PDA

Zobrazit normální verzi : zajímavý hacker??



Masif
04-04-19, 20:27
Ahoj, na náš server Oldschool chodí poslední dobou člověk, steamer, který pravděpodobně ovládá Csko na veliké úrovni. Nicméně mám podezření, že neni uplně clear.. chodí hrát od nedávna a nikdo z nás "oldschoolerů" ho neznáme. Tím bych chtěl podat stížnost a zároveň požadavek k jeho zkontrolování.'
STEAM_0:1:485039340 89.203.180.133
krátké demo, které asi nic neřekne, ale prosím zkontrolovat ve hře.. často classic a oldschool..
http://leteckaposta.cz/729643310
jestli je clear a opravdu tak dobrý tak má úcta...
nick: skřítek racochejl

Britny
05-04-19, 19:35
Ahoj, hráče jsem často viděla na d2, kde mi nepřišlo, že by hrál s cheatama, stejně jako na tomto demu, které je sice krátké, ale je čisté. Je vidět, že to hraje už nějakou dobu - styl házení granátů, děrování apod.

Kdybys měl větší podezření, tak by to chtělo určitě delší demo s časy, které se ti zdají podezřelé.

Masif
05-04-19, 20:46
Ahoj, hráče jsem často viděla na d2, kde mi nepřišlo, že by hrál s cheatama, stejně jako na tomto demu, které je sice krátké, ale je čisté. Je vidět, že to hraje už nějakou dobu - styl házení granátů, děrování apod.

Kdybys měl větší podezření, tak by to chtělo určitě delší demo s časy, které se ti zdají podezřelé.

Ahoj.. děkuju.. Proto jsem napsal stížnost tímto stylem, nechctěl jsem hned probudit hromadu názorů--- ale samozřejmně se pokusím o to, abych měl více materiálu. POKUD je hráč čistý,je frajer.. mužete lock... díky