PDA

Zobrazit normální verzi : Ban za vulgární nick.



soilwork
21-04-12, 22:18
Zdravim.Můj nick ve hře je Cowboy From Hell a před pár minutama jsem dostal ban na 1den za vulgární nick.Admin,Leryx takže poloadmin mi dal ban,ani jednou mě na to neupozornil a rovnou mi to takhle vpálil.Byl tam hráč kterej měl nick kokot kokotsky který byl 3x upozorněn na to,aby si ho změnil a on tak neučinil.Leryx ho nechal hrát dál a nějak to neřešil.Hodně mi vadí jeho způsob adminování.Dík.

ZEUS
21-04-12, 22:24
Dle chat loggeru leryx ani jedoho neupoznoval...

22:10:27 <VALVE_0:0:1616112095><109.230.20.21> *DEAD**NPSM* ? D@ancii ? xP xD : Leryxi banuj tie nevhodne NICKI!!!
22:10:30 <STEAM_0:1:48533373><88.102.191.60> *DEAD*Leryx : ja vas seru, vas proste vybanuju a ty nicky si ani menit nemusite
22:10:33 <STEAM_666:88:666><90.179.122.217> *DEAD*Picus Picusky : Leryx vyhod nekoho od ct a hod tam me :] :D
22:10:37 <VALVE_0:0:1616112095><109.230.20.21> *DEAD**NPSM* ? D@ancii ? xP xD : :D
22:10:48 <VALVE_0:0:1406582100><81.0.215.241> *DEAD*zombiemage^^ Kviik Kviik :D : ty mozna tak budes mit ban :D
22:10:52 <STEAM_666:88:666><90.179.122.217> *DEAD*Picus Picusky : :DDDDDDDDDDDDDDDD

PS: není to poloadmin, ale admin....
Ban ti patří, nemáš si dávat tak demetní nicky.

edit: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=26504 tohle je tvůj ban, příště až budeš zakládat žádost o unban, podívej se sem: http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban jak má vypadat žádost o unban a co všechno musíš doložit. Pokud to neuděláš, tak ti to zamknu...

soilwork
21-04-12, 22:25
Dobrý no,je to poloadmin.

Tady jde o princip,vsadim se,že je to zas nějakej Leryxův kamarád a nechává ho hrát dál,je mi to jasný .. :)

cFc|Lu!z
21-04-12, 22:31
Hráč s nickem ko*ot ko*otsky dostal ban ještě před tebou.

soilwork
21-04-12, 22:41
Jo,ale jde o to,že byl na to třikrát upozorněn,já ani jednou. :)

Nebudu to řešit protože to nemá cenu.Leryx tu má všechny za prdelí,já tu nemám nikoho. :)

Ryukyza
21-04-12, 22:46
On to treba nevidel, a Leryx uz trpelivost proste nemel. Tak te upozornil, podle toho co tu pises si to videl a nezmenils ho.

soilwork
21-04-12, 22:50
Nepsal mi to ani jednou :) Já jsem si to změnil až po tom,co to třikrát napsal tomu vocasovi :)

Frackore
21-04-12, 22:59
A tobě jako příjde normální běhat po serveru s takovým nickem ?

Charon35
21-04-12, 23:11
Bol som tam, lebo som ho na na toho "kkta" volal ja. Ano, 3 krát ho upozoril, potom si si ty inteligent zmenil nick (čistá provokácia) na hento, potom on napísal
22:10:30 <STEAM_0:1:48533373><88.102.191.60> *DEAD*Leryx : ja vas seru, vas proste vybanuju a ty nicky si ani menit nemusite
a dostali ste ban obaja.

Takže ak ho nazývaš poloadmin, tak ty si celýblbec.

A toto je jasná vzorka blbca na JB. Skúšať kam až môže zájsť a potom ísť plakať na fórum s každou kravinou, ktorú si sám zavinil.

btw Cowboy nečakal som, že to zrovna budeš ty.

Cegan z Lesa
21-04-12, 23:17
Nemáš si dávat takový nick, ještě k tomu když je tam admin. A když jsi viděl, že Leryx psal tomu "kokotovi" ať si změní nick tak ti mohlo být jasné, že si ho máš změnit taky. Jako co si myslíš ty vole, že budeš takhle provokovat a čekat až tě někdo upozorní když před tebou už upozorňoval 3x někoho jiného? Ten nick na tebe seděl dokonale.

Edit: aha, charon to napsal rychleji :D

soilwork
21-04-12, 23:22
Nebudu řešit,už mě to nezajímá.Kotelna jde do piče,dobrý admini odcházej a poloadmini přicházej.Nevim proč mi nadáváš do volů,neřek jsem na tebe ani slovo tak nepiš hovna.

Jo přiznávám se,chtěl jsem vytočit Leryxe ještě víc než byl.. Osobní důvody,nepochopil bys Charone takže si o mě mysli co chceš. :) Nikomu jinýmj bych to neudělal ale co jsem se koukal a psal jsem si s adminama z kotelny,tak za to daj kick a napíšou ať si změní nick.To mi vadí,nebudu řešit..Nebudu ještě víc posrávat už teď posraný vztahy ..

Ani mě neznáš Cegane,ani já tebe tak víš hovno co já jsem zač tak napiš ty tvoje bezcenný ubohý názory. :) Názor 14ti letýho puberťáka!Oooo,já zapomněl,Kotelna vlastně nabírá adminy mladší 15ti let.

grEy
21-04-12, 23:36
Clovek ta nemusi poznat. Staci, aby si precital co pises a hned si na teba spravi nazor. Keby hraci ako ty vkuse nevytacaju adminov, tak by riesili podstatne veci a sracky by zostali len vo vasich hlavach. To, ze admin hraca upozorni pred kickom a banom je v podstate len jeho dobra vola, kedze vacsina adminov rovno dava kick a ban.

soilwork
21-04-12, 23:43
Tak to si potom hráči taky udělají nějakej obrázek o adminech :) Je to o tý dobrý vůli,to máš pravdu ale tak by to měl dělat každej admin .. V pohodě,omlouvám se vám všem že jsem vůbec tuto debatu začal,měl bych spíš sklopit hlavu a ne se tady vymlouvat.Máte pravdu,ban mám právem a konec.

Cegan z Lesa
22-04-12, 00:25
:D:D:D Ty jsi jednoduše :censored: a jestli jde kotelna do piči jak píšeš tak to je jen díky dementům jako jsi ty co dělají přesně tyhle :censored: na serverech.

apach29
22-04-12, 02:42
Nemate jednodussi, nez se tu s tema mamlasama hadat, zmenit jim nick prez amx? Pokud mu to napoprve nedojde, zmenim znova a potreti uz nebudu muset, kdyz bude mit banan.

kashpi
22-04-12, 09:05
přesně jak píše apach. Toto je lepší žešít přes amx_nick a pokud si to změní zpátky tak rovnou ban

soilwork
22-04-12, 09:05
Ty jsi zas jednoduše :censored:ostravák kterej ani neví,jak přišel k právům.Koukám,že tu jseš velmi krátce,tak bych radši držel hubu a nepsal sračky.Asi si to tu nezažil před rokem tak mlč.Víš hovno.

Já souhlasim s kashpim.Jako,já už nemám důvod si dávat tyhle nicky takže u mě to nehrozí.

kashpi
22-04-12, 09:15
Neurážejte se tady nebo vás pobanuji oba na forum :D
To že si někdo dáva takovej nick o něčem svědčí a nemá to cenu dál rozebírat. Co se stalo stalo se a buď si z toho vezmete ponaučení do budoucna a bude klid a pokud ne, tak už aspoň víš co tě tu čeká :D

Shinigami
22-04-12, 09:15
Len tak ďalej Cowboy prebojuješ sa k perme. Ináč čudujem sa že ti ho ešte nepredĺžili aspoň na týždeň a ban na forum. Takýto debil tu nemá čo robiť.

Leryx
22-04-12, 10:00
Já to zkoušel změnit, ale nešlo to, Pořád to psalo že hráč s tímto nickem nebyl nalezen, i přes to že jsem to psal dobře. Tak jsem ho začal upozorňovat přes admin chat, v tu chvili si zmenil nick i on na picus picusky, no tak mi s nima došla trpělivost a dostali to oba. Já tu nejsem od toho, aby mi lidi srali na hlavu.

I-Mouse
22-04-12, 10:43
Já to zkoušel změnit, ale nešlo to, Pořád to psalo že hráč s tímto nickem nebyl nalezen, i přes to že jsem to psal dobře. Tak jsem ho začal upozorňovat přes admin chat, v tu chvili si zmenil nick i on na picus picusky, no tak mi s nima došla trpělivost a dostali to oba. Já tu nejsem od toho, aby mi lidi srali na hlavu.

Ako si to pisal?

Ma to byt asi: amx_nick stary novy
Alebo: amx_name stary novy

Leryx
22-04-12, 10:45
no tak jako vždycky do konzole: amx_nick "kokot kokotsky" "zmen si nick"

Giussepe
22-04-12, 10:51
Já to tak s nickama dělám stále. Nejprv upzorním přes amx_csay pak mu ho změním přes amx_nick a když ani jedno nepomůže tak mu lusknu banána.

Cegan z Lesa
22-04-12, 11:22
Já si tě jednoduše můžu najít,a nejvíc tě dobít.Tak si rozmysli,co píšeš zmrde.A nemysli si,že toho nejsem schopnej.V Ostravě mám bráchu,takže tam jednou za měsíc jezdim.Tak se klidni.
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD No, tím jsi jen dotvrdil, že jsi úplná p*ča, která byla šikanovaná ve škole, tak si teď řeší svoje komplexy z dětství na netu hrdinskými řečmi. :D:D Kámo upřímně, už mě fakt dlouho nikdo nepobavil jako ty :D:D:D díky a ahoj.