PDA

Zobrazit normální verzi : Spesl Dozorci



Messi :P
18-04-12, 15:23
Ahoj chtěl jsem se zeptat jen tak pro zajimavost jsou ještěě nějací spesl dozorci?

Charon35
18-04-12, 15:26
http://www.csko.cz/povoleni.txt
Zatiaľ.

Facened
18-04-12, 16:05
http://www.csko.cz/povoleni.txt
Zatiaľ.

Prečo iba oni ?? :D

E: A ty čo vtedy mali mať prečo sa to zrušilo?

Charon35
18-04-12, 16:28
Prečo iba oni ?? :D

E: A ty čo vtedy mali mať prečo sa to zrušilo?

Bolo to neefektívne. Mal to každý, kto si prečítal pravidlá. Teraz majú spešl právo presunúť CT k T, tak by to bolo o ničom, keby to mali všetci. Zatiaľ to majú len hentí. Spešl sa dá dostať iba od admina (po dlhšej dobe na serveri, atď.), nie na žiadosť.

*NPSM*P!!!!n3r
18-04-12, 16:52
a nejspíš to mít víc lidí ani nebude ..

Gejzik
18-04-12, 17:16
J asi tam ani viac nebude a teiz ja by som bol za stary jail (ziadne spesl ziadny soccer mic).

Charon35
18-04-12, 17:41
J asi tam ani viac nebude a teiz ja by som bol za stary jail (ziadne spesl ziadny soccer mic).

Soccer mic je super napad, lebo sa da potom hrat futbal normalne. Ale je to bugnute a uz dlhsiu dobu to tam nie je ak si si nevsimol. Par spesl ani nezabera miesto a ked su tam, mozu zostavit normalny CT team, nie trpiet retardov.

Viac ich bude.

Psycho :P
18-04-12, 18:59
Messi, teraz sa spešl dáva oveľa prísnejšie. Podľa mňa ho dostanú len tí hráči, ktorý majú až priveľké skúsenosti z JB, najlepší kandidáti na admina. New spešl spočíva v tom, že môžeš presúvať hračov(od CT k T a naopak) príkazom /presun... Sú to vlastne z časti adminské práva, len nemôžeš banovať, meniť mapu a zakladať hlasovania.

Leryx
18-04-12, 19:29
Jo s tím souhlasím cos napsal, taky mám ten dojem. Dle mého názoru, všichni schopní, s kterými nejsou problémy a chovají se normálně, tak to spešl mají. Dejte mi klidně seznam lidí, co navrhujete, my to s adminy projedeme, a pokud mezi nimi bude někdo, kdo na to má, tak ho dostane. Threadu ohledně spešl dozorců je tu tolik, až je z toho na blití. A podle mně zakládání dalších povede pouze k tomu, že se výše postavení na fóru (Moderátoři, ba i dokonce Kotel) na*erou a dopadne to špatně.

slepice
18-04-12, 19:37
Hele možná to sem nepatří ale já bych řekl že bych klidně do seznamu "spešl" Dozorců patřit mohl, Jailbreak hraju už 1,5 roku a tak pravidlá zvládám dobře. A to presouvani je dobry napad alespon ty dementy co tam davaji MFk pude presunout. Pomatuju si nedávno jak tam byli 4 absolutně neschopný Ct a když sem psal do Admin sayu tak nikdo nepřišel takhle bych je mohl alespoň přesunout a šel by tam někdo schopnější.

Gejzik
18-04-12, 20:12
Soccer mic je super napad, lebo sa da potom hrat futbal normalne. Ale je to bugnute a uz dlhsiu dobu to tam nie je ak si si nevsimol. Par spesl ani nezabera miesto a ked su tam, mozu zostavit normalny CT team, nie trpiet retardov.

Viac ich bude.

Ty si nebol na JB uz je mic ale skace a az po 10 sec ho niekto vezme (proste je bugnuty) jj ja som neni proti spesl ale podla mojho nazoru by bol lepsi old jail a tim viac ich bude si myslel ze ich bude viac o 3 ?

Leryx
18-04-12, 20:53
O 3 více, taky více.

Charon35
18-04-12, 21:13
@gejzik: nevimem o koľko viac. EDIT: aha, tak míč vyzerá, že už funguje. :)



Hele možná to sem nepatří ale já bych řekl že bych klidně do seznamu "spešl" Dozorců patřit mohl, Jailbreak hraju už 1,5 roku a tak pravidlá zvládám dobře. A to presouvani je dobry napad alespon ty dementy co tam davaji MFk pude presunout. Pomatuju si nedávno jak tam byli 4 absolutně neschopný Ct a když sem psal do Admin sayu tak nikdo nepřišel takhle bych je mohl alespoň přesunout a šel by tam někdo schopnější.
To si si doteraz ešte nevšimol?

Kotel
19-04-12, 00:15
Mic jsem testoval asi 3 hodiny a zadny problem jsem nevidel ani na serveru. Skace sam po par sekundach, kdyby se nekde zasekl. Ale asi bych to mel upravit, aby pri 2 hracich nesel vzit, ale jenom by se strkal.