PDA

Zobrazit normální verzi : Doufám :)



TheeGumyMeda
19-04-12, 17:43
Zdravím váš :) chtěl sem se zeptat cca po 9 měsicich jestli bych mohl dostat unbanned
http://www.csko.cz/bans/ban_details.php?bid=11554
hodně moc mě chyby kotelna zombie a war3ultimate
šileně moc :) doufám že to dobře dopadne po poměrně dlouhé době
děkuji předem :)

I-Mouse
19-04-12, 17:53
Kup si steam.

hfsaa
19-04-12, 20:19
Kup si steam. Presne tak.

TheeGumyMeda
19-04-12, 21:16
Ja vím ja si ho koupit chci jen si musim počkat do prazdnín na brigadu :)
mam tedka menči potíže s učením tak se to snažim dohnat jen co to jde :)
napadlo mě po taky poměrně dlouhy době přihlasit o unbanned :) už jen z důvodu že si chci zahrat kvalitni ZM server ten hlavně :D protože když sem to všude prošustroval ble ble :D tam se mi nelíbej :D není to ončo :D
a steam bude o prazkach jak sem zminil budu mit brigadu :D

slepice
19-04-12, 21:19
Doufej dál. takhle by se mohly hlásit všichni Cheateři po 9 měsících že je to dlouhá doba a chtěj UB

jediná možnost je ten Steam

TheeGumyMeda
19-04-12, 21:19
Byl bych moc rád kdybych unbanned dostal (nevadilo by mě i klidně jen něco jako pod podminkou že by mě třeba admini vic hlidaly a tak) prostě si chci zahrat na kvalitním serveru no :) kotelna mě šileně chyby a minulost davna co jsem provedl jsem neměl no :/ prostě Ty hacky mě nak unesly :D (zmetci) nebejt kámoše tak se jich nezbavím :D a už nejsou naštěstí a nikdy je necu videt. D

vedouci venny
19-04-12, 21:48
:DDDDDDDDD dobre teda :DDD Tak ty zmetky nemáš :DDD Tak :DD proč čekáš na brigádu? :DDD To jako nenašetříš 260kč ? :DDDD

TheeGumyMeda
19-04-12, 21:58
Mno vzhledem tomu že jsem bez kapesnyho Steama si koupim neřikam že ne navíc ho chci pač bych se rád někdy dostal ke kamošovi do Klanu? a proč na ní čekam ? mam dohodnutou na prazky u nakyho chlapa :D a kdybych mohl našetřit Klidně už mam našetřeno a steama taky :D pak mě napadla segra ale určitě se ji bude do toho chtít vražet :D takže jedina možnost jsem ja a brigana o prazkach :D
takhle to řeknu ja nevím prostě bud dostanu unbana nebo ne ja nejsem ani admin ani člověk kterej by ho dostat měl vím že jsem provedl špatny že ho asi nedostanu :D tak přinejhoršim skusim zažadat ze steamem až bude no a uvidise :D
jen prostě posledni dobou jak all servry se měnej zombie server jako ma kotelna sem nenašel :D zatím sem našel jen kde se furt beha a utika atd :D že se za body neda skoro nic koupit Pchee nuda :D prostě kotelna je muuj bejvalej nejlepši server co jsem kdy hral :D a vždy bude pokud si teda na ni ještě někdy zahraju :D

/edit:

venny pardon tedka mě bude 17 studuju autoklempiře (Strojnicky hodiny mě davaj zabrat) pokud vím tak autoklempíři vydělavaj až od Třetaku ? :D jak to řikal mistr na praxich :D (kež by sme za to něco aspon dostavaly kdyz už vstavam ve 4 :D Ale to je jedno nvm proč to řešim :D necham rozhodnutí na adminovi:) ja si chci prostě jen pořadně zahrat naky kvalitní server :D a ne těch vela moc špatnych :D

Jo jo ja vím :) však kvalitních serveru je malo a g*******s je poměrně naprd :/ nebaví mě to prostě :D baví mě expit třeba jako u was na War3ultimate nebo mě baví ZM :D (jen u vás) :D a občas si zahraju publika skoro all sou stejny jen je rozdíl čiteru a normalních hraču zas no :D

a ještě bych měl dotaz jak to že když si stahnu steam tak se mě nezapne píše mě to fatal error :D prostě zapnu třeba PC a fatall eror a zap nejde :D musim bud přes web nebo ho reinstalovat celkem bych se bal kdybych si koupil to CSko že by mě to něco dělalo :D

/edit by ZEUS: Používej tlačítko edit vpravo dole.
Jj dobrá ZEUSY :D je tu vela moc změn po době co jsem tu nebyl :/ byl jsem zvyklejši na starši forum :)

ZombieBot
20-04-12, 17:11
Se steamem žádat o UB nemusíš, máš ho automaticky. (Nepřesně řečeno, ale nemá cenu to vysvětlovat)

TheeGumyMeda
20-04-12, 17:48
Zombie Bot :D to sem pochopil už jen ze steamem ho máš automaticky :D takže to vážně vysvětlovat cenu nema :D jen mě zajma jakto že mě tak blbne steam když sem si to stahoval kvuli team fotres tak mě furt blbnul prostě sem ho musel zapinat přes WEB (Download) a nebo si ho reinstalovat nikdy mě nešel ONLINE automaticky bojím se že mě to pak něco uděla ze steamem a budu muset kupit novy :( :D

TheeGumyMeda
21-04-12, 08:28
ach bomba děkuju pánové :) možna dostanu steam od kámoše (Jeho starý) když mu ho ukradly tak si nedavno nvm kdy xD o něco zažadal že mu ho čorkly tka pokud bude mít štěstí tak budu mít steam s CSkem a greatis :D spokojenost :D a pokud to nedopadne počkaam do prazek :D

susa-troubky
21-04-12, 12:40
já nevím vy ste se asi všichni podělaly...Nebo to tady už přestávám chápat :-D demence tady některých už nemá hranice... šak jasně navádějte dál cheatery ať si kupují steam :-D :-D :-D :-D :-D

Giussepe
21-04-12, 12:43
já nevím vy ste se asi všichni podělaly...Nebo to tady už přestávám chápat :-D demence tady některých už nemá hranice... šak jasně navádějte dál cheatery ať si kupují steam :-D :-D :-D :-D :-D

Víš, tady jde o to, že když do tý hry vrazí peníze tak už si pak rozmyslí něco zapínat. A když i tak něco zapnou, tak dostanou ban na steam. Jejich mínus. Simply clever.

TheeGumyMeda
22-04-12, 17:25
susa troubky ja už nečituju pěkně dlouho a steam si koupit je dobrá věc ;) navíc poctivi hráč se o steam bat nemusi :D ja už jsem se HACKU takzvaně předešlkim AB + WH potom jen WH zbavil :D vše deleting a hrat jak poctiví :D

Lynviy
22-04-12, 18:21
susa troubky ja už nečituju pěkně dlouho a steam si koupit je dobrá věc ;) navíc poctivi hráč se o steam bat nemusi :D ja už jsem se HACKU takzvaně předešlkim AB + WH potom jen WH zbavil :D vše deleting a hrat jak poctiví :D

Ale v trestném rejstříku si pořád zapsaný.

ZombieBot
22-04-12, 19:51
Zombie Bot :D to sem pochopil už jen ze steamem ho máš automaticky :D takže to vážně vysvětlovat cenu nema :D jen mě zajma jakto že mě tak blbne steam když sem si to stahoval kvuli team fotres tak mě furt blbnul prostě sem ho musel zapinat přes WEB (Download) a nebo si ho reinstalovat nikdy mě nešel ONLINE automaticky bojím se že mě to pak něco uděla ze steamem a budu muset kupit novy :( :D

Odpusť si laskavě ty tvoje přiblblé ":D" smajlíky. Celkem mi to leze na nervy.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
22-04-12, 20:46
Niesom Admin ale nemal si Cheatovať...

Montty non skill
24-04-12, 14:24
Sežeň si brigádu, kup si steam a můžeš hrát. Nebo prostě počkej do léta a budeš hrát od léta. Neměl jsi cheatovat, to je tvůj problém a ne náš. My tě na cheaty nenutily, byla to tvá svobodná volba, kterou má každý hráč na kotelně. Chtěl jsi ukázat, jakej jseš skill, a máš po hraní. Cheatovat se nevyplácí.... UB nedostaneš, tak to pochop. Za chaty se nedává výjimka!!
Susa, jen se neboj, jakmile jednou zapne, dostane ban na IP i na steam a uš si tu nezahraje.
Dle mého vyřešeno a už asi lock. Tohle nemá smysl dál řešit.