PDA

Zobrazit normální verzi : odebrání mapy.



sweet bitches
02-06-19, 12:38
Ahoj, všechny zdravím a chtěla bych požádat zda by bylo možné smazání mapy gg_star, důvod je jednoduchej, lidi ji nemají rádi a hrát tuto mapu v 8 lidech se fakt nedá, je to moc velká mapa a lidí na gungamu už taky nebejvá poslední dobou moc. děkuju za vyjádření.

Tomi77
02-06-19, 23:30
Nič nemeniť :happy:

sweet bitches
02-06-19, 23:47
nevíam pod jakým nickem hraješ ale já už to hraju nějakej pátek a ty servery znám navzpaměť, tahle mapa fakt neni pro tenhle gungame vhodná.

LeBaux
03-06-19, 14:48
bolo by dobre spravit GG mini s mensimi mapami a celkovo trosku popracovat na tomto mode.
Tych map co tam vyslovene nepatria je viacej, ale ako hovoris mapy typu star pre 32 ludi su smiesne na serveri kde je limit 14.

Samco
03-06-19, 21:23
Tá mapa je jedna z najhranejších na tomto móde. Tvrdenie, že nie je obľúbená je rozporuplné.

Na hranie pri menšom počte ľudí je však rozhodne nudnejšia.

sweet bitches
03-06-19, 22:18
Musim tě opravit. Nejhranější není. Nevím z ceho tak usuzujes ale co tam jsem ja, nikdo ji nevolí, a když se navotuje. Většina odejde. Hraju to každej den a dle meho by nikomu nechyběla.

Samco
03-06-19, 22:26
Musim tě opravit. Nejhranější není. Nevím z ceho tak usuzujes ale co tam jsem ja, nikdo ji nevolí, a když se navotuje. Většina odejde. Hraju to každej den a dle meho by nikomu nechyběla.

V tomto ťa musím opraviť, že všetko čo si uviedla je presne opačne... :D

YenG
03-06-19, 22:49
Samčo má pravdu, keď je dostatok ľudí, mapa sa hrá, aj keď je o ničom by som povedal, ja osobne ju nemusím, ale keď je dobrý počet, tak hrám.
Kritické mapy ako bol reflex a pod boli odstránené, už by som do toho teraz nerýpal, až na tú mapu anthology kde je ten hnusný plechový zvuk, ale tá nejde tak často.

sweet bitches
03-06-19, 23:11
Samčo má pravdu, keď je dostatok ľudí, mapa sa hrá, aj keď je o ničom by som povedal, ja osobne ju nemusím, ale keď je dobrý počet, tak hrám.
Kritické mapy ako bol reflex a pod boli odstránené, už by som do toho teraz nerýpal, až na tú mapu anthology kde je ten hnusný plechový zvuk, ale tá nejde tak často.





Jenže ten počet je málokdy a sam to víš.

sweet bitches
04-06-19, 09:10
byla bych ráda kdyby tady napsal názor někdo kdo tam hraje taky dost často.

N1HiL
04-06-19, 09:25
Zdravím.

Mapa pripadá dosť hraná.

https://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=maps&game=gungame

sweet bitches
04-06-19, 09:54
jak to může hodnotit někdo kdo to nehraje?

sweet bitches
04-06-19, 09:55
mapa je vždy navotována někým, kdo ani neví co mačká, v té rychlosti se stane i mě že navotuju něco co jsem nechtěla.

N1HiL
04-06-19, 11:24
Máš to v hlstatsx.
Čo chceš ešte viac?
Mapa je 6.


Mapa sa votuje raz za 45 minút cca.
Hráči sú tým oznámený, že sa bude meniť /votovať mapa.

mapa je vždy navotována někým, kdo ani neví co mačká, v té rychlosti se stane i mě že navotuju něco co jsem nechtěla.


Zožeň nejakých hráčov ktorým to vadí.
Na gg zbehnem raz za 2 mesiace.
Hral som všetky módy okrem rc autíčok


jak to může hodnotit někdo kdo to nehraje?

sweet bitches
04-06-19, 12:36
jenže těch lidí je tam prostě málo na tuto mapu, ta mapa se navotuje, lidi utečou, je to zdlouhavé. ale tvůj názor, hraju tam denně, nevysvětluj mi něco co vidíš jen z čísel.