PDA

Zobrazit normální verzi : Otázka na mIkrs



hfsaa
19-04-12, 21:34
Chcem sa spýtať , minule som zapol Tčkam mikraki a povedal som že kto prehovori kill ale hráč XYZ zapol mikrofon ale nehovoril doňho , ja som mu dal kill . Chcem sa spýtať či to bol FK alebo nie? Proste ja som len povedal že kto prehovorí kill a on si len zapol mikrofon ale nehovoril doňho.

*NPSM*P!!!!n3r
19-04-12, 21:46
a měl mít puštěnou klávesnici ? ... pokud ano tak to FK není.. pokud jsi zakázal jen mluvit a měl nad sebou mikrofon, tk to FB byl

Prasacko
19-04-12, 21:50
Podla mna to nebol FK on dobre vedel ako si to myslel... a predpokladam ze mali mat pustenu klavesnicu

Shinigami
19-04-12, 21:53
Si už robíte prdel? Takéto hovno riešiť a ešte to dať na fórum.

K téme:V pravidlách je napísane že je za to ban keď niekto u T zneužíva mikrák. Mal si mu povedať nech je rád.

*NPSM*P!!!!n3r
19-04-12, 23:04
Jo, je to demence, ale vysvětluj to 25 lidem, kteří si myslí, že to byl FK ..

grEy
19-04-12, 23:14
A sme doma. To ako cim viac bude prichadzat novych hracov, ktori neovladaju pravidla, tym viac sa tie pravidla budu porusovat?

*NPSM*P!!!!n3r
20-04-12, 15:42
A sme doma. To ako cim viac bude prichadzat novych hracov, ktori neovladaju pravidla, tym viac sa tie pravidla budu porusovat?


Tak prostě přepiš pravidla tak, aby se to líbilo většině zkušenějším hráčům...Mě by se docela líbilo, kdybych furt nemusel říkat " u zadní stěny v boxu" nebo " z toho boxu už neodejdeš" ... Celkem dementní příkazi, ale na tohle hráči hrají.. Za každou cenu podělat CT a dostat VD...

grEy
20-04-12, 15:55
Preco by som to mal robit ja? Mne tie pravidla nevadia, ale vy ich nedodrzujete. Prave si ziskal titul junior RastaFarian. Naiesto toho, aby si napisal co a ako zmenit len napises, ze to je na hovno.

Lynviy
20-04-12, 15:58
Preco by som to mal robit ja? Mne tie pravidla nevadia, ale vy ich nedodrzujete. Prave si ziskal titul junior RastaFarian. Naiesto toho, aby si napisal co a ako zmenit len napises, ze to je na hovno.

Jak změnit? Napsat do pravidel: Hrát bez slovíčkaření.

Charon35
20-04-12, 20:26
Tak prostě přepiš pravidla tak, aby se to líbilo většině zkušenějším hráčům...Mě by se docela líbilo, kdybych furt nemusel říkat " u zadní stěny v boxu" nebo " z toho boxu už neodejdeš" ... Celkem dementní příkazi, ale na tohle hráči hrají.. Za každou cenu podělat CT a dostat VD...
u zadny stene v boxu - to musis povedat, lebo ked prikazes ist iba do boxu, to neznamena ist k zadnej stene.
z boxu neodejdes - ked tam mas ist, logicky tam mas zostat.
Chodte k zadnej stene v boxe a pustite klavesnicu. (Tcko zdrhne) chodte ho zabit - logicke ze ho maju ist zabit CTcka.
Zakazujem mat vezenske pomocky a prehadzovat si ich - naco vsetci hovoria "prehadzovat si ich". je zakazane ich mat, tak logicky ich nemoze prehadzovat.

Staci zapojit brain a nedrzat za kazdu cenu s Tckami (s kamosmi). Jeden zacne spamovat FKFKFKFKF, tak mu napiste, ze to FK nebol, lebo....... Ak nikto nic nenapise, mysli si, ze ma pravdu on. Je to o hracoch a o ich mozgu - teda pouzivanie toho mozgu. Lenze ked sa bojite nieco napisat, tak co s vami (ale staznosti na adminov, to uz je ine, to sa rozpisete kvoli kazdej cipovine). To vam nepomoze ani 100 stranovi manual.

Charon35
21-04-12, 18:38
Ďalšia blbosť: Bežte v čupe do boxu. Neviem ako ten chlapec dokáže bežať v čupe, ale na telesnej musí byť riadny "blesk". Navyše si vymyslel, že náhoda je zakázaná. Odkedy je náhoda zakázaná?

grEy
21-04-12, 18:51
Ďalšia blbosť: Bežte v čupe do boxu. Neviem ako ten chlapec dokáže bežať v čupe, ale na telesnej musí byť riadny "blesk". Navyše si vymyslel, že náhoda je zakázaná. Odkedy je náhoda zakázaná?
Mam pocit, ze uz sa tu ta nahoda rozoberala sto krat a ja som hovoril ludom na servery, nech ju nedavaju. A BTW > http://csko.cz/forum/showthread.php?6659-Pre-*NPSM*RastaFarian56

D!!!!n3r [MaMLas] :x
21-04-12, 19:05
Preco by som to mal robit ja? Mne tie pravidla nevadia, ale vy ich nedodrzujete. Prave si ziskal titul junior RastaFarian. Naiesto toho, aby si napisal co a ako zmenit len napises, ze to je na hovno.

grEy sorry ale už asi vieme za čo ti zobrali práva... a teraz sa s tým nevies vysporiadat...

Charon35
21-04-12, 19:39
Mam pocit, ze uz sa tu ta nahoda rozoberala sto krat a ja som hovoril ludom na servery, nech ju nedavaju. A BTW > http://csko.cz/forum/showthread.php?6659-Pre-*NPSM*RastaFarian56

Tož ale neznamená, že je zakázaná. Mám taký divoký pocit, že sa chcela len obmedziť (napr. raz za kolo), ale nie že za ňu bude pomaly ban a CTčka sa budú bát zmacknut nejake tlacitko aby nahodou nezmackli nahodu. Len neviem už ako sa to doriešilo. Mám pocit, že nijak :-X

Grey PM.

grEy
21-04-12, 19:41
grEy sorry ale už asi vieme za čo ti zobrali práva... a teraz sa s tým nevies vysporiadat...
Ano, mas pravdu, teraz si ma odhalil. Neviem sa s tym vysporiadat, ja uz fakt neviem, co mam robit. Pomaha iba rezanie si zil vezenskou pomockou.

Leryx
21-04-12, 20:36
Náhodu nezakazujeme. Je to atrakce jako každá jiná, všichni mají stejnou šanci na přežití. A pokud si myslíte, že je to FK protože simon nemůže zabít vězně aniž by porušil jeho příkaz/zákaz, tak to ho nezabil simon, ale ta náhoda. JB je jediný server kde si můžu zahrát takové blbosti jako je např. náhoda, jinde si to nezahrajeme, tak proč bychom to zakazovali ne?

LaMM3r
09-05-12, 20:19
Preboha ved ťa zabije nahoda tak na dalšie kolo si zase zahraš nechapem prečo sa to rieši..

Tiež si myslím. Často som bol obeťou náhody a mám s tým problém? Nie. Hrá sa ďalej..

hfsaa
09-05-12, 20:55
Bože lammer :D. Neotváraj staré thready ...