PDA

Zobrazit normální verzi : Tropspit8 --> SuperMario



Tropspit
14-05-19, 14:30
Vypis z konzole:


[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 269051)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '317474'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Cheating'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Tropspit8 >
[AMXBANS] Tvuj nick: Tropspit8
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:473287292
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:473287292
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 193.165.96.3
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 193.165.96.3
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < SuperMario >
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Ban jsem dostal pravem. Nikdy predtim jsem nepouzival cheaty. Jen jsem to chtel zkusit. Je to ale neferove vuci hracum co cheaty nepouzivaji. Je to me prvni a troufnu si rict ze i posledni poruseni pravidel. Musim ocenit vasi praci take hlavne admina co mi udelil ban ze velmi rychle a vcasne odhalil podvod. Ptam se tedy jestli je nejaka moznost zkraceni banu nebo zruseni? Je to me prvni provineni, ale chapu ze trest musi byt udelen kazdemu.
Dekuji
Tropspit8

Fellow
14-05-19, 15:27
Ahoj, pokiaľ si cheatoval čo i len raz tak za to musíš niesť následky.

Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

Koprakek
18-05-19, 09:39
Lck.