PDA

Zobrazit normální verzi : Servery miznú



Burton
09-04-19, 16:43
Zdravím potreboval by som poradiť, dnes som zapol csko a nenačítalo mi žiadne servery, ani v history ani vo favourites. Skúsil som restart steamu, odhlasit a prihlasit ale nic. Nešlo mi pripojiť ani cez steam odkaz na kotelnackej stránke. Tak som preinštaloval csko, teda odinštaloval, stiahol nainštaloval a išlo to normálne tak ako vždy. No asi po hodine hrania mi servery znova zmizli, ostal som ešte pripojený na jednom JB, stále sa mi dalo hrať, ale prepojiť sa už na iný server nie. Nefunguje ani pripojenie na priateľa na steame, vtedy píše "Server neodpovedá"

Ďakujem za akúkoľvek radu :)

Zakaleny Zrak
10-04-19, 21:55
Ahoj. Servery z Favorites sa stracaju aj mne. Kedze sa to nedeje na Non-Steame ale len na Steame,mozno su na pricine aktualizacie Steamu. Neviem...ma niekto inu skusenost?

Dannyko
12-04-19, 19:35
Ahoj, tento problém mám aj ja... Tak stále raz za mesiac mi stále zmiznú všetky servery, ktoré mám vo favourites, taktiež aj v histórii...

E:
Ahoj. Servery z Favorites sa stracaju aj mne. Kedze sa to nedeje na Non-Steame ale len na Steame,mozno su na pricine aktualizacie Steamu. Neviem...ma niekto inu skusenost?

Možno máš pravdu ale zasa mne sa to deje stále každý mesiac a neviem zistiť príčinu...

Zakaleny Zrak
12-04-19, 20:39
Hmm,pred chvilou som stiahol aktualizacie na Steam a servery nezmizli - su tam. Takze pricina bude mozno niekde inde...