PDA

Zobrazit normální verzi : public server



Masif
26-05-19, 12:15
AHOJ KOTELNO,
chtěl bych Vás požádat zda by jste mě vzali do AT teamu.
Moje jméno je David.. 31 let--
myslím , že se nemusim moc představovat.
Jako permanentní hráč kotelny(csko.cz) si myslim , že bych byl admin na svym místě...
ANO mám nějaké fail hlášení, nicméně myslim , že to k tomu patří..
důvod? nemyslim si , že jsem kretén.. a bolí mě , když je na serveru cheater a nikdo mi nepomuže :(
mám nějaké prohřešky v historii, co se týče ostatních, vše vyřešeno... ban žádný...
na forku se občas chovám jako tydýt, ale vše v normě.
STEAM_0:1:435566152
IP - 31.30.168.143
<MK>MaSiF

E: zkušenosti nemám... nicméně jsem učenlivý a /banmenu rád poznám :)
líp to napsat asi neumim :(

E2: Samco dík za REOPEN
E3: vzpoměl jsem si na ban od Britny, ale nevím zda se to počítá, jen jsem neměl svůj den.. omluvil jsem se a dostal UB

Bager258
26-05-19, 13:05
Ahoj, ako si na tom s hláseniami na steame adminom?

E: ingame hlásenia nič moc

Masif
26-05-19, 14:52
na STEAMU nehlásim... snad to neni podmínka...

Bager258
26-05-19, 15:52
na STEAMU nehlásim... snad to neni podmínka...

Myslím, že už v minulých žiadostiach sme ťa napomínali aby si hlásil kde môžeš, či už steam alebo v hre, moc toho nákladného nemáš, bolo by vhodne aj na fórum hlásiť, ukázať, že vieš točiť doma a pripadne pracovať s časmi. Je ti jedna z hlavných veci podľa čoho dávame pro alebo proti.

E: fajn, hlásenia na forku sú, ale možno by bolo fajn aj na steame alebo v hre sem tam hlásiť :)

Masif
26-05-19, 15:54
já ale letos, od poslední žádosti nedělám nic jenýho než jen točim dema...... takovejch dobrejch 10 chetaerů jsem nahlásil tady na forku i s demem...

E : snažim se i ve hře :)

Masif
04-06-19, 20:54
děkuji Naboráři za reopen Samčovi...
tímto bych to zkusil znova... díky

Samco
04-06-19, 20:56
Lock na vlastnú žiadosť.

Koprakek
04-06-19, 21:32
@Samčo: Řekl Kopr...
Lck.

Samco
17-08-19, 20:16
Reopen

LeBaux
10-09-19, 21:28
Osobne nemozem byt ani za ani proti pretoze ho na svojich serveroch nestretavam, ale triala sme dali horsim ludom (yeng napr) cize ak nema nikto nic zasadne proti, preco nie.
VIP (ak kupujes) je tiez znakom, ze ti tu na tom zalezi, takze maly plus za to tiez.

Britny
12-09-19, 04:06
Upřímně u tebe těžko říct, zda bys byl správná volba pro admina. Jako něco sme si už zažili, ale to je minulost :) Každopádně můžu říct, že si jeden z opravdu aktivních hráčů na aimu a co jsem tak koukala v rychlosti na tvé hlášení, byl tam asi jediný co nedostal ban. Což kdyby si práva dostal, tak bych ti 100% poradila, aby ses dost radil s aim adminy, kdyby sis nebyl jistý a nedával ban z fleku. Vyjadřování na webu a všeobecně sis vylepšil.
Chatlog jestli se nemazal, tak mi nějak nefunguje, tak se nemůžu do něj mrknout. Momentálně se u tebe přikláním tak na 70% k tomu dát ti šanci, aim je velká sekce, kde je vždy někdo potřeba a hlavně aktivní.

Ale znáš to, moc to nedokážeme ovlivnit, bude to na náboru, jak se rozhodne. Každopádně přeju GL. :)

Masif
23-09-19, 22:10
Děkuji za přízeň :)
můj chatlog -
http://csko.cz/XLFY

poslední mé hlašení bylo špatné... vím o tom...

znedlob
24-09-19, 08:09
Málo úspěšných hlášení, zatím
https://www.cd89.cz/wp-content/uploads/2014/10/ne-150x150.jpg

Masif
24-09-19, 10:58
Ano... Poslední dobou nemám dobré oko..

Bager258
01-10-19, 18:57
Proti.

LeBaux
02-10-19, 00:38
Vzkladom k tomu ze je malo adminov som za. Ale bol by som rad keby tvoja praca konci a zacina tam, ze robis screenshoty. Aspon zo zaciatku. Pokial ma byt ban za WH tak musis mat demo aspon o 5 situaciach, pretoze si sa neukazal ako spolahlivy admin. Neber to ako zlu vec, len potrebujes trocha treningu. Ale inak triala minimalne mozes mat podla mna hned zajtra.

Masif
02-10-19, 15:58
Ahoj, díky. Ano máš pravdu. Je pravda že trénink a zkušenosti potřebuji nasbírat. Nicméně jsem připraven na vše :-)

Samco
01-11-19, 22:06
V tridsiatke by už k takýmto skratom nemalo prichádzať: https://csko.cz/forum/showthread.php?68599-Britny-je-picza-Britny

Ťažko sa tu hľadajú okrem aktivity ďalšie plusy. Skúsenosti by neboli až taký markantný problém, avšak po tých letných konlfliktoch tu dôveryhodnosť pokryvkáva a aj preto situácia na prijatie aktuálne nie je vhodná.

Nie