PDA

Zobrazit normální verzi : $ANITY sleepy (jiny hrac) --> DinGo



sleepy
18-04-19, 11:08
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 262330)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Autobhop'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < $ANITY sleepy >
[AMXBANS] Tvuj nick: FaZe ~ fRoD /A/
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:446507866
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:446507866
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 94.241.85.252
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.31.41.107
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < DinGo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Bhop (bhop_cave)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:





[indent] Zdravim.. chtel bych znovu pozadat o prosetreni meho banu ktery jsem dostal nepravem. Prikladam odkaz na locknuty topic
https://csko.cz/forum/showthread.php?66374-ANITY-sleepy-DinGo

omlouvam se ze návrh na prošetření podávám až teď, ale dlouho jsem nemel cas hrat z duvodu praxe a skoly, ale rád bych si znovu zahrál na vašich serverech.. Stále trvám na svem nazoru ze jsem nikdy nic nemel a ani nemam v planu uzivat jakekoliv scripty, hacky apod... na kazdem demu jde videt ze spatne tocim koleckem, takze netrefuju jump, tudiz nechapu z ceho Dingo usoudil ze mam abh.. Nedelalo by mi problem se priznat kdybych opravdu neco mel, ale rekl bych ze admin prideleny do sekce jump by o tom mel neco vedet, ne? A na demu jde jasne videt ze jumo netrefuju a strafe je bidny. Predem dekuji za vas cas.. Hezky zbytek dne. :)

Grakon2702
18-04-19, 12:41
Zdravím. Na dema jsem se podíval znova. Můj názor se nezměnil. Ban je oprávněný.

DinGo
18-04-19, 13:05
Demá ešte sú k dispozícii ak by mal niekto pochybnosti. Pozrel som to znova a za mňa tam autobhop je.

Hapalicek
18-04-19, 20:09
ABHop tam je...

Tak můžete rovnou lock

sleepy
19-04-19, 13:27
zajímalo by mě jak jste přišli na to že tam je ABHop, já osobně tam nic špatného nevidím, skáču takhle pořád a v životě jsem za to nikde jinde ban nedostal.. i kdybych přeinstaloval všechny soubory na původní, budu skákat stejně.. jediné co mám je config a myslím, že tam nic špatného není.

Koprakek
22-04-19, 17:57
sssssssssss