval sis, co jsi dělal a byl jsi hrdina.

Vice1
27-03-19, 14:53
to je ten chatlog vazne tak strasnej? :/

valentino
27-03-19, 15:18
proti ub

Vice1
27-03-19, 15:46
proti ub

ok

Pelargos
27-03-19, 15:55
Tu ide o princíp. Veľký online hero, chatlog samé nadávky, urážky a správanie typu "ja som king ja môžem všetko". Ale zrejme veľa z toho sa mu toleruje alebo sa to prehliada. Neviem, či je to tým, že je "kamík" s každým druhým adminom a sú na neho mäkkí alebo chodí k nim vyplakávať nech ho nebanujú. Včera hneď po tomto bane dostal ban na TTT na 1 deň za nejaký random a útek alebo niečo podobné. Zaujímalo by kam ten ban zmizol a prečo.

Vice1
27-03-19, 16:03
Tu ide o princíp. Veľký online hero, chatlog samé nadávky, urážky a správanie typu "ja som king ja môžem všetko". Ale zrejme veľa z toho sa mu toleruje alebo sa to prehliada. Neviem, či je to tým, že je "kamík" s každým druhým adminom a sú na neho mäkkí alebo chodí k nim vyplakávať nech ho nebanujú. Včera hneď po tomto bane dostal ban na TTT na 1 deň za nejaký random a útek alebo niečo podobné. Zaujímalo by kam ten ban zmizol a prečo.

ano je to tak, chodim k nim plakat aby me nebanovali :(

ban mi deda odstranil protoze me banoval jen na zaklade toho ze on byl zradce a vpravo se mu ukazalo ze jsem zabil nevinneho tak nepis kokotiny prosim, dekuji. treba se sem vyjadri i deda jak to s tim banem bylo

KajSinek
27-03-19, 16:44
??

Dostal ban za urážky na jb, přijde teda na ttt, tam dostane další ban za to samé, napojí se na knife a tam by měl dostat další ban za to co udělal na jb? :D Jestli mu chcete dát globální ban, tak mu smažte původní a hoďte to přes web, ať nemá víc banů za 1 pitomost.

Hm. Nadáva na JB, tak nech nadáva inde? Mne to môže byť jedno. Na žiadnej inej sekcii práva nemám. No, ak nemám vo fl banujúceho admina a nastane takáto situácia, tak dám ban ja a je mi jedno, že tam bude mať ohromné množstvo banov (až 2 bany - 1 in-game a 1 z webu). Ban udelím cez web, to áno. Aj tak nemáme mazať bany z histórie hráčom, ktoré udelíme...maximálne vo výnimočnej situácii. Niekde sa to už spomínalo.

Btw pozrel som si chl a samozrejme som proti UB. Neustále časté nadávky a urážky hráčov.

Deda z Depa
27-03-19, 17:40
Ban jsem dával jen za ten random co jsem viděl v listě jak napsal inherent. Po jeho upřesnění kdy mi vysvětlit, že byl blokován a odpojil se kvůli vadnému chatu jsem mu dal unban s tím, že příští random bude za delší dobu banu.

Lurky
27-03-19, 17:57
Neviem, či je to tým, že je "kamík" s každým druhým adminom a sú na neho mäkkí alebo chodí k nim vyplakávať nech ho nebanujú.

by ma zaujimalo kto je kamik s vicem ved ho všetci nemaju radi...

Vice1
27-03-19, 18:03
by ma zaujimalo kto je kamik s vicem ved ho všetci nemaju radi...

jo mas pravdu

Nuuu,da!!
27-03-19, 18:58
Jsem PRO prodloužení :taunt:

Vice1
27-03-19, 19:00
se poserte z par vet co jsem napsal na jb :D jeste k tomu lidem s kteryma se bavim

Vice1
28-03-19, 19:47
ban vyprsel

Britny
29-03-19, 02:16
ban vyprsel

OK