PDA

Zobrazit normální verzi : Hráč / Admin mesiaca Apríl / Duben 2019!



KajSinek
01-05-19, 15:46
Player & Admin

Týmto otváram súťaž o Hráča a Admina mesiaca pre Apríl / Duben.

Pravidlá súťaže:
1.) Hlasovať môžete iba raz.
2.) Hlasovať môžete iba za 1 hráča a 1 admina.
3.) Musíte udať čo najlepší dôvod za čo tohto hráča a admina nominujete.
4.) Je zakázané nominovať hráča / admina roka i organizátorov.

Táto súťaž je rozdelená do 2 kategórií:

Admini:
Trial Admin, Server Admin, Server Adminka

Hráči:
Hráč, Spešl

Hlasujte prosím v určenom tvare, ktorý je napísaný nižšie:


Hráč: https://i.imgur.com/1OBzA2I.png
Player - Tento hráč je aktívny a rád pomôže hráčom z vlastných skúseností.

Admin: https://i.imgur.com/czZAwwa.png
Burak - Vykonáva si svoju prácu a som s ním nadmierne spokojný. Ak môže, tak vždy pomôže.



Výhra: https://i.imgur.com/gzWgCjZ.png
Farba nicku, popis a medaila.

Dátum: https://i.imgur.com/tIw5fT8.png
Doba hlasovania je do 25.05.2019

Organizátori: https://i.imgur.com/j1HTenD.png
KajSinek, Grakon2702.

Ďakujeme za účastníkov a držíme palce nominovaným.

S pozdravom / Best regards,
Kjsnk, Granko. ;-)

N1HiL
01-05-19, 17:24
Hráč : Iluminato, je to skúsený hráč, ktorý pozná cheaty, aj mnoho ďalších vecí, ktoré ako hráč nepotrebuje vedieť , naučil veľa ľudí hrať furien, je to pohodový týpek, prajem mu aby si kúpil nový pc :DD




Admin : Eust.

Páči sa mi jeho štýl vyjadrovania hovorovo/ administratívny, ak sa to dá nazvať.
Nehrá sa na nič.
Síce nieje aktívny, ale prajem mu to.

JustDoItNigga
01-05-19, 17:26
Hráč : Just Do It Nigga chci barvičku
Adminka - Britny dobrej parťák na vzpoury, ale nemá aim.

Tečka
01-05-19, 17:44
admin - darongayx protoze ma srdicko na spravnym miste

hrac - teecko i napric bejvalymu sporu kdy jsem mu ukrivdil i kdyz si myslim ze jsem mel pravdu

Enjoy
01-05-19, 17:55
Hráč: Inherent Vice doufám že už dostane tu permu

Admin: Koprakek mám ho rád pomáhá a aby mu to nebylo líto, ale ne :D dlouho jsem přemýšlel koho a ty si to zasloužíš

Tomi77
01-05-19, 18:11
Admin - stoulant, snaží sa ako tak, v pohode chalan, žiadne problémy, verím ti, snaž sa! :)

Hráč - Masif, dobre hrá dusty, v pohode chalan, nemám s ním problém, má dieťa, môže byť a snaž sa, verím :)

E: mini podpora pre piratja :)

+BONUS

Ex-Admin piratjo - pre menšiu podporu..

Ďakujem

UNHCZ
01-05-19, 18:32
Admin: Fellow - vysoce kvalitní admin se značnou dávkou pochopení a respektu vůči hráčům, kteří hrajou na jeho serveru, cením si na něm jeho inkognito mód, který je nevídaný v rámci AT. Dále bych chtěl vyzdvihnout jak tvrdý a neústupný dokáže být při trestání bývalých adminů, dle mého názoru by měl vzkvétající JB vést právě on a jeho lví srdce!!!

Hráč: Inherent Vice - Nejlepší hráč Jailbreaku, který kdy po přeplněných serverech Kotelny od roku 2016 lítal.

sweet bitches
01-05-19, 18:44
Admin: Dingo, dík za nespočet pomocí od tebe. zasloží si to.


hráč:Lebaux, je to kapacita :)

Sewell_
01-05-19, 19:10
Admin: Tak nějak jsem přemýšlel komu bych mohl dát svůj bezvýznamnej hlas, kdybych mohl, tak ho dám Dingovi, Lurkymu, Britny a Koprovi, ale jelikož mohu jenom 1, tak přes těžké rozhodování jsem se rozhodl pro Kopra. Dokáže hodně pomoci, vyzná se, je hodně aktivní na fóru, ale hlavní důvod jsou ty money, co za tenhle hlas dostanu. :D (Můžeš PM, Kopretinko :gg: )

Hráč: Tak jelikož Nihihnusovi ho dát nemohu, jelikož si ho nezaslouží a taky proto, že je Hráč roku, tak ho dam nějakýmu Niggovi :tongue:
Gl všem ať vyhrajou ti nejlepší! ;)

Britny
01-05-19, 19:42
Hráč
JustDoItNigga - dobrej parťák na vzpoury, ale nemá aim.

Admin
Kopr - všude možně aktivní, pomáhá dlouhodobě, takže si myslím, že toto ohodnocení by si zasloužil už dávno a celkově, ale i tak si myslím že to nevyhrá, protože ho Grakon nemá rád :gg: a jako bonus má vlastního smajlíka :shit: (teda své selfie)

SuperMario
01-05-19, 21:03
Admin - CHORYKAPITAN - spolehlivej, pracovitej, dela spoustu veci pro kotelnu, dobry mapper:wub:

DinGo
01-05-19, 22:22
Admin: CHORYKAPITAN - Spravil mapy pre Kotelnu, na jednej aj teraz pracuje + vybavil pridanie máp na jump a ďalšie veci, je to borec

Revan
01-05-19, 23:22
Hráč: Tečka - Ajkeď sa to nezdá ale vyzná sa v dosť cheatoch, pomáha kde sa dá a je to proste týpek.

Admin: Kopr - Aktívny a vie čo robí. Cheating pozná aj na kilometer ďaleko a odvádza svoju prácu ukážkovo.

professional
02-05-19, 09:21
Hrac - JustDoItNigga
Admin- Fellow - Pomohl mi kdyz jsem mel problem s forem + normalni admin
Adminka -Britny

teecko
02-05-19, 11:09
Hráč - Tečka. Fajn týpek, pomáhá, hlásí a neni zaslepený hejtem, čest takovým :gabe:
Admin - Pelargos Ve zlaté barvě se mi líbil

Vachyas
02-05-19, 11:17
HRÁČ:
Banned - Je to fajn týpek, takovej flegmatik jako já a hlavně dokáže každému pomoci.
ADMIN:
Folowed - Taktéž je to týpek, který tu hru nebere vážně, ale jen jako zábavu. A navíc je to dobrý společník na bugování.

Dzama1
02-05-19, 11:18
Admin - CHORYKAPITAN jelikož se teď in-game moc nepohybuji, tak soudím podle forka, určitě si to zaslouží z důvodu vytvoření mapy a jako admin odvádí dobrou práci.

Masif
02-05-19, 11:24
AdMiN - CHORYKAPITAN - je kvalitní, vždy na správném místě..
Hráč - DUKe_CZ - šikovný a moudrý hráč, baví mě s ním hrát..

Vice1
02-05-19, 14:48
Hráč - Overlord
Milý, slušný, bezproblémový hráč a hlavně rád pomáha méně zkušeným hráčům takže proto si myslím, že on je zrovna ten, který si zaslouží vyhrát tuto soutěž

Admin - asi chorykapitan
Vytvořil celkem pěknou mapu, je dost aktivní ve hře a tak

Kaco
02-05-19, 16:27
Admin: Rozhodoval som sa medzi Čas Huliť a Nuuu.da!! ale zvolil som si Nudu čiže za mňa Nuuu.da!!. Svoju prácu si plní super a príde skoro vždy keď mám hlásenie.

Hráč: Alkatraz. Keď sú u CT kidi, vie s nimi spraviť poriadok :D

Drapalas_S
02-05-19, 20:44
Hráč: Just Do It Nigga, je to kámoš, rád pomůže hráče.


Admin: CHORYKAPITAN, vždy když potřebuji pomoct, tak mi pomůže.

Barounek
02-05-19, 21:50
Hráč: Just Do It Nigga - moc to neumí, ale je s ním sranda
Admin: CHORYKAPITAN - jeden z nejlepších adminů

Cavror
03-05-19, 12:17
Hráč:POWEN , Nejlepší hráč kterého jsem kdy na kotelně a i v celé csko komunitě potkal. To z hlediska schopností i chování. Vždy když se mě někdo zeptá jakým člověkem bych ctěl v životě být, má odpověď je vždy totožná: "Chci být jako POWEN." Pomáhá každému nešikovnému hráči svým milým a hřejivým hlasem. Nikdy neprovedl nic, co by se jen malinko vymykalo jakýmkoliv pravidlům. Dokonce jsem ho ani nikdy neslyšel klít. Myslím si, že jestli by někdo měl nosit tak ušlechtilý titul, tak by to měl být právě POWEN.

Admin: Koprakek , mám ho na steamu jako přitele <3

Latins
03-05-19, 22:10
Admin: CHORYKAPITAN - Velmi dobrý Mapper s velkým M :happy:

Thradak
03-05-19, 22:37
admin - darongayx pretože ma srdiečko na dobrom mieste
hráč - Vinherent Ice lebo je ako moja sestra :)

hanba mi
03-05-19, 23:25
hrac - Jakub/Radek aka teecko (tu som ani na moment nezavahal...pobavi a pri tom nesklame)
admin - baux (vzdy ide priamo k veci, ziadne omacky vo vyjdraniach, respecta :new_russian: )

DUKe_CZ
05-05-19, 15:06
Admin - (Pelargos) nikdy neodmítne výzvu dát lumpovi ban a je pohodový :)

Hráč - (Masif) Vždy se mi s nim dobře hraje :)

Asiimovíček
05-05-19, 20:30
hráč - JustDoItNigga - a teď jsi na řadě ty a víš dobře co myslím :d
Admin - Koprakek

Valova
07-05-19, 22:52
Admin chorykapitan - veľmi dobrý admin, mapper
Hráč Drapalas. - v poslednej dobe sa snaží, v pohode chalan

Zakaleny Zrak
08-05-19, 10:01
Admin: Koprakek - vsetci vieme,ani nie je potrebne nieco pisat

Player: Tečka - podpora a aktivita na fore

killer-savage
08-05-19, 16:59
Admin: Zoid - lebo je pokemon

Player: Halelujah - slubil mi pro do žiadosti

Lurky
08-05-19, 18:10
admin Koprakek - vždy poradí, pomôže
hráč Inherent Vice - nádejný králikár

Indian0
08-05-19, 20:04
Jo, Koprakek by si to zaslúžil.

LANGER
18-05-19, 11:23
Za isto hráč Michael (DRAPALAS). Je to celkom v pohode chalan, osobne s ním nemám žiadne problémy čo sa týka všetkého. Rád pomôže niektorým hráčom, ako sa to ovláda, hlási adminom/kám, takže za mňa ÁNO. Veľa šťastia.

Na nominovanie admina som sa trocha zamyslel. Skúsil som porozmýšľať nad tým, ako admini budú aktívny. Mňa najviac prekvapil Latins, ktorý bol celkom dostatočne aktívny a zábavný. Z mojho pozorovania sa snažil najviac, i keď nechodím doslova na "všetky" servery, ale Latinsa som videl najviac. Takže za mňa určite Latins, veľa šťastia v nasledujúcich dňoch.

KajSinek
25-05-19, 20:47
Do 31.05.2019 sa vyhodnotí výherca. Ďalšie hlasy sú už neplatné.

KajSinek
30-05-19, 19:04
Ešte chcem znovu upozorniť, že tentokrát nešlo iba o hlasy! S hlasmi vás iba nominovali! Bralo sa všetko k jednotlivým výsledkom.



WINNERS:
Hráč mesiaca: Drapalas
Admin mesiaca: NuuuDa

Congratulations!

Koprakek
01-06-19, 10:34
:D