PDA

Zobrazit normální verzi : Admin práva - PRIJATÝ



F4Ke :-**
25-05-19, 14:50
Ahoj, žiadam o práva na mód furien.
Je pravda, že už to je všetko mŕtve a za chvíľu to tu skončí.
Napriek tomu tam ešte zájdem, keď nemám čo robiť.
Po pravde nechcel som vôbec žiadať o práva.
Dôvodom mojej žiadosti v mŕtvej hre je: správanie hráčov na servery. Vždy sa nájde niekto kto bude nadávať a provokovať.
Mne osobne to dosť vadí keď hrám, stratím chuť do hrania. Myslím si, že to sa deje u viacerých hráčov.

Moja stará žiadosť: https://csko.cz/forum/showthread.php?64472-%8Eiados%26%23357%3B-o-pr%E1va-Furien

VAC-ban - starý 2 roky.

Ďakujem za váš strávený čas nad touto žiadosťou.

PS: Nech to netrvá pol roka.

Troppe
25-05-19, 15:15
Někoho to tam teď chce no, i když je tam minimum hráčů.
Jako v minulé žádosti jsem jedině pro.

F4Ke :-**
25-05-19, 16:57
Ďakujem

LeBaux
25-05-19, 17:08
nepoznam, ale nie su tam admini... takze ano, lahko sa daju prava zobrat ked nebude posluchat

Lurky
25-05-19, 17:15
Po pravde nechcel som vôbec žiadať o práva.

http://csko.cz/Xs03D
http://csko.cz/X6ZK
http://csko.cz/XejF
http://csko.cz/XHem
5tá žiadosť, :sorryjako:

Nesplňuješ podmínky pro přijetí:
Vac na starším Steamu: https://steamcommunity.com/profiles/76561198168707434
Od poslednej žiadosti neubehlo 6 mesiacov.

hanba mi
25-05-19, 20:18
nepoznam, ale nie su tam admini... takze ano, lahko sa daju prava zobrat ked nebude posluchat

Baux, cim si starsi, tym si vacsi makkys...:sorryjako: ale NE

F4Ke :-**
25-05-19, 22:12
LeBaux - ďakujem za tvoju podporu.

Lurky - myslel som túto konkrétnu žiadosť. Ďakujem, že si ma informoval o Vac bane, "nevedel som o ňom".

hanba mi - ďakujem za tvoje vyjadrenie. Nemusím byť admin, keď ti to vadí. Budem len rád, keď budeš chodiť na moje hlásenia. Prišiel si už niekedy na nejaké hlásenie z furienu ? Mám tam nahratých x hodín a neviem či vôbec raz som ťa tam videl.

Darongodx
25-05-19, 22:37
pro, nemám čas na furien a tak skoro ani mať nebudem, takže niekto sa tam zíde

LeBaux
25-05-19, 23:41
Baux, cim si starsi, tym si vacsi makkys...:sorryjako: ale NE

je to tak :(

hanba mi
25-05-19, 23:48
hanba mi - ďakujem za tvoje vyjadrenie. Nemusím byť admin, keď ti to vadí. Budem len rád, keď budeš chodiť na moje hlásenia. Prišiel si už niekedy na nejaké hlásenie z furienu ? Mám tam nahratých x hodín a neviem či vôbec raz som ťa tam videl.

Viem ftip pochopit, dokonca si rad utahujem aj sam zo seba, ale tychto par slov mi teda ftipnych nepripada. Ale OK, skusim to napisat jasnejsie. Fúrijen je mod, ktory nespada do mojho zaujmu, to isto vies, kedze (ako pises) si ma tam nevidel. Ja v principe nemam problem s tvojou osobou, mam problem len s VACom (ako "pripomenul" Lurky).

Po pravde nechcel som vôbec žiadať o práva v mŕtvej hre - tak co tu robi tvoja ziadost?? Erik, sancu si dostal, adminoval si tu, ale posral si to, neviem co by si chcel viac?? Aby sme tu vsetci cakali len na teba s otvorenou narucou?? Prepac, ale to (aspon odo mna) cakat nemozes a rovnako ani ine vyjadrenie do ziadosti ako som dal. Na druhu stranu som off fúrijen admin, cize moje NE ma asi taku vahu, ako ked zene hovorim nenakupuj
Drzim palce (ako som pisal aj v tvojej predchadzajucej ziadosti) aj na nohach, ale...
A teraz cakam hovna z kazdej strany modri :vava:

LeBaux
26-05-19, 00:05
Ja o tom cloveku inak neviem ziadnu historiu, ak uz bol admin a boli mu zobrate prava, asi to nie je uplne ok.

F4Ke :-**
26-05-19, 00:08
Dôvodom mojej žiadosti v mŕtvej hre je: správanie hráčov na servery. Ako som napísal v žiadosti.

A tvoje vyjadrenie plne chápem a rešpektujem.

DinGo
26-05-19, 16:35
Keďže Off man sa vzdal práv a zrejme tam nie je nikto moc aktívny, nejaký človek sa tam určite zíde. Adminom bol, čiže je aj osvedčený a problémy s ním vôbec neboli. Môj názor je rovnaký ako v predošlej žiadosti, som za.

Idea
27-05-19, 20:36
pro

Bager258
27-05-19, 20:48
Off_man už ma práva späť ale aj tak si myslím, že by tam niekto další bol len prínosom. Admin tu bol, to že ma VAC tak nie je ani prvý a ani posledný. Som Pre.

F4Ke :-**
28-05-19, 12:06
Ďakujem za podporu: Dingo, Idea, Bager

Bee
30-05-19, 14:28
Myslím si ze už dávno nejsme v pozici, kdy si můžeme vybírat špičkový kandidáty. Tohle už moc budoucnost nemá, a jestli má někdo zájem se starat o servery na kterých není žádný aktivní admin, nevidím problém v tom vyhovět, kord když už tu jednou adminoval.

Britny
30-05-19, 20:19
Jestli je tu jediný problém ten VAC, tak jsem PRO .. Nezapomente, kolik takových adminů už dostalo práva a pokud vím, tak VAC se stejně nevztahuje na kotelnu. Fake už tu admin byl a právě kvůli tomuto mu byly práva odebrána, když jiným byla ponechána což se mi nezdá dost fér. A stejně tak by se mi zdálo nefér, aby je kvůli tomu nemohl dostat zpět, když jiní je mají a dostali těch VAC více.
Pokud je aktivní, kde mnozí admini už skoro nejsou, tak nevidím důvod - jak psal Bee. A půl roku to má za pár dní, to bych asi tak moc neřešila tu dobu, Lurky nezlob :gg:

F4Ke :-**
01-06-19, 16:22
Ďakujem Bee, Britny

Eust.
05-06-19, 03:04
Napište mi jeden rozumný důvod, proč by nemohl dostat triala na furien. Záměrně píšu "rozumný", protože všechno, co on dělá a co dělal, byl a stále je přínos pro ten server, takže i pro portál, aby se tam aspoň nějak dalo hrát. Vac ban si strčte do řiti, nikdy Kotelně nezpůsobil žádné problémy, vždycky byl maximálně prospěšný a umí využít svůj potenciál (např. mně radí v případě jump cheatů) a já tudíž nevidím jediný důvod, proč by svůj zájem nemohl zužitkovat pomocí práv. Jediné, co se může stát je to, že nám pomůže s chodem serveru. Tak se ptám znovu, jaký je rozumný důvod, abychom nepřibrali užitečného admina, který se tam dost dobře vyzná, neustále MÁ zájem pomáhat i po takové době, je nekonfilktní, necheatoval na publicu, vlastně ničím se neprovinil tak, aby znevýhodnil ostatní hráče, má čas, má aktivitu, má zkušenosti, de facto má úplně všechny předpoklady dobrého admina na furienu. Chcete se plácat po ramenou, že jste napsali "proti" protože "pravidla"? Exceptio regulum probat, kdo není debil si to zadá do googlu nebo to už zná z "reálného" života, každopádně celým tímhle postem chci říct, ať konečně jednou použijete to, co Vám nejspíš všem pán Bůh nadělil do těch makovic a stisknete tlačítko s názvem ROZUM, které Vám snad konečně otevře oči a nepůjdete nesutále slepě za vidinou lepších zítřků striktně za oponou pravidel, jak nějaké tupé ovce.. Vážně už se zamyslete, někdy je mi až líto, jak moc se snažíte ten portál pohřbít tou Vaší "hrdostí"..

edit: Jsem pro, kdyby to někomu nedošlo.

Revan
19-06-19, 13:44
Hellow, ja neni som na furiene extrémne aktívny a nemám na to ani moc času aby som si tú aktivitu zlepšil. Normálne by som bol inštantne proti, pretože VAC ban ale keďže si už admina robil a cheating poznáš a ostatný F admini neni sú proti, tak máš moje pro. Hlavne ak triala dostaneš, tak si to neposer zasa cheatingom na rezerve.

Dimitri19
02-07-19, 18:18
Pokiaľ veľmi chceš tie práva prečo nie. Adminoval som s ním , problémy nemal ,podvodníkov vedel nájsť ,fail nemal tuším žiadny, opravte ma ak sa mýlim. pokiaľ necheatoval na kotelne ,tak by som 2 roky starý vac ban neriešil.

CMBR
07-07-19, 01:38
Koukam, že furt ty stejný si hrajou na Neda Starka, nejčestnějšího člověka na světě (GoT reference pro neznalé) :D těch dvou zapšklejch ňoumů si vůbec nevšímej, sem stejně nic nenapíšou po tom, co byli vyzváni, aby ukázali jen špetku rozumu :D jinak určitě pro

SEDA EMINENCE
08-07-19, 16:17
Tady se čeká až ta hra daného hráče přestane bavit? A aby se tím pádem našel důvod pro uzavření žádosti? Co tak mu místo toho raději ty práva vrátit aby dělal na serverech pořádek dokud ho to ještě baví?

F4Ke :-**
21-07-19, 14:58
Ďakujem vám za vyjadrenia.

Bager258
21-07-19, 19:26
Ak ho tu nechcete tak to locknite. Ak nemáte dôvod mu to nedať tak mu to nahodte a je. Neviem na čo sa čaká, či vydrží? Myslím, že to si pri ňom nemusíme dokazovať.

DinGo
09-08-19, 18:35
Zase sa čaká až to tu bude pol roka?

Britny
12-08-19, 02:51
Čekla jsem ještě chatlog a pořád vidím dobrou aktivitu na Furienu, což se opravdu hodí, prostě momentálně ani lepší kandidát není na ten server a klukům se určitě posila hodí. Navíc ho zde všichni už znají, žádný nováček.

Jako upřímně, i když to napíšu do jeho žádosti tak trošku mimo (abych to nepsala do všech zvlášt), tak tu vidím na nahození hned 3 vhodné kandidáty, na Furien (Fake), Aim (Unihoc) a JB (Nigga), tak prosím - myslím i za ostatní adminy, zda by ses Samco na to nemohl mrknout dřív a tu šanci jim dát, mají ve svých žádostech dobré ohodnocení od ostatních adminů, tak snad se není čeho obávat, z toho 2 už tu admini byli a Nigga by měl i tak zatím spešla.
Ono se dá podívat i třeba na počet odpovědi / zobrazení za tu krátkou dobu, že mají všichni dost vysoký poměr. I když se na to moc nikdo nekouká, tak občas vypoví samo, když je to kladné a adminy či hráče to zajímá - to jenom takový menší OT.

Penegal
20-09-19, 11:27
Pro
Viz af.

Folowed
20-09-19, 14:53
Stejně jako naposledy, posílám malé a bezvýznamné PRO

F4Ke :-**
22-09-19, 00:33
Ďakujem pekne.

hanba mi
22-09-19, 10:44
Daj tomu ešte týždeň Erik...potom sa s najväčšou pravdepodobnosťou uvidí...

znedlob
24-09-19, 08:17
Nerad, ale PRO.

Samco
29-09-19, 21:10
Upozornenie pre každého: Ak by sa náhodou niekto v budúcnosti v inej žiadosti odvolával na rozhodnutie v tejto žiadosti, nemôže to byť brané do úvahy. Ku každej žiadosti sa pristupuje individuálne!!!

Treba povedať, že toto bola asi najzložitejšia žiadosť za posledné roky. Priestor na vyjadrenie mali všetci členovia admin teamu, buď v témach alebo formou súkromnej správy. Názorové hodnoty k VAC banu sú veľmi rôzne a čo sa týka pomeru za / proti, tak je to viacmenej vyrovnané. Je jasné, že akokoľvek by táto žiadosť dopadla, veľké množstvo ľudí spokojné pravdepodobne nebude. Najpodstatnejšou výhodou je tvoje vystupovanie a celkové chovanie, (spolu s trpezlivosťou) ktoré bolo vždy bezproblémové a podstatným faktorom je takisto nízky počet primárnych adminov na tomto móde.

Bolo treba nájsť nejakú tú strednú cestičku, pri ktorej by bol každý aspoň čiastočne spokojný. V ponuke je preto nasledovný ekvivalent: Práva ti môžu byť udelené, avšak s tým, že ti bude priradená funkcia Trial admin bez trvalej možnosti "povýšenia" na SA a bez možnosti rozšírenia práv na inú sekciu ako je Furien (iba ak by ti to bolo ponúknuté - pravdepodobne len v takom prípade, keď na furiene bude hrávať minimum hráčov, resp. takmer nikto). Môžeš samozrejme aj nesúhlasiť, ale inú schodnú stredovú cestu sa nepodarilo vymyslieť.

Súhlasíš s danou ponukou?

F4Ke :-**
29-09-19, 21:17
Hej, súhlasím s danou ponukou.

Samco
29-09-19, 21:25
OK

Upozornenie pre každého: Ak by sa náhodou niekto v budúcnosti v inej žiadosti odvolával na rozhodnutie v tejto žiadosti, nemôže to byť brané do úvahy. Ku každej žiadosti sa pristupuje individuálne!!!

F4Ke :-**
29-09-19, 21:35
Ďakujem za kladné vyriešenie tejto žiadosti a tiež, za podporu ostatných ľudí.

Revan
29-09-19, 22:04
Vitaj v Zoo, cg.