PDA

Zobrazit normální verzi : :( aka admin moze vsetko



Niko97971
24-04-19, 19:24
Prišiel som si poplačkať viz. https://csko.cz/forum/showthread.php?67875-Das1P-alias-admin-v-utajen%ED&p=530217#post530217.
Ide mi len o princíp, prečo sa hráči banuju za to,že si neberú simona a keď je to admin tak môže všetko? 45 minút prešlo, prešlo 6 kôl a nič? Admin si simona brať nemusí? Dôvody typu "on tu už má toľko toho odsimonovaného, že nemusí" ma absolútne netrápia, lebo to s tým nemá nič spoločné. Priklusal sem ten "čas hulit" či čo to je za exota (čo mimochodom neovláda ani základy gramatiky a vybrané slova mu robia očividne problém, asi by ste mali zaviesť diktáty do náboru) a nič s tým nespravil, začal si z toho robiť piču otázkami typu:
(Terrorist) Iba zbieram si tie body : tum ani mik nem (myslím že to má byť tuším ani mik nemá)
(Terrorist) Iba zbieram si tie body : pord mu ho upnem ani sa ho nebudem pitat nie? ( porad mu ho šupnem ani sa ho nebudem "pitat" nie?)

Ako som písal, ide mi len o princíp a vyjadrenie, prečo sa robí ADMIN niečo viac ako HRÁČ, keď sa týka o pravidlá?
Ďakujem, prajem pekný zvyšok tohto veterného dňa.

Koprakek
24-04-19, 19:28
Ahoj Niko, pokud já byl vždy u CT tak jsem se snažil brát simona, avšak freelok mi to neumožnil, jelikož když zemřeš - máš volnou kameru a systém si myslí že jsi nejspíš u T, tudíž se ti to restartuje.. takhle bych to viděl já ze své strany, každý hráč si jej musí bát.. nemůže simonovat jen jeden. Ot.

Grakon2702
24-04-19, 19:47
Zdravím. Přijde mi zbytečné řešit jednu a tu samou situaci ve dvou stížnostech. Akorát by z toho byl bordel. Jednu stížnost už dříve napsal číňan (https://csko.cz/forum/showthread.php?67875-Das1P-alias-admin-v-utajen%ED), tak si myslím, že by bylo lepší se přesunout tam. Moje vysvětlení tam již je. Nyní se čeká na jiné administrátory a jejich vyjádření.

Fast212
24-04-19, 20:16
Len na nikovu otázku: Z gramatikou na mna nechod ja sa idem do hry trocha zabavit a že si pomýlim jedno písmenko je mi ale úplne u riti. Logicky asi ked mi začnú písat hráči z JB ktorí si lúbia robiť piču že grakon si ale vobec nebere simona tak prečo by som mal tomu veriť? :happy: Tu som sa dočítal že je to pravda ale proste ja som admin aj on je admin, a robí admina ovela dlhšie než ja a nebudem mu kibicovať do hrania. Dalšia vec, ja mám adminovi v podstate dávať príkazy lebo mi to povie hráč? :laughing1: Keby sú na to nejaké dokazy v tej chvíli čo som bol na servery je to niečo iné, ale ešte len som bol prvé kolo na servery takže som nevedel absolútne nič.

E: ešte čosik... áno robil som si z toho piču to robím rád :happy:

KajSinek
24-04-19, 20:24
Zdravím,
moje vyjadrenie je vedľa, keďže táto žiadosť bola založená neskôr a beriem ju čisto ako len kópiu. Ak by boli módi milučký, tak by som chcel požiadať, že príspevky adminov, či admina by presunuli tam a téma uzavreli. No alebo ak je tu v tomto fórku možnosť čo by mala byť, ak sa nemýlim, tak rovno obe témy spojiť do jednej.

Britny
24-04-19, 20:37
A kdo ho mutoval za spam? Grakon, nebo Fast? Protože jinak by to byly asi dvě rozdílené stížnosti na adminy, jen se shoduje otázka "proč si admin nemusí brát simona" Že nějaký hráč co se stane adminem projde prověrkou a tím to pro něj hasně je hloupost, má stejně jako spešl volný slot k CT a nemá ho jen tak pro zábavu, ten volný slot je tam snad z jistých důvodů. Aby kdykoliv mohl jít pomoci CT, ne tam být na okrasu a nemusí Simonovat. Jak jsem psala - jsou určité výjimky, kdy prostě to na daného hráče - či admina nevyjde, ale pokud jsou tam dva, tři, tak by se měli střídat.

Fast212
24-04-19, 21:31
Pre upresnenie a serioznejšie... na server som prišiel 19:12 a do minuty mi už písali že si grakon nebere simona čomu by snád neveril asi nikdo. Znova napíšem Grakon je admin už nejaký ten piatok a tak ked ja som na servery minútu určite budem veriť že si nebere simona, dalšia vec čo znova hovorím, povedali mi to hráči a to už keby dám na slovo hráča bez dokazu ešte aj proti adminovi nebolo by to dobré. Mutol ho grakon čo napísal aj on sám v tej druhej stažnosti. Na mna sa tu len sťažoval že neviem gramatiku čo mi velice trhá žily a že som si z toho robil srandu. (znova podotýkam bol som na serveri minútu takže som absolútne nevedel čo sa deje). Snád som už odpovedal na všetko aj ked neviem čo som spravil zle :sad:

Niko97971
25-04-19, 18:02
Ahoj Niko, pokud já byl vždy u CT tak jsem se snažil brát simona, avšak freelok mi to neumožnil, jelikož když zemřeš - máš volnou kameru a systém si myslí že jsi nejspíš u T, tudíž se ti to restartuje.. takhle bych to viděl já ze své strany, každý hráč si jej musí bát.. nemůže simonovat jen jeden. Ot.

Ahoj Kopr, Chápem to a aj z vlastnej skúsenosti, ale nebolo ani veľa CTčok na to, aby sa tomu Grakon vyhol celú mapu a myslím, že sa vyjadril sám jasne, že to spravil preto lebo v "nejakom" threade sa admini zhodli, že admini si Simona brať nemusia. Ale ďakujem za normálnu odpoveď.

Len na nikovu otázku: Z gramatikou na mna nechod ja sa idem do hry trocha zabavit a že si pomýlim jedno písmenko je mi ale úplne u riti. Logicky asi ked mi začnú písat hráči z JB ktorí si lúbia robiť piču že grakon si ale vobec nebere simona tak prečo by som mal tomu veriť? :happy: Tu som sa dočítal že je to pravda ale proste ja som admin aj on je admin, a robí admina ovela dlhšie než ja a nebudem mu kibicovať do hrania. Dalšia vec, ja mám adminovi v podstate dávať príkazy lebo mi to povie hráč? :laughing1: Keby sú na to nejaké dokazy v tej chvíli čo som bol na servery je to niečo iné, ale ešte len som bol prvé kolo na servery takže som nevedel absolútne nič.

E: ešte čosik... áno robil som si z toho piču to robím rád :happy:
SPRÁVNÝ PRÍKLAD!!!! LEN TAK ĎALEJ!!!
Bol si na serveri 1 kolo, ale nie aby si sa pozrel na hru, ale rob si z toho piču, veď kľudne, kiežby si z toho robil piču každý admin, to by vyzeralo úžasne nie?:)
K tej gramatike, "že si pomýlim jedno písmenko", tebe to jedno písmenko nejak často ujde, treba na tom trošku popracovať, ale to je každého osobná vec.

Zdravím,
moje vyjadrenie je vedľa, keďže táto žiadosť bola založená neskôr a beriem ju čisto ako len kópiu. Ak by boli módi milučký, tak by som chcel požiadať, že príspevky adminov, či admina by presunuli tam a téma uzavreli. No alebo ak je tu v tomto fórku možnosť čo by mala byť, ak sa nemýlim, tak rovno obe témy spojiť do jednej.
K tvojmu vyjadreniu vedľa. Mute neriešim, k tomu, že už keď bol prijatý, tak bol overený ako simonuje ho podľa mňa nemá čo vylučovať z toho aby si celú mapu nezobral simona.

A kdo ho mutoval za spam? Grakon, nebo Fast? Protože jinak by to byly asi dvě rozdílené stížnosti na adminy, jen se shoduje otázka "proč si admin nemusí brát simona" Že nějaký hráč co se stane adminem projde prověrkou a tím to pro něj hasně je hloupost, má stejně jako spešl volný slot k CT a nemá ho jen tak pro zábavu, ten volný slot je tam snad z jistých důvodů. Aby kdykoliv mohl jít pomoci CT, ne tam být na okrasu a nemusí Simonovat. Jak jsem psala - jsou určité výjimky, kdy prostě to na daného hráče - či admina nevyjde, ale pokud jsou tam dva, tři, tak by se měli střídat.
Moja sťažnosť, respektíve "vysvetlenie" smeruje na Grakona otázkou "Prečo si admin nemusí brať simona?". CTčka boli asi 4 myslím, ako som reagoval aj na Koprakeka, simona si mohol zobrať, aj on to sám " v tom zmysle " napísal.

Pre upresnenie a serioznejšie... na server som prišiel 19:12 a do minuty mi už písali že si grakon nebere simona čomu by snád neveril asi nikdo. Znova napíšem Grakon je admin už nejaký ten piatok a tak ked ja som na servery minútu určite budem veriť že si nebere simona, dalšia vec čo znova hovorím, povedali mi to hráči a to už keby dám na slovo hráča bez dokazu ešte aj proti adminovi nebolo by to dobré. Mutol ho grakon čo napísal aj on sám v tej druhej stažnosti. Na mna sa tu len sťažoval že neviem gramatiku čo mi velice trhá žily a že som si z toho robil srandu. (znova podotýkam bol som na serveri minútu takže som absolútne nevedel čo sa deje). Snád som už odpovedal na všetko aj ked neviem čo som spravil zle :sad:
Áno, áno, áno.. furt to isté dookola, bol si tam minutu a neveril si hráčom, ale čo tak si to overiť? Či to sa tu hneď sťažnosti, alebo námietky hráčov proti adminom zamietajú instantne lebo to je ADMIN? a ten admin tu adminuje o xy rokov viac ako ja.. atď?
Jedine čo si spravil zle som ti vysvetlil tu, teda aspoň podľa mna toto nie je správny prístup takto uvažovať.

A ku Grakonovi:
Zas a znova, je ti ukrivdené, začne sa to obracať proti tebe a začneš sa ohŕňať pravidlami ako keby si tu bol boh, alebo ja ťa už nechápem. To je pekné, že za nebranie simona iba presúvaš, alebo si dal ban iba pred rokom, ale prečo si sa tým pádom aspoň nepresunul? A k tomu pravidlu, prečo tým pádom presúvaš, alebo si banoval za Nebranie simona, keď to v pravidlách nebolo? Zbytočne si protirečíš, lebo nevieš čím iným sa máš ohánať. Ako už napísal Operak, plne sa stotožňujem s jeho názorom, že si protirečíš a admin je tiež len hráč s výhodou, že môže banovať hráčov, ktorý porušuju pravidlá, ktoré ty veľmi rád a má za úlohu udržiavať poriadok na serveri a ísť príkladom hráčom bez týchto výhod, nie porušovať pravidlá, alebo sa hrať na niečo viac. Potom sa čudujme svetu, že JB je tam kde je.
Týmto hasne moje vyjadrenie, kľudne sa vyjadrite na toto do druhého príspevku, ktorý bol založený skôr a dúfam, že sa to jasne a striktne vyrieši. Pekný zbytok dňa.

Revan
27-04-19, 00:40
Yello, preboha ty tu z toho robíš rozbroje. Nič také extra sa nestalo iba Grakon nejako pozabudol na pravidlá a nabudúce si na to dá pozor. A to o tom fastovi čo tu píšeš radšej ani neriešim.

Niko97971
27-04-19, 16:31
Yello, preboha ty tu z toho robíš rozbroje. Nič také extra sa nestalo iba Grakon nejako pozabudol na pravidlá a nabudúce si na to dá pozor. A to o tom fastovi čo tu píšeš radšej ani neriešim.
Nedalo sa mi nevyjadriť zas a znova.:slap:Áno, úplne rozbroje sú toto... Na čo sa vyjadruješ, keď napíšeš sračku? :D "Nič také extra sa nestalo" a v tom napíšeš "iba Grakon nejako pozabudol na pravidlá", veď to je úplne normálne u admina, že pozabudne na pravidlá :D, alebo tu napíšeš sračku, aby sa to hodilo na to,že ja z toho robím rozbroje a potom sa na túto celú sťažnosť "pozabudne" ako vždy :D. A si ty snáď jeho hovorca? Čo je nesamostatný? Keď musíš za neho písať, že si na to dá nabudúce pozor. Podľa toho čo on napísal, spravil to preto lebo nejaký "thread", takže neviem či si na to dá pozor ako hovoríš ty, jeho hovorca. To riešiť ani nemusíš, to bol len dotaz k tomu, že ako ďaleko to kleslo všetko:D.

Revan
27-04-19, 16:36
Nedalo sa mi nevyjadriť zas a znova.:slap:Áno, úplne rozbroje sú toto... Na čo sa vyjadruješ, keď napíšeš sračku? :D "Nič také extra sa nestalo" a v tom napíšeš "iba Grakon nejako pozabudol na pravidlá", veď to je úplne normálne u admina, že pozabudne na pravidlá :D, alebo tu napíšeš sračku, aby sa to hodilo na to,že ja z toho robím rozbroje a potom sa na túto celú sťažnosť "pozabudne" ako vždy :D. A si ty snáď jeho hovorca? Čo je nesamostatný? Keď musíš za neho písať, že si na to dá nabudúce pozor. Podľa toho čo on napísal, spravil to preto lebo nejaký "thread", takže neviem či si na to dá pozor ako hovoríš ty, jeho hovorca. To riešiť ani nemusíš, to bol len dotaz k tomu, že ako ďaleko to kleslo všetko:D.

Napíšem ti to po tvojom jazyku aby si to pochopil j? Tento thread je zbytočný, lebo sa to už rieši v druhom. Jediné, čo by sa tu dalo riešiť je to, že fast nezareagoval ale to je stále iba slovo proti slovu.

Niko97971
27-04-19, 16:50
Napíšem ti to po tvojom jazyku aby si to pochopil j? Tento thread je zbytočný, lebo sa to už rieši v druhom. Jediné, čo by sa tu dalo riešiť je to, že fast nezareagoval ale to je stále iba slovo proti slovu.

A ja tebe po tvojom, prečítaj si všetko znova a keby si neni trošku spomalený, tak by si pochopil, že som napísal, že moje vyjadrenie hasne a nech sa to rieši v tom druhom príspevku, ktorý bol skôr založený, lebo to písal kratšie ako ja:). Jediné, čo som tu chcel riešiť bolo ohľadom grakona, že si nebral simona aj keď to je jeho povinnosť. Prosím ťa, nevyjadruj sa, keď nevieš o čom a ani si nevieš poriadne všetko prečítať a chceš iba zaujať. Zbohom, ešte raz pre spomalenejších: Dúfam, že sa to nejako rozumne vyrieši a môžte to riešiť v druhom príspevku a vyjadriť sa tam JB ADMINI najlepšie. :sadbye:

Britny
30-04-19, 20:35
Vyjádření padlo zde https://csko.cz/forum/showthread.php?67875-Das1P-alias-admin-v-utajen%ED&p=530458&viewfull=1#post530458
Víc k tomu asi není už co dodat, jak sem psala i tam, admini by se měli také řídit pravidly a pokud to jde brát si také Simona.
Téma též uzavírám.

E: Vyřešeno https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=269091