PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím přečtěte, potřebuju nutně HEPLnout...



pitun
22-04-12, 15:36
Ahoj všem kteří sou ochotní toto číst.

Dnes ráno jsem hrál CSko a asi po 10 min. hraní se mi to vyplo a píše to že: Only one instance of this game can be run at a time. (Překlad) : Pouze jedna instance této hry lze spustit najednou.


Vůbec nechápu.... Mám jen 1 Counter Strike a žádný jiný a ono mi to píše...

PROSÍM POMOŽTE MI, JAK TO VYŘEŠIT, DÍK.

I-Mouse
22-04-12, 15:49
Vypisuje ti to stale? Skusil si restartnut pc?

Giussepe
22-04-12, 15:50
http://www.youtube.com/watch?v=p85xwZ_OLX0

ZEUS
22-04-12, 15:58
Nemáš náhodou v PC nainstalovaný 2 CSka ?

dej ctrl+alt+del ---> procesy a pozri či tam neni viac krat hl.exe, ak je tak zruš a to znamená že máš viacej hier counter strike nainštalovaných

BiA Fz
22-04-12, 16:26
píše mi to skoro pořád když vypnu a snažim se znova zapnout csko, udělej co říká ZEUS, ctrl+alt+delete, spustit správce úloh, zobrazit procesy všech uživatelů a pak ze seznnamu procesů ukončit proces hl.exe (klikneš na to levou a dáš ukončit proces, pak už to normálně spustíš.) nebo restart pc..

zavo
23-04-12, 16:27
píše mi to skoro pořád když vypnu a snažim se znova zapnout csko, udělej co říká ZEUS, ctrl+alt+delete, spustit správce úloh, zobrazit procesy všech uživatelů a pak ze seznnamu procesů ukončit proces hl.exe (klikneš na to levou a dáš ukončit proces, pak už to normálně spustíš.) nebo restart pc..

mne to robi tiez dost casto, to co si sem dal Bio moze, ale aj nemusi pomoct kedze sa mi vela krat stava ze mi vypisuje: Only one instance of this game can be run at a time, no v spravcovi sa mi neukazuje ze je nieco zapnute.
Ak si steamer tak sa ti to prave zapina - chvilu pockaj, ak si si zapol predtym NS cs, potom chces zapnut Steam Csko tak chod do offline modu a potom online modu.
(- totizto ja to musim spravit ked si nahodou zapnem NScs lebo mi nechce zapnut Steam cs)