PDA

Zobrazit normální verzi : madknasioko (jiny hrac) --> :Del!k.: 😛 vole



J0sHua
12-05-19, 19:48
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 266236)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'obchadzanie mute, nadavanie historia'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < madknasioko >
[AMXBANS] Tvuj nick: [J]0sHua.
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:187509019
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:187509019
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 95.103.126.71
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.237.234.130
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :Del!k.: đŸ˜› vole >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_dust4ever)





Poznamka:






Zdravim mily Admini, moderatori, majitel a hraci.

Je mi velmi luto, ze som sa spraval ako nepricetny na vasich serveroch.
Mal som vela sanci, mal som vela opusteneho, obchadzal som ban.
Je mi jasne, ze som nadaval, ale vacsinou nadavky boli od nervov, konkretne dopici, pice, nadavky smerovane typom kokot smerovali na nihilusa lebo ma furt zabijal a je to skill proste.
A Last day smerovali nadavky aj na kotelnu.
Ospravedlnujem sa vsetkym hracom a adminom ktorim som zneprijemnoval hru.
Obratil som sa na duchovnu vieru a vsimol som si vsetky kriteria.
Chcem hrat na kotelne.
Hral som na GS, ale bohuzial, nebolo to take ako na kotelne.
Dufam, ze ked mi to zamietnete, najdem podobny portal ako bola kotelna!
Kotelna je jedinecna svojim sposobom!
Druhe portali kotelne môžu zavidiet.
Prosim Vas odpustite mi moj vystup na vasich serveroch!

S pozdravom, josh

Revan
12-05-19, 19:56
Ahoj, ja by som ti šancu dal. Síce si obchádzal a mal slovník typu sedlák ale za ten čas si snáď pochopil, že také správanie sa tu netoleruje. Bohužiaľ ale musím podotknúť, že ten UB by bol pod podmienkou, že už sa budeš správať normálne a ak náhodou na teba bude sťažnosť alebo tvoj chl bude vyzerať podobne ako pred banom, tak sa ti perma navráti bez možnosti UB.

hanba mi
12-05-19, 20:55
Co ti ja vim, ta historia je stale o tom istom a to nevhodne spravanie....ale kedze som makkys, pripojim sa k offovi a sancu s podmienkou by som ti tiez dal...

Samco
12-05-19, 21:01
O skrátení/unbane by som uvažoval až po pol roku od banu, nakoľko tam bolo viacnásobné obchádzanie a predchádzajúce skrátenie nepomohlo.

Troppe
12-05-19, 21:20
Souhlasím se Samčem. Šancí bylo nespočet, dokonce i po X banech za obcházení svitla naděje, že když nebudeš obcházet alespoň 3 měsíce (nevím kolik tam bylo přesně), tak by se to dalo nějak usmlouvat na ub, ale pár hodin na to jsi zase obešel.
Proti ub, nejpozději ten půlrok od udělení banu.

J0sHua
12-05-19, 21:30
Nepochopím, fakt by vám to uškodilo keby som dostal ten UB s podmienkou? Jedna nadávka a BAN bez možnosti ďalšieho UB,ako napísal off...+ ma môžte pravidelne kontrolovať,alebo aspoň moj chatlog.

Koprakek
13-05-19, 20:35
Souhlasím a jsem stejného názoru jako admin hanba mi ,který souhlasí s adminem Off_Man... ,který souhlasí s unbanem.

hofy
13-05-19, 20:43
Souhlasím s Koprakkem.

J0sHua
13-05-19, 21:06
Dík borci :)

Del!k98
16-05-19, 20:44
Ešte prešlo malo času :)

Lurky
22-05-19, 18:49
súhlasím s doesem, ktorý súhlasí s koprom ktorý súhlasí s hanba mi ktorý súhlasí s offmanovou podmienkou tz ub a po ďalšom bane bez možnosti skrátenia.

Britny
22-05-19, 19:40
Souhlasím s Lurkym, který souhlasí... atd atd

Eust.
23-05-19, 14:48
Jen bych rád podotknul, že ode mě jsi už jednu permu za slovnik dostal, po čtyřech měsících jsi tvrdil, že sis sáhl do svědomí a budeš se chovat jinak, tak jsi dostal ub. Ale asi piješ nějakou vulgární vodu či co. Je mi to jedno, klidně souhlasím s návrhem, jen mi to přijde jako kolovratek..

Del!k98
23-05-19, 17:54
Tie rečičky ako si sa zmenil si strč do riti, stale budeš postihnutý aky si bol, posledny krat ti davam ub, jedna sťažnosť, jeden ban,jedna nadavka a perma sa ti vrati aj ked tu budeš 24/7 vyplakavat a na unban zabudni.