PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost na JB



P3trik
30-03-19, 14:25
Zdravím, tímto bych si chtěl zažádat o admina. Mělo by se jednat o formalitu, protože si o práva žádá v této době každý tupec. Jmenuji se Patrik, bude mi za 35 dní 13 let, tudíž Frisco přesně odhadl můj věk. Studuji obor mechanik- elektrotechnik, který za rok určitě dokončím. Určitě bych měl být admin z toho důvodu, že znám pravidla prakticky nejlépe a svým neustálým porušováním pouze ukazuji to, jak moc dobře je znám. V csku jsem celkem prakticky nováček, jelikož ho hraji asi 5 let a cca 4 roky na jb. Někteří admini vědí, že hlásím provinilce, takže hlášení je celkem v pohodě. Hlásím jak ostatní, tak i sebe. Kromě mé záliby ve vybraných pc her, tak jsem vášnivý motorkář, fotbalista, hasič a mnohé další. Jsem prostě přínosem pro vše, co dělám. Jediná snad negativní vlastnost je jen to, že jsem celkem výbušný s minimální špetkou vulgarismů, protože mě lehce vytočí dvoutýdenní admini, kterým přes tu dobu narostl dick a sebevědomí. Děkuji za vyjádření, vlastně ani nemusíte, rovnou mi ho hoďte.
S pozdravem Král Kotelny©.

Grakon2702
30-03-19, 14:29
Vtipné. Proti.

Britny
30-03-19, 14:31
Král Kotelny je jen jeden, ale ty to nejsi. Nazdar.