PDA

Zobrazit normální verzi : Nebrec vole! --> chorykapitan



InFaMouS
01-05-19, 19:57
Vypis z konzole:


[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 268715)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '322778'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Nebrec vole! >
[AMXBANS] Tvuj nick: Nebrec vole!
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1169728601
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1169728601
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 147.251.206.170
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 147.251.206.170
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < chorykapitan >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Nebrec vole! se pripojil k Policistum
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrol








Poznamka:






Clovek sa pripoji po rokoch :D ... da 4 killy :D a nejaky pes mu da noreason ban ... je toto normalne? A to som dal 2 SPraykilly a jednu hlavu cez stenu m4 XD XD komediant

Britny
01-05-19, 20:02
Ty máš nějaké extra skiny asi ne? Vysvětlíš mi, jak je možné, že na tom screenu jsou v té tmě, tak dobře vidět? http://fd.csko.cz/upload/01-05-2019-18-54-15-xtr39304.jpg

hanba mi
01-05-19, 20:03
Komediant...co takto sa tu nehrat na chrumkaveho a vylozit karty na stol??? wh (by screen (http://fd.csko.cz/upload/01-05-2019-18-54-15-xtr39304.jpg))

Revan
02-05-19, 21:20
Ten "pes" ti dal oprávnený ban.

InFaMouS
03-05-19, 00:51
XD Pozri poviem ti pravdu je mi to absolutne jedno :D CSKO som stiahol asi tak tyzden dozadu z tejto stranky, zapol, par krat si zahral na rezervovanom serveri, par krat na pube popocuval deti plakat ze niekto ma cheaty :D a to bolo vsetko :D. Fakt neviem kde si vytiahol takuto fotku :D ale dat ban len tak niekomu kto sa pripoji po 2 minutach :D bez nejakych dier hocicoho len preto ze tebe zblbla grafika ... je to smiesne :D ... Rad dostanem unban ... ak nie tak si zahram CSgO :D ako keby na tom zalezalo ... A ano PES je tu vcelkom opravneny opis cloveka s tymto spravanim :D
Cest praci!

Grakon2702
03-05-19, 00:58
XD Pozri poviem ti pravdu je mi to absolutne jedno :D CSKO som stiahol asi tak tyzden dozadu z tejto stranky, zapol, par krat si zahral na rezervovanom serveri, par krat na pube popocuval deti plakat ze niekto ma cheaty :D a to bolo vsetko :D. Fakt neviem kde si vytiahol takuto fotku :D ale dat ban len tak niekomu kto sa pripoji po 2 minutach :D bez nejakych dier hocicoho len preto ze tebe zblbla grafika ... je to smiesne :D ... Rad dostanem unban ... ak nie tak si zahram CSgO :D ako keby na tom zalezalo ... A ano PES je tu vcelkom opravneny opis cloveka s tymto spravanim :D
Cest praci!

Zdravím. Ten screen je přímo z tvojí obrazovky. Je na něm vidět to, co jsi viděl ty. Tohle obalamutit nejde. Svítící postavy společně se znázorněným zásahem výstřelu do zdi jsou klasickým efektem dosaženým stáhnutým cheatem. To samé dělá i můj cheat na prohlížení dem.

Koprakek
04-05-19, 11:12
sssssssssss