PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o CHH - Aim server1



UNHCZ
27-05-19, 01:11
Ahoj,
chtěl bych tímto požádat o "znovuvrácení" Support admina na aim servery.

Něco o mně: Jmenuji se Dan, nějakou tu dobu se tady na Kotelně pohybuji, takže mě tu lidi znají. Letos jsem maturoval na gymnáziu a hodlám dále studovat brněnské VUT obor architektura, kde jsem úspěšně složil poměrně náročné příjmací zkoušky. Ve svém volném čase (který teď budu mít nadmíru dost) bych se chtěl věnovat tréninku florbalu a nějak bych chtěl znovu přispět k udržování Aim serverů.

Zkušenosti: Byl jsem tu asi rok admin, zkušenosti s AMX a rozeznání cheatingu mám, když nevím, poradím se s více lidma. Práva mi byly odebrané na základě mého pubertálního chování a celkově mé nevyzrálosti, je mi 19 let a příjde mi, že jsem v mnoha ohledech dospěl a stal se normálním racionálně myslícím člověkem.

Prohřešky apod. : Historii co se týče banů moc pestrou nemám, byly tam bany výrazně z JB, ale s tím jsem přestal asi v roce 2014, kdy sem se plně začal věnovat aim módům, kde jsem o rok později dostal práva. Z aim serverů nemám žádný ban, ani VAC.

Moje SID: STEAM_0:0:56951860

Děkuji za přečtení mé žádosti, rád odpovím na veškeré otázky co mi budou položeny.

Info-edit: Jsem na dovolené už týden a půl, omlouvám se za neaktivitu.

Bager258
01-06-19, 21:00
Čau, po ako dlhej dobe si to zas začal hrať ? Btw vynechal si SID a mne sa to v mobile fakt nechce hľadať.

UNHCZ
01-06-19, 21:37
Omlouvám se za nekompletní žádost!

Moje SID: STEAM_0:0:56951860

Aktivně jsem přestal hrát na přelomu 2015-2016, potom jsem sem tam zapnul hru, ale aktivně jsem to začal hrát tak poslední 3-4 měsíce, kdy jsem ve škole neměl co dělat a přes svaťák jsem taky celkem hrál.

Koprakek
11-06-19, 19:03
Zkusil bych to.

Idea
12-06-19, 18:15
PRO na support admina

DiEAcE
13-06-19, 14:37
Klidně Pro, stejně je to v dnešní době celkem šumák a není třeba být x let proti. Zájem má stále a snaží se už dlouhou dobu, tak proč ne, navíc sám moc dobře ví jak lehce se ty práva dají vzít, tudíž se jistě polepšil za ty roky.

DiE'

Britny
29-06-19, 04:59
Osobně si tebou nejsem jistá. Na jednu stranu klidně bych tě na zkoušku vzala a na TA, ne žádný support admin ani není, to byl snad tehdy nějaký joke výmysl, ted se nic takovýho ani nedává. Ale na druhou mám obavy, abys nakonec nedopadnul jak madunax, který banoval dobře na aimu, ale bohužel stal se mu osudným chození na JB, kde dostával bany, což se ve tvém případě nedávno utvrdilo v té stížnosti. UB si sice dostal, ale spoustu věcí se už změnilo, takže pokud by ti dali šanci, asi bych ti doporučila tam bud vůbec nechodit, nebo se vyvarovat věcem, které jsou už zakázané.

Pokud si žádáš o práva, tak se také vyvarovat zbytečným hádkám třeba v chatboxe, nebo poznámkám. To taky moc nepřidává jako vizitku, k tomu co si napsal "pubertálnímu chování a nevyzrálosti"
Nábor se také změnil, takže budeš muset mít vekou trpělivost, než se k tomu náboráři třeba dostanou.

UNHCZ
29-06-19, 20:38
Děkuji za vaši projevenou náklonost.

To Britny: Psal jsem to už před skoro 5 lety, nevadí mi být only CHH, v tu dobu jsem byl posedlý tím být prostě sejný jako ostatní, být prostě jednou v budoucnu tím SA, doba se změnila, měl bych být rád za to, co mi bylo dáno. Nevadilo by mi mít pod mým nickem na forku klidně i toho Support admina, ale raději bych tam uvítal Cheathuntra :D ale to je už detail - banovat bych mohl tak či tak. O JB nebudu moc psát, je to prostě server na kterým jsou lidi, který tak nějak znám ještě z dob minulých a rád si s nima pokecám a zahraju, to že jsem dostal zákaz od Fellowa, který si s prominutím na mně nahonil svoje ego, tak i přes to vše, jsem byl vždycky na JB brán jako pravidla respektující hráč a v konečném důsledku si prostě každej chce zablbnout, a netušil jsem že z toho budou tři týdny zákaz (hodně adminů si stejně řekli že ten ban byl prostě egotrip a přepal, ale i tak respektuji že mi ho Fellow dal.)

To že na někoho řeknu svůj názor, jsem v jisté míře i slušný já osobmě neberu jako nákou hádku, ale vezmu si to k srdci :) stejně jsem se zachoval vždy slušneji než ten na kterého byla moje kritika směřována.

Děkuji

Darongodx
01-07-19, 14:01
šancu by som ti dal, pro

SEDA EMINENCE
08-07-19, 16:18
Klidně bych to s ním taky zkusila.

Johny Pampeliska
16-07-19, 09:59
Je to sice Vemeno, ale za ty roky to tu zná...... a my známe jeho :D já jsem PRO

kono159
24-07-19, 10:52
ma 135 IQ. jednoznacne pro :D

UNHCZ
24-07-19, 11:26
ma 135 IQ. jednoznacne pro :D

Tebe to furt neomrzelo po těch letech? :Ddddd

Díky všem za vyjádření!

hanba mi
24-07-19, 17:45
Ked Kamil hovorí áno, nemôžem byť proti...

Nihilia
25-07-19, 08:04
Konečně někdo, kdo není šmatlavý a není mu 14 roků.

PRO

valentino
02-08-19, 22:45
už to není retard tak asi pro

Troppe
06-08-19, 08:27
Sice tě tam nějak často nevidím, ale málo kdo si tu drží stálou aktivitu. Jsi tu několik let a občasné pauzy se dají pochopit.
Jsem pro.

UNHCZ
06-08-19, 09:30
Teď si zrovna dávám pauzu od všeho kvůli dovolený, která mi bude končit tendle čtvrtek, což je hlavní důvod mé neaktivity teď. Hned jak se vrátím, tak vše dám zase do pořádku :D

Děkuji za všechna vyjádření!

Bager258
16-08-19, 21:46
Low aktivita, proti.

UNHCZ
16-08-19, 22:24
Napsal jsem důvod mé neaktivity, hsem na dovolený. Ale ok, díky za vyjádření

Bager258
16-08-19, 22:34
Napsal jsem důvod mé neaktivity, hsem na dovolený. Ale ok, díky za vyjádření

Za posledny mesiac 3x pripojeny, mi chces povedat ze si mesiac na dovolenke ?

UNHCZ
16-08-19, 22:36
Za posledny mesiac 3x pripojeny, mi chces povedat ze si mesiac na dovolenke ?
Jsem everyday online na forku, kdybych na Kotelnu kašlal, nelezu ani sem, jen nemám přístup k ntb, jelikož jsem ano, měsíc na dovolenách :)

E: Kdyby si chtěl, můžu ti poslat hezkou fotku z Berlína, kde se právě teď nacházím, koprakek může dotvrdit jelikož mě sleduje na insta ;) Třeba takovej Samčo si taky užívá na dovolených,jezdí na výlety po Slovensku, nevím jsou prázdniny, aktivitu zase nahodím hned jak budu doma..

E2: Hapaliček atmyn?

Hapalicek
16-08-19, 23:40
Pro, dejte mu toho supporta :laughing1:

oli221
20-08-19, 15:52
Pro.

Samco
25-08-19, 16:01
Keď prebehla výmena ľudí v nábore, odzneli viaceré dôležité poznámky a body, na ktoré je potrebné brať zreteľ.

Situácia na serveroch momentálne nie je až tak vyhrotená, aby sme pristúpili ku kontroverznejším kladným rozhodnutiam. Chatlog (nielen) z posledných dní nás utvrdil v tom, že tá pomyselná bariéra k navráteniu práv je stále vysoká a zobrať si teraz na zodpovednosť prípadné problémy si nemôžme dovoliť (zvlášť v takýchto prípadoch).