PDA

Zobrazit normální verzi : VD..



*NPSM*P!!!!n3r
22-04-12, 00:51
Zdravím.Stále častěji se mi stává, že mám VD a jsem ještě v 1:20 v cele... Než mi CT otevře celu tak mám půlku VD v hajzlu.. Co takhle kdyby bylo v pravidlech, že automaticky pustit klávesnici a ihned otevřít cely ? ... Já vím, že by všichni T utíkali(ale jen na některých mapách) ale když mi sebere půlku VD, tak to rovnou můžu zůstat v boxe a dělat atrakce s nima... díky za vyjádření

Psycho :P
22-04-12, 09:53
Nie, to by bolo pre CT nehratelné. Skôr by som navrhol, že Vd sa ti začne až keď sa otvoria cely.

Larodar56
22-04-12, 10:00
Ano někdy se stane to, že VD skončí ještě dřív než uběhne první minuta kola. Myslím že už to tu někdy bylo, ale nikdo to neřešil.

grEy
22-04-12, 10:01
Skôr by som navrhol, že Vd sa ti začne až keď sa otvoria cely.
Tak to (pokial viem) aj ma byt, ale asi tam je nieco zle.

bodkociarka
22-04-12, 10:57
Tiež sa mi to stáva u niektorých , že kým mi otvoria mám polku VD už preč. Ale podľa mňa záleží aj od dozorcu, niektorý mi otvorí hneď(skúsenejší) , iní mi otvoria až po príkazoch.

*NPSM*P!!!!n3r
22-04-12, 11:31
Tiež sa mi to stáva u niektorých , že kým mi otvoria mám polku VD už preč. Ale podľa mňa záleží aj od dozorcu, niektorý mi otvorí hneď(skúsenejší) , iní mi otvoria až po príkazoch.

Já například vlezu do areálu cel a ihned otevírám, protože vím jaké to je, když vám nějakej janek sebere půlku VD


Nie, to by bolo pre CT nehratelné. Skôr by som navrhol, že Vd sa ti začne až keď sa otvoria cely.

Psycho to není špatný nápad.Ale pak když si nikdo nebere simona...Tak se stejně nedostaneš ven... A to většinou už někdo stihne udělat vzpouru...A máš po VD

Gejzik
22-04-12, 11:42
Ja suhlas so psychom aj ked aj piiiner ma pravdu ked neni simon... alebo by som navrhol proste ze ked si zoberiete simona mate v ponuke aktivovat VD akoze by mu zacal plinut cas az ked to aktivuje simon (bol by zlty a az keby to dal simon bol by zeleny a zacalo by mu VD).

bodkociarka
22-04-12, 14:14
Ja suhlas so psychom aj ked aj piiiner ma pravdu ked neni simon... alebo by som navrhol proste ze ked si zoberiete simona mate v ponuke aktivovat VD akoze by mu zacal plinut cas az ked to aktivuje simon (bol by zlty a az keby to dal simon bol by zeleny a zacalo by mu VD).

Áno, podľa mňa to nie zlý nápad, ale zase hrajú aj takí ľudia, ktorý ti to neaktivujú, takže by som pridal , že ak by to Simon neaktivoval , tak by sa to samo aktivovalo do napr. 30 sec.

*NPSM*P!!!!n3r
22-04-12, 15:32
A co když ti neotevře ? ... Dost často se tam stává že ještě v 0:30 není simon.... Prostě bych dal automaticky otevřít cely a například náhodně vybrat simona do 30 vteřin, pokud si ho nikdo nechce vzít ..

Charon35
22-04-12, 17:08
Jzs to zas je téma.

Záleží to od CT/Simona. VD by malo platiť po otvorení ciel. Ak ti polovica VD ubehne v cele, tak CT by ti zo slušnosti maloo nechať ešte chvíľu VD. Ale je to zas len na hráčoch samotných. Ak mám krátko VD, tak sa naštvem a robím vzburu, zabijem to CT čo ide so mnou, alebo zdrhnem ak sa dá, jednoducho nech si nabudúce rozmyslí čo spraví.

Automatické otváranie ciel by malo byť po minute keď už tak. Lenže to máš aj tak polovicu VD v čudu, čiže to nič nevyrieši.

*NPSM*P!!!!n3r
22-04-12, 19:38
Jzs to zas je téma.

Záleží to od CT/Simona. VD by malo platiť po otvorení ciel. Ak ti polovica VD ubehne v cele, tak CT by ti zo slušnosti maloo nechať ešte chvíľu VD. Ale je to zas len na hráčoch samotných. Ak mám krátko VD, tak sa naštvem a robím vzburu, zabijem to CT čo ide so mnou, alebo zdrhnem ak sa dá, jednoducho nech si nabudúce rozmyslí čo spraví.

Automatické otváranie ciel by malo byť po minute keď už tak. Lenže to máš aj tak polovicu VD v čudu, čiže to nič nevyrieši.

No s tím ani nepočítej.Když uteče někdo jako já, ten, který dokáže postřílet polovinu CT jen s mp5 tak je to pak těžký.To s tím po otevření cel je docela dobrý nápad.

D!!!!n3r [MaMLas] :x
22-04-12, 21:28
Aj mne sa to stáva, som v cele na začiatku kola a CT otvorí až po 1:00 a skončí mi po chvíli VD a hneď ma volá k sebe...

Lynviy
22-04-12, 21:54
Nj, ale kdyby se mu odpočítávalo VD od otevření cel, tak ještě udělat, aby byl i před otevřením označenej jako VD.

bodkociarka
23-04-12, 16:51
Nj, ale kdyby se mu odpočítávalo VD od otevření cel, tak ještě udělat, aby byl i před otevřením označenej jako VD.
Tento nápad vážne dobrý,ja by som bol PRO

Hectsssssssss
24-04-12, 00:05
Ja taky

*NPSM*P!!!!n3r
24-04-12, 12:40
Tento nápad vážne dobrý,ja by som bol PRO¨

Taky.Takže se s tím něco udělá ?

Spyware
24-04-12, 19:45
Som PRE

D!!!!n3r [MaMLas] :x
24-04-12, 21:15
Súhlas


Tento nápad vážne dobrý,ja by som bol PRO

Morgann
24-04-12, 21:17
Súhlas



Ja asi taky

Charon35
24-04-12, 23:18
Ved VD je označené ked sa oznaci. Aj ked su cely zatvorene. Tak co riesite? (alebo som to zle pochopil?)

Bezdak
24-04-12, 23:21
Pokud sem to správně pochopil, tak chtějí aby se VD aktivovalo až po otevření cel (aktivovánim mam namysli odpočet těch 2 min), ale taky chtějí aby bylo zelené už od začátku kola.

*NPSM*P!!!!n3r
24-04-12, 23:46
Pokud sem to správně pochopil, tak chtějí aby se VD aktivovalo až po otevření cel (aktivovánim mam namysli odpočet těch 2 min), ale taky chtějí aby bylo zelené už od začátku kola.

Přesně tak.Aby bylo zelené od začátku kola to jen proto abysme ho jako CT poznali..

Lynviy
25-04-12, 05:51
Yep, protože by si mysleli, že VD nejsme a dali by kill, kdyby byl příkaz pusťte klávesnici.

Charon35
26-04-12, 18:04
jzs, tak prvé čo Simon spraví je hádam to, že dá VD ešte pred príkazmi.

Kotel
26-04-12, 18:22
VD jsem prodlouzil o 30 sekund, to by melo stacit.

*NPSM*P!!!!n3r
26-04-12, 20:51
Ok díky kotle ..