PDA

Zobrazit normální verzi : Overlord --> Nuuu,da!!



Telecipowa
22-04-19, 17:08
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 268469)
[AMXBANS] Mas 6 dnu, 22 hodin, 23 minut a 3 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'reconnect, randomy historie'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Overlord >
[AMXBANS] Tvuj nick: Overlord
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:90678737
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:90678737
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.183.150.68
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.183.150.68
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Nuuu,da!! >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town





Poznamka:






Zdravim,
Nechci zadat o unban, pouze mi nesedi delka banu, jelikoz banujici admin nema poneti co predchazelo memu jednani. Ze serveru by me mohl znat uz dlouho a vedet, ze jen tak nekoho nezabijim. 7 dni jen kvuli tomu, ze osoba zacne natacet az kdyz se mu to bude hodit, ale svoje randomovani predtim tam neda, je proste moc.
by me zajimal duvod historie. Posledni ban mam rok zpatky, od te doby nic.

Nuuu,da!!
22-04-19, 20:16
Ahoj, ve tvém banlistu je přesně 6 banů za randomování, ano, přiznávám že jsem nekoukal kdy jsi je dostal, ale vzhledem k tomu, jak dlouho tu hraješ by jsi mohl vědět právě o to víc, že takhle se problémy neřeší. Proč jsi nezačal tedy natáčet ty jeho a radši to začal řešit dle svého? Neustálé zabíjení hráče a reconnecty nejsou úplně ideální způsob. Mohl jsi napsat hlášení a pokud by někdo bohužel v danou chvíli nedošel mohl jsi ho natáčet. Však od toho tam to hlášení a možnost točení dema je.

Telecipowa
22-04-19, 20:48
Je tu ten problém, že Ygy si vyloženě najde člověka, u kterýho ví, že si ten random nenechá líbit, jeden mu dá a pak začne natáčet a chodit za tím člověkem celou mapu, aby ho zabíjel, jak to jde vidět na tom demu co sem dával. Vyloženě mě po celý mapě hledal, hra ho absolutně nezajímala, šlo mu jen o jedno, abych dostal ban.

Grakon2702
22-04-19, 20:51
Zdravím. Nahlásit random je lepší, než ho oplatit. Tvá odplata se nakonec nevyplatila. Alespoň máš z toho i morální ponaučení.

Telecipowa
23-04-19, 16:55
Já se tu ale vůbec nebavím o banu, ten jsem dostal zaslouženě. Jde mi především o délku banu. Jak už jsem psal, tak poslední ban mám rok zpátky, takže důvod historie je trošku mimo a dostat týden za 2 randomy a recconect je mírně přes moje hranice chápání. Když už nic, tak aspoň nechat ban jen na TTT, abych si mohl zahrát na jiném serveru.

Nuuu,da!!
23-04-19, 19:04
Rok zpátky to úplně není, je to cca 10 měsíců, ale budiž, každopádně historie je tvá a ta dokazuje že jsi byl za to poučen hodněkrát v minulosti a i přes to jak dlouho to je jsi stále nebyl schopen pochopit že takhle se to řešit nemá. Takže konkrétní důvod "historie" zase tak mimo není. Dále velký vliv na to má způsob tvého konání, je rozdíl když člověk da random, omluví se a jede se dal, jsme jen lidi, každý může chybovat, ale ty jsi to dělal úmyslně i přes to že jsi jasně věděl že tvé konání je v rozporu s pravidly. Každopádně ban máš sice na server TTT, ale jelikož byl udělen přes web tak platí všude.. jen doufám že se to nebude již nadále opakovat jinak příště ten týden opravdu dostaneš, ale bez možnosti zkrácení, ban byl zkrácen na 3 dny.

Telecipowa
23-04-19, 19:08
Dám si na to příště pozor, děkuji

Koprakek
25-04-19, 22:12
Lck.