PDA

Zobrazit normální verzi : inherent1



Vice1
04-04-19, 21:46
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem lebaux_______________________1g
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Bugovani textury'
[AMXBANS] Delka: '3 dnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1845669074'
[AMXBANS] Tvoje IP: '83.208.119.167'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================





Poznamka:




*DEAD* lebaux_______________________1g : este raz bugnes tu texturu mas ban
*DEAD* lebaux_______________________1g : len aby ti to bolo jasne
inherent vice<3 : jj
inherent vice<3 : to je chyba mapy, ja nic nebuguju
lebaux_______________________1g : ty chyvo
lebaux_______________________1g : myslim to uplne vazne
inherent vice<3 : tak to napis normalne, ne ze "ty chybo"

napsal, ze pokud to bugnu jeste jednou tak ban tak jsem se na to vysral

LeBaux
04-04-19, 22:18
Napisal som ti "nebuguj texturu lebo dostanes ban".
Stacilo napisat "ok, prepac nebudem".
Nie, musíš mi zacat vysvetlovat, ze to nie je bugovanie, ze to je chyba a neviem co este. Preco sa dohadujes?
Ked ta zastavi policajt, budes aj jemu vysvětlovat ako ma robit svoju pracu?
A pokracujes v tom tu. Skus to inak.

Vice1
04-04-19, 22:21
Napisal som ti "nebuguj texturu lebo dostanes ban".
Stacilo napisat "ok, prepac nebudem".
Nie, musíš mi zacat vysvetlovat, ze to nie je bugovanie, ze to je chyba a neviem co este. Preco sa dohadujes?
Ked ta zastavi policajt, budes aj jemu vysvětlovat ako ma robit svoju pracu?
A pokracujes v tom tu. Skus to inak.

Tak jsem se spletl a textura to je no. Sorry
Taky jsi mi nemusel napsat "ty chybo" protoze kvuli tomu jsem ti napsal to co jsem napsal. Diky.

LeBaux
04-04-19, 23:22
Ty vole to je omluva jak z letaku z kauflandu... ale neriesim to :D hlavne to uz to nerob, kebo ked ta uvidim pozerat na ludi cez steny znova tak to bude ozaj dlhy ban.

Vice1
05-04-19, 09:04
ok

znedlob
05-04-19, 12:05
43. ban? Ty nedáš pokoj?

Vice1
05-04-19, 12:29
43. ban? Ty nedáš pokoj?

toto je muj posledni ban uz budu vzornej hrac

znedlob
05-04-19, 14:06
To si říkal minule.

https://media1.tenor.com/images/048b3da98bfc09b882d3801cb8eb0c1f/tenor.gif

Grakon2702
05-04-19, 14:15
uz budu vzornej hrac

To bys měl, protože příště bude perma a budu rád, když bude ode mne.

znedlob
05-04-19, 14:17
Pozdě lišáku https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=267992

Grakon2702
05-04-19, 14:17
Pozdě lišáku https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=267992

Ok, unfriend a blok.

Vice1
05-04-19, 15:07
Nevidim nikde 44 banu

Vice1
05-04-19, 15:09
Ja si dojdu pro unban, admin mi ho da a dostanu od sedlyho permu.
Kdybych si o unban nepozadal tak ten permanentni ban jeste ani nemam.

Ten ban jsem mel dostat az pri pristim banu a ne na zaklade teto zadosti + muj nejdelsi ban byl na 4300 minut kdyz nepocitam zakaz k ct. Lepsi by byly 3 mesice nemyslis atmin?

znedlob
05-04-19, 15:38
Permu jsem ti sliboval již minule když jsem viděl historii. Takže i kdyby si nenapsal žádost o unban tak bych to zjistil.

Vice1
05-04-19, 15:41
Permu jsem ti sliboval již minule když jsem viděl historii. Takže i kdyby si nenapsal žádost o unban tak bych to zjistil.

Ty vidis ze mi admin ban zrusil a stejne mi das permu? Stale asi plati to tvoje "pri pristim banu"

znedlob
05-04-19, 15:49
Máš jich 39. Nepřijde ti že jich je furt hodně?

Vice1
05-04-19, 15:56
Prijde. Zkus mi dat sanci a ukazu ti ze se umim chovat slusne

Britny
05-04-19, 16:05
Mně přijde divný, že na ID VALVE_0:0:1845669074 má 38 vypršelých banů + ted jeden aktivní a k tomu navíc už jednu permu na to samé ID z roku 2018, ale jiná IP, když všichni víme že IP se dá lehce změnit :think:
Neobcházíš ty náhodou ? :D Si pořiď steam a máš to, dřív či později bys i tak permu dostal, kdyby ne ted.

Vice1
05-04-19, 16:07
Britny co ja vim tak id se da taky kdykoliv zmenit podle sveho ne? Si nepamatujes na hrace cc kterej furt behal po jb se speedhackem se sid changerem? Steam csko jsem vlastnil jeste pred banem tak ne

Britny
05-04-19, 16:18
Dá se změnit, ale tak je právě divný, že toto je jediná aktivní perma na to ID s jinou IP, jinak všechny bany jsou tvoje. Což se je spíš vyšší pravděpodobnost zkoušky změny IP, jak že někdo hrát na tvém ID, které máš ještě k tomu z kotelny a shoda je tam nízká. Reason "Jsme se dlooouho nevideli kamarade" jako kdyby tě Toy už znal + banned in JB .. Fakt, ale fááák zvláštní. Stejně tak dostat permu v žádosti o UB, kde byl ban smazaný :D

Vice1
05-04-19, 16:23
Zadej si do banlistu nick cc nebo tuto ip 185.246.210 a uvidis ze ten hrac si menil valveid na ty na kterych bezne hrali hraci z kotelny. Nic neobchazim.

Vice1
05-04-19, 17:15
Dostal jsem ban, admin mi ho zrusil a rekl jsem si ze ode dneska toho necham byt a nebudu delat uz kokotiny ale znedlob misto toho aby pockal a dal mi permu az pri pristim banu, kterej by ani nebyl samozrejme tak mi ho da na zaklade zadosti o unban kde mi admin ban dokonce zrusil. To jsem se na tuhle zadost o unban mohl s prominutim vysrat a mohl bych hrat dal bez permy.

Revan
05-04-19, 21:06
Ako sorry ale aký zmysel malo mu dať permu keď požiadal o UB a bol mu udelený. Však to tu hráči ani nemusia žiadať o UB keď sa im dá spätne ban zasa. Ak urobí ešte nejaký prestrel tak mu tam prdnite reason + história ale toto je taká vizitka, že keby to uvidí nový hráč tak sa otočí na päte a zmizne. V histórii má banov ako naondených a perma by za to mala byť ale tá sa mala dať už ingame a nie tu v žiadosti o UB. Však sa o tomto presne vždy hovorilo aby sa to nerobilo, lebo to pôsobí fakt zle.

Vice1
05-04-19, 21:18
Ako sorry ale aký zmysel malo mu dať permu keď požiadal o UB a bol mu udelený. Však to tu hráči ani nemusia žiadať o UB keď sa im dá spätne ban zasa. Ak urobí ešte nejaký prestrel tak mu tam prdnite reason + história ale toto je taká vizitka, že keby to uvidí nový hráč tak sa otočí na päte a zmizne. V histórii má banov ako naondených a perma by za to mala byť ale tá sa mala dať už ingame a nie tu v žiadosti o UB. Však sa o tomto presne vždy hovorilo aby sa to nerobilo, lebo to pôsobí fakt zle.

Diky za nazor. Presne takto to vidim i ja.
Tu permu bych pochopil kdyby mi lebaux ten ban nezrusil ale toto ne. Znedlob zkus mi dat sanci a presvedcim te ze se umim chovat i slusne :hypocrite:

Fast212
05-04-19, 21:20
Ako sorry ale aký zmysel malo mu dať permu keď požiadal o UB a bol mu udelený. Však to tu hráči ani nemusia žiadať o UB keď sa im dá spätne ban zasa. Ak urobí ešte nejaký prestrel tak mu tam prdnite reason + história ale toto je taká vizitka, že keby to uvidí nový hráč tak sa otočí na päte a zmizne. V histórii má banov ako naondených a perma by za to mala byť ale tá sa mala dať už ingame a nie tu v žiadosti o UB. Však sa o tomto presne vždy hovorilo aby sa to nerobilo, lebo to pôsobí fakt zle.

Vo všetkom súhlasím, banov má jak nasratých, som za permu ale nie pri založení žiadosti o UB. Vždy ked som bol na servery tak sa správal ako dilino ale zase v istej miere aspon pri mojej prítomnosti. Keby viem že kolko má už banov...

E: zase si nemysli že tá perma na teba nepríde... Aj ked hovoríš že sa už budeš správat slušne, pozri sa pravde do očí. Hráč ktorý tu má 40 banov a vela z nich práve za nadávky si za den nevstúpi do svedomia ked to nedokázal doteraz. Vždy to tak bolo že aj ked sa hocijakému hráčovi dala posledná šanca aj tak to skončilo permou.

Vice1
05-04-19, 21:26
Vo všetkom súhlasím, banov má jak nasratých, som za permu ale nie pri založení žiadosti o UB. Vždy ked som bol na servery tak sa správal ako dilino ale zase v istej miere aspon pri mojej prítomnosti. Keby viem že kolko má už banov...

E: zase si nemysli že tá perma na teba nepríde... Aj ked hovoríš že sa už budeš správat slušne, pozri sa pravde do očí. Hráč ktorý tu má 40 banov a vela z nich práve za nadávky si za den nevstúpi do svedomia ked to nedokázal doteraz. Vždy to tak bolo že aj ked sa hocijakému hráčovi dala posledná šanca aj tak to skončilo permou.

Kdybych tu sanci dostal tak by ta perma neprisla. U hocijakeho hrace to tak mohlo skoncit ale ja to myslim vazne.

Mam dokopy 4 bany za vulgarnost

Britny
05-04-19, 21:42
Off_man to napsal přesně. Už několikrát se toto řešilo, že admini nemají prodlužovat bany a nic podobné na základě žádosti o UB. Lebaux mu dal UB a navíc dostal ban za texturu, na které podle toho co jsem pochopila byl jednou a ještě měl za to, že to je nějaká "chyba" mapy (ehm, ehm), pak už ne a stejně mu ten ban dal. Ale dal mu UB. Až udělá průser, tak bude perma pochopitelná a oprávněná. Tak pokud mu UB nedá znedlob, tak by měl někdo jiný oprávněný co má k tomu přístup a nedělat z toho celý den komedii.

Koprakek
05-04-19, 21:52
Musíme brát v potaz to... že jeho historie banů není zásadně o vulgaritě atp. Jedná se většinou kdejaké prohřešky.. Souhlasím s Britny a Off_Manem.
V tomhle případě je ban nesmysl... a větší nesmysl je dávat ban jen proto že se zde vyjádřil hráč do žádosti o UB...Opakuju do žádosti o UB.

První ban ohledně textury byl odbanován samotným banujicím adminem... Druhy ban jsem zrušil já.

Hráči doporučuji si přečíst ještě raz pravidla a zvážit své chování..tvůj chatlog není sice nejhorší, ale bohužel není ani nejlepší, na tu dobu co tady hraješ bys to mohl vědět.

Ban zrušený. Přejí krásný zbytek dne.

P.S. Dlužíš mi ten litr.