PDA

Zobrazit normální verzi : coolplex45 --> Operak



coolplex45
12-05-19, 12:14
Detaily banu


Hráč
Player


Typ banu
nové cs


SteamID
VALVE_0:0:1996162896


IP adresa
90.180.34.119


Udělen
11-05-2019 - 21:44


Délka BANu
4320 minut


Vyprší
14-05-2019 - 21:44 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 9 hodin 28 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] demence, neschopnost


BAN dal Admin
Operak (Operak)


BAN dalServer
csko.cz | Jailbreak (jb_kingdom)







Poznamka:






nemuyu hrat za dozorce na jailbreak protoze me vcera nejaky
admin bannul a nemel k tomu duvod (neschopnost) i kdyz jsem podle me hral jako on dobre
Fajci hlava byl ofenzivni af a porad me zabijel na zacatku hry
pls unbannete me

Operak
12-05-19, 13:07
Mám pocit, že Ty jsi jeden z těch "Do boxu na zadní stěnu" a ignoroval si když jsem ti řikal, že nejsem spider-man abych lezl po zadní stěně, ale klidně půjdu K ZADNÍ stěne když mi na to dáš smysluplný příkaz.

KajSinek
13-05-19, 00:45
Mám pocit, že Ty jsi jeden z těch "Do boxu na zadní stěnu" a ignoroval si když jsem ti řikal, že nejsem spider-man abych lezl po zadní stěně, ale klidně půjdu K ZADNÍ stěne když mi na to dáš smysluplný příkaz.

Zdravím,
takže je to on, či máš iba pocit? Ale i tak. Nie je tu informácia, že padli FKs. Ani tu nie je informácia, že bol riadne poučený o svojej chybe. Iba si upozornil, že nie si spider-man. Áno, má mu to docvaknúť, ale už z minulosti viem, že im to treba vysvetliť polopate. Keďže nepadli FKs, tak ja to vidím jedine na presun.

E: Po detailnejšom vysvetlení v poriadku. Užívaj ban ;-)

Operak
13-05-19, 17:26
Já jsem mu říkal, jak má dát příkaz... Neřešil nic.. Nejsem tu měsíc, abych nevěděl jak JB communita funguje. Na serveru v tu dobu padlo 5 banů a každý ban byl dán na základě "Jdetě na zadní stěnu do boxu"nebo podobných nesmyslů a následného ignoru když jsem se hráče snažil poučit. Když už tu byl člověk stejně s prominutím tupej, nebyl to první zákaz co jsem na serveru za toto dal a nevnímal absolutně co říkam, tak zde nevidím důvod k pohému přesunutí. Radši mu dám zákaz, aby si uvědomil co udělal než aby řekl "tyvole přesun no co, pujdu tam znovu když bude místo". Podotýkám, že jsem si jistý, že za dobu předchozích banů a mého hučení do hráčů, "Připadám ti jako spider man? Já neumím lézt po stěně co třeba kdybys mi dal příkaz ke stěně a né na stěnu? To co si řekl je nesmysl" na serveru danný hráč, který si žádá o unban byl.

Fast212
13-05-19, 18:56
Poznám tie typi že sa im to snažíš vysvetliť a oni nevedia vobec zareagovať na to, a po pol minute dáva znova príkazy a mna má úplne v piči :D ban OK

Operak
13-05-19, 18:58
Poznám tie typi že sa im to snažíš vysvetliť a oni nevedia vobec zareagovať na to, a po pol minute dáva znova príkazy a mna má úplne v piči :D ban OK

No ale to je výplod některých nejmenovaných adminů co na to kašlou. Já jsem byl včera za nejhoršího když jsem dal ban na 10 minut za nick "jsem kokot" s tím, že jsem ho upozorňoval a udajně mu to ostatní admini nechávají.. Takže tak nu

Latins
13-05-19, 19:07
Ban na 3 dny dle mého v pořádku. (Bral bych to jako neznalost pravidel)

Grakon2702
13-05-19, 19:15
Zdravím. Ban je v oprávněný.

Koprakek
17-05-19, 19:26
Lck.