PDA

Zobrazit normální verzi : Představ se kdo jsi! :D



arctic
07-06-19, 22:07
Já vím, že Vám to zde spamuju xD, za to se omlouvám..
Napadla mě jedna věc, viděl jsem to na jednom fórum tak proč ne tady. (pokud to zde už je, tak sorry borci).
Že by jste každý napsal něco o sobě v pár větách, vaše cs 1.6 srdeční záležitosti, něco ve vašem životě, věk :D
Sice vím, že se znáte na 100% přes ts, disc., a nebo jen přes hru.

Je to samozřejmě 4fun, berte to s kapkou humoru. :D
(aspoň se s vámi seznámím).

N1HiL
07-06-19, 22:11
Moje meno je Naihlus.
Pred rokom som hral jb+pár krát aim serveri.
Potom som sa začal venovať furienu a jump serverom.
Na furiene som strávil mnoho času po nociach a aj cez deň, cez školu cez prázdniny.
Síce ľutujem toho, že som venoval toľko času tej hre, ale spoznal som skvelých ľudí, čo neľutujem. (na furiene)

Aspoň to bude trocha 'rodinná atmosféra' :D

Nixvan
11-06-19, 09:03
Nix0ne
Snad nejvícekrát zabanovaný cheater, který stále má přístup na server. Když mi bylo asi 11, tak jsem si zapl hacky na HNS, abych byl lepší, dostal jsem nečekaně ban. Pár let po tom, jsem si dal slowmo na rozehrání na tréning serveru, který je teď mimochodem úplně legit s cheatama, zase banned. Pak jsem se na to vysral a chtěl práva, které mi nedali, protože koukali na minulost, která byla kolem 3 let zpátky a furt mi to tahali a házeli do držky, beztak by to udělali znovu, i když mi teď je 20 :D
Na HNS jsem strávil kolem 5-6 let a vždy jsem byl a vždy budu lepší než Hapalicek.

Sewell_
11-06-19, 10:09
Caw, já jsem Sewell, ten největší bobek na celý Kotelně. Hraju Hns, již 9 let, nikdo mě nedokáže porazit (Eh každý kromě Nihilus) Byl a budu vždy lepší, než Nihilus. 31.9. si požádám o práva, až je dostanu, tak Nihilus skončí.

teecko
11-06-19, 14:51
Čus, já jsem teečko, největší kár na celé kotelně, meme lord a též legenda. :entneho: Hraju tu již nějakej ten pátek a svůj věk sem radši nenapíšu, abych nelákal pedofila koprakeka :entneho: Mám bráchu a ten hraje csko když mám ted já ban :entneho:

Sewell_
11-06-19, 16:22
Čus, já jsem teečko, největší kár na celé kotelně, meme lord a též legenda. :entneho: Hraju tu již nějakej ten pátek a svůj věk sem radši nenapíšu, abych nelákal pedofila koprakeka :entneho: Mám bráchu a ten hraje csko když mám ted já ban :entneho:

Meme lord je Lurky, ne ty lulw


E: Ničís můj tajný plán, brokolice!

Grakon2702
11-06-19, 16:26
Meme lord je Lurky, ne ty lulw

Aneb jak dostat od Lurkyho "pro" v budoucí žádosti o práva. :D

Niko97971
11-06-19, 23:22
Čau ja som Niko(legenda), nixone je borec a hapalicek bot.