PDA

Zobrazit normální verzi : Leryx-Trošku dement.



soilwork
21-04-12, 22:14
Zdravim,teď to je na Leryxe.Leryxi,děláš si ze mě prdel nebo mě chceš jenom nasrat?!Dáš mi ban za vulgární nick,ani jednou mě neupozorníš.Je tam dement,co má taky vulgární nick a jseš tak hodnej a třikrát ho na to upozorníš,on na to nereaguje,ban mu nedáš a on hraje dál..To snad nemyslíš vážně?! CFH.

ZEUS
21-04-12, 22:21
22:10:30 <STEAM_0:1:48533373><88.102.191.60> *DEAD*Leryx : ja vas seru, vas proste vybanuju a ty nicky si ani menit nemusite

Sorry, takový dementní nicky se na CSko nehodí...

soilwork
21-04-12, 22:24
Ale do prdele,tady nejde o ten jeblej nick ale o princip.Toho žaluda tam nechá hrát ikdyž ho 3x upozorní a mě dá rovnou ban.Tak ať si v tom trošku udělá pořádek.

ZEUS
21-04-12, 22:28
Najdi mi v chat loggeru, kde ho upozornoval... http://csko.cz/chat/27041/2012.04.21.htm Já tam teda žádný upozornění nevidím...

soilwork
21-04-12, 22:31
Leryx třikrát napsal tim admin chatem velkym písmem kokot kokotsky,změň si nick..Tohle udělal dvakrát a pak napsal.kokot kokotsky ať máš do příštího kola změněný nick.Zeptej se ostatních,Danciiho,toho kwik kwika..Věř mi že nemám vidiny :)

apach29
21-04-12, 22:34
amx_csay by mel byt videt v chatlogu. Jinak ten manik dostal banik pred tebou, tak klidek a odsed si to u TV.

soilwork
21-04-12, 22:38
22:09:19:Leryx píše mlc a neopravuj nebo něco takovýho protože Leryx napsal do admin chatu at si změní nic.Kuzli viděl,že už to napsal po třetí tak to řek,jelikož byl ct.Řek ať si změní nic.Leryx napsal to mlč a neopravuj Kuzli napsal promiň a Leryx pak napsal že to nebylo na něj..Týpek sice ban dostal ale upozornil ho na to stokrát,kdyby mi to napsal jednou tak si ho změnim.

soilwork
21-04-12, 22:40
Tak v pohodě,vy se stejně vždycky na něco vymluvíte takže není co řešit.

ZEUS
21-04-12, 22:42
se divím, že má s váma Leryx trpělivost, já dávám kick, když se připojí, řeknu mu, at si změní nick, počkm chvilku a jestli si ho nezmění, tak mu dám ban...
Jinak souhlasím s apachem, měl by tam bejt vidět. Budeme chytřejší až přijde leryx

soilwork
21-04-12, 22:48
Já se tady nechci hádat nebo si tu vytvářet nějaký blbý vztahy..Jen mě prostě štve,že jsou občas admini hodně nespravedliví.Je tam takovej menší důkaz že to tam psal.Nevim kam to zmizelo ale napsal to prostě třikrát.

Charon35
21-04-12, 23:15
Takže pre úplnosť to postnem aj sem a modrým boldom zvýrazním to, o čo tu hlavne ide.

Bol som tam, lebo som ho na na toho "kkta" volal ja. Ano, 3 krát ho upozoril, potom si si ty inteligent zmenil nick na hento (čistá provokácia) , potom on napísal
22:10:30 <STEAM_0:1:48533373><88.102.191.60> *DEAD*Leryx : ja vas seru, vas proste vybanuju a ty nicky si ani menit nemusite
a dostali ste ban obaja.

A toto je jasná vzorka blbca na JB. Skúšať kam až môže zájsť a potom ísť plakať na fórum s každou kravinou, ktorú si sám zavinil.

http://csko.cz/forum/showthread.php?6817-Ban-za-vulg%E1rn%ED-nick

soilwork
22-04-12, 09:10
V pohodě,nebudu to řešit.A Charone,co to prosim tě nabíráš za adminy?! ;-)

Leryx
22-04-12, 09:53
Tak jsem tady. Víš proč sem ti dal rovnou ban? Protože si mněl celou dobu normální nick, a ve chvíli kdy už sem banoval toho kokot kokotsky sis změnil nick na picus picusky. Z mého pohledu jasná provokace. Hold nemáš zkoušet jak daleko můžeš zajít. Představ si tu situaci. Jeden ma sprosty nick a když to řeším, druhý si ho dá taky sprostý. Pardon ale chováte se jako malé děti. Neprovokujte, nezkoušejte naše hranice, a nic se vám nestane. BTW: Stěžovat si umíš co? Ale to že si dáš nick Picus picusky te nesere viď?

E: Tohle je tvoje 3 stížnost na mně, ani jediná nebyla oprávněna. Už několikrát si tady brečel, že se na tomto portálu neukážeš. Zkoušej dál moji trpělivost, a já ti to klidně zařídím.

Leryx
22-04-12, 10:39
V pohodě,nebudu to řešit.A Charone,co to prosim tě nabíráš za adminy?! ;-)

Měli dát práva tobě. Měli bychom tam admina s nickem Picus Picusky který jen brečí a myslí si jaký není frajer. Já se na to taky můžu vysrat, a hrejte si to tam bez adminů sami. Sem zvědavý kdo vám pak bude utírat zadky.

Charon35
22-04-12, 11:16
Budte radi, že sa tam o to niekto stará. Leryx a spol sa s tým módom serú vkuse a ešte sa prídete sťažovať na každú volovinu. Keby tam neboli admini, tak tu je denne 30 hlásení o porušovaní pravidiel, tak piánko.

Prasacko
22-04-12, 11:37
V pohodě,nebudu to řešit.A Charone,co to prosim tě nabíráš za adminy?! ;-)

Trochu sa uvedom ne? Leryx je jeden z najelepsich adminov na JB... je to jeden z mála ľudí ktorý má nato nervy... a ked tam upozornuje jedneho nech si zmeni ten vulgarny nick a ty si hned nato das tiez vulgarny nick tak co čakas?? A nedavaj tu nezmyselne sťažnosti.....

BiA Fz
22-04-12, 12:54
Tak já myslim že to můžu zavřít, hráč provokuje a ještě založí takovýhle topic s takovýmhle názvem; tak to ne, nenechám tady takovýhle týpky navážet se do adminů. Týden ban na forum za bezdůvodné napadání adminteamu. I kvůli tomuhle topicu a postům v něm http://csko.cz/forum/showthread.php?6817-Ban-za-vulg%E1rn%ED-nick&p=89168#post89168 LOCK.