PDA

Zobrazit normální verzi : Poškvrnenie nicku



n0th1ng
26-04-19, 18:28
Hej nazdar admini, tu je wRaith mal som taky maly pokec s pelagrosom o nejakych srandovnych veciach, ze by som chcel byt admin atd ... samozrejme to som len srandoval, len mi napisal ze mam si dat ziadost a cakat rok no tvl. a ja ze ci by to neslo skor a on ze aj hej ale nie s mojou minulostou, no tak som sa prisiel pozriet tu do historie a zisitil som ze na mojom nicku bol kedysi ban za wallhack ... tak som si pekne vyhladal ip adresu a bola z anglicka a kedze ja som v ang. nikdy nebol tak asi tazko som to bol ja .... poprosil by som vas ak by to bolo mozne to odtial vymazat lebo ma to kus stve a dokonca som si dal aj namahu to tu napisat. Diky

N1HiL
26-04-19, 21:06
Nazdar.

K tej 'čakacej lehote', ak chceš byť adminom musíš preukázať trpezlivosť u momentálnych náborároch, dúfam, že som to dobre nazval.
(rok určite nebudeš čakať, pol roka +-)
Ten ban môžeš odôvodniť, dodať dôkazy, že není tvoj v žiadosti. Ak si normálny hráč(ktorý sa nechce uchádzať o práva) a ban už vypršal, je to jedno.

Zakaleny Zrak
26-04-19, 22:56
Ahoj,kup si VIP a nick budes mat do buducna rezervovany. Ale pokial sa este aj zabanovane ID zhoduje s tvojim ID,
tak sa to cele moze posunut do trochu inej roviny.

LeBaux
27-04-19, 15:14
> a dokonca som si dal aj namahu to tu napisat

:rolleyes: