PDA

Zobrazit normální verzi : Battle Angels | Odyseenko --> Cas hulit



ODYSTHEGOD
22-05-19, 15:45
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 269250)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 55 minut a 45 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'naco si tu ked je najlepsie GS? (reklama)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Battle Angels | Odyseenko >
[AMXBANS] Tvuj nick: Battle Angels | Odyseenko
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:61645405
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:61645405
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.237.234.163
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.237.234.163
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Cas hulit >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






NECHAPEM PRECO BAN, SA MI SEKLO CSKO A ADMIN MI DAL NEOPRAVNENY BAN

ODYSTHEGOD
22-05-19, 15:50
A neviewm preco zverejnujete ip adresy, podla zakonov to patri pod gdpr takze porusujete zakon

Britny
22-05-19, 15:54
A neviewm preco zverejnujete ip adresy, podla zakonov to patri pod gdpr takze porusujete zakon

Tak si ten zákon přečti ještě jednou. Na toto se to ani nevztahuje a kdo jde hrát s veřejnou IP na herní portál dobrovolně? My nebo ty?

E:

Ked mi dvaja písali na steame+ 1 hlásenie cez ! tak som dobehol a videl som len úplnú demenciu spolu s úmyselnými feekillmi počas toho ako si do miku jačal gamesites je najlepší chodte tam, a podobné sračky... Len bud rád za 3 dni a ked sa uvedomíš prídi pozret na JB a snád už z menej retardovanými rečami :happy:

Tam dělá nějakýho PC supporta - věk tak 24/25 ?

"Prečo chcem akademika na jailbreak? : Pretože ma večne po páru rokoch hrania tu nebaví sledovať, ako poniektorí bývalí admini, alebo existencie s nízkym IQ robia bordel na serveri,"

Tak si ho přišel dělat k nám ano?

Fast212
22-05-19, 15:54
Ked mi dvaja písali na steame+ 1 hlásenie cez ! tak som dobehol a videl som len úplnú demenciu spolu s úmyselnými feekillmi počas toho ako si do miku jačal gamesites je najlepší chodte tam, a podobné sračky... Len bud rád za 3 dni a ked sa uvedomíš prídi pozret na JB a snád už z menej retardovanými rečami :happy:

ODYSTHEGOD
22-05-19, 16:02
tak si ten zákon přečti ještě jednou. Na toto se to ani nevztahuje a kdo jde hrát s veřejnou ip na herní portál dobrovolně? My nebo ty?

aha jasne vsetky ip su verejne tak ma neser lebo vas tu zddosujem

ODYSTHEGOD
22-05-19, 16:03
Ked mi dvaja písali na steame+ 1 hlásenie cez ! tak som dobehol a videl som len úplnú demenciu spolu s úmyselnými feekillmi počas toho ako si do miku jačal gamesites je najlepší chodte tam, a podobné sračky... Len bud rád za 3 dni a ked sa uvedomíš prídi pozret na JB a snád už z menej retardovanými rečami :happy:

hahahah pridem, az sa fajne napapam a rovno s DIP a sh kedze tak ako vy ste posielali ku nam, tak my vratime uder, banda curakov a sracov

ODYSTHEGOD
22-05-19, 16:04
vzdy ste boli hovna aj budete ,gamesites je lepsi

Fellow
22-05-19, 16:05
Dajte mu PERMU a bude, klud.
Chalan sa asi zle vyspal dnes a ma tažký deň

Britny
22-05-19, 16:11
vzdy ste boli hovna aj budete ,gamesites je lepsi

Sám si hovno :shit: čus

Fast212
22-05-19, 16:13
Tvoje správanie je dovod prečo si adminom len na GS :happy: S tvojím vekom som čakal čosi viac táto sťažnost vypadá akoby ju písal niekto kto má 10 rokov.

Fellow
22-05-19, 16:16
Sám si hovno :shit: čus

Britny, lockni to nech je opäť klud