PDA

Zobrazit normální verzi : bol raz jeden král



bol raz jeden král
21-06-19, 13:03
Vypis z konzole:


https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=269840





Poznamka:






wtf hledam typka na aimboxu a nejednou mam ban na 3 uctech nechapu

Fellow
21-06-19, 13:34
úmyselne bugovanie pri móde ban na jeden deň.
následne pripojenie do hry z druhého účtu na steame= druhý ban/obchadzanie prvého banu
Naslédné pripojenie z NS = tretí ban/obchádzanie banu

KajSinek
21-06-19, 14:16
Môžem sa spýtať, že ako dochádzalo priam k bugovaniu?

Fellow
21-06-19, 14:41
Mapa jb_oasis,úmyselne bugovanie aimu počas módu

bol raz jeden král
21-06-19, 17:08
Jeden bug, za stavu kdy bylo 1CT proti 11 Teckum, nikoho jsem nezabil, ban 24 hodin. Hraj si tam sam lopato

Darongodx
21-06-19, 17:13
haha, moc prežívate ten jb, aj keď sú pravidlé sväté, tak som za ub, pretože čo sledujem tie vaše žiadosti o ub, tak to je ban za banom, ale skoro všetko totálne pičoviny, ktoré by sa dali vyriešiť aj ináč

Fellow
21-06-19, 17:25
ban skráteny na 8h, nabúduce nebuguj a banu sa vyhneš a keby si to neurobil úmyselne a nevedel aké následky to bude mat tak by si neobcháchal 3x po bane.

Grakon2702
21-06-19, 18:36
Zdravím. Jestli nikterak nenarušil běh hry, tak bych to řešil maximálně slayem. Já banuju (resp. banoval) za bugování zbraní, jen když dotyčný někoho s tou zbraní zranil.

KajSinek
23-06-19, 21:40
Zdravím,
ban vypršal, avšak ma stále zaujíma, že čo prinútilo banujúceho admina ban skrátiť?

Fast212
23-06-19, 22:41
Tiež neviem prečo ho skrátil... Ospravedlnenie nikde ani uznanie chyby pravidelne hneď po banu viacnásobné obchádza a ty mu to len tak skrátiš na 8 hodín keď samo o sebe bol ban aj dĺžka v poriadku.

Fellow
23-06-19, 23:18
Skrátil aby som nepočúval aký sme kkti a pod, nabuduce sa to už nestane.

Eust.
25-06-19, 09:06
Skrátil aby som nepočúval aký sme kkti a pod, nabuduce sa to už nestane.

To je důvod? Kdybych ti nadával do kok*tů, tak bys mi zkrátil ban, abych přestal? Sám o sobě je ten ban totální sranec, taková situace se dá řešit tolika způsoby, které nemůžou vadit žádné straně a ty dáš zákaz na 24h.. Jak už zmínil Grakon, kdyby s tím někoho zabil, tak to chápu, ale že to jen bugl a nic neudělal, pro to pochopení nemám, pobanuj si třeba půlku serveru a simonuj si tam sám, když ti to vyhovuje. A když už se rozhodneš banovat, tak si buď stůj za svým přesvědčením, nebo to prostě nebanuj. A že ban byl v pořádku? No, pokud chcete lidi na tom serveru jenom srát a nechcete tam mít zábavu, tak určitě ano, protože jinak to nechápu.. Nebo Vás na tom hraní baví hlavně to banování? I tací tupci tu už byli a určitě jsou.. :happy:

Fast212
25-06-19, 16:02
To je důvod? Kdybych ti nadával do kok*tů, tak bys mi zkrátil ban, abych přestal? Sám o sobě je ten ban totální sranec, taková situace se dá řešit tolika způsoby, které nemůžou vadit žádné straně a ty dáš zákaz na 24h.. Jak už zmínil Grakon, kdyby s tím někoho zabil, tak to chápu, ale že to jen bugl a nic neudělal, pro to pochopení nemám, pobanuj si třeba půlku serveru a simonuj si tam sám, když ti to vyhovuje. A když už se rozhodneš banovat, tak si buď stůj za svým přesvědčením, nebo to prostě nebanuj. A že ban byl v pořádku? No, pokud chcete lidi na tom serveru jenom srát a nechcete tam mít zábavu, tak určitě ano, protože jinak to nechápu.. Nebo Vás na tom hraní baví hlavně to banování? I tací tupci tu už byli a určitě jsou.. :happy:

čo sa všetci navážajú do fellowa? Tak proste banuje v hornej hranici trestu, tiež za to dávam vačšinou slay alebo ban 3-8 hodín. On sa rozhodol dať den, tak nechápem prečo to nemožete rešpektovať, je to len na nom (samozrejme pokial ban není nezmyselný alebo prehnaný). Načo teda chodí bugovať zbrane ked vie že za to može byť ban? Keby je to neúmyselne napr pri sharkovi, to može byt vážne neúmyselné tak je to iné než ked tam ide pri sparte a málokedy sa podarí zbran bugnúť na prvý pokus, čiže sa o to pokúša opakovane. Hned po bane príde na pár iných účtoch, obchádza vedome, a až ked už iný účet nemá si príde dať žiadosť o UB. Nech sa nikdo na mna nehnevá ale len preto obchádzanie by som ban v žiadnom prípade neskrátil.

A pouč ma: A že ban byl v pořádku? No, pokud chcete lidi na tom serveru jenom srát a nechcete tam mít zábavu, tak určitě ano, protože jinak to nechápu..

Ked nebol pártymod znamená to že sa hrá podla pravidiel, a aká zábava je na tom že si bugne zbran? A zbran má aj iné využitie než zabitie nepriatela?

Eust.
26-06-19, 15:27
A kde je smysl, že banuje na horní hranici trestu? Proč? On nemá rád ty lidi? Nesnáší svět, tak se mu chce pomstít? Horní hranice se využívá k tomu, když to ten hráč udělal zcela úmyslně a opravdu toho využil ve svůj prospěch (a opravdu tím dost uškodil), což se nestalo. S tím obcházením souhlasím, kdysi se to řešilo i permicí, když se to nevysvětlilo.

A milerád tě poučím: Counter Strike je videohra, já osobně a drtivá většina lidí tady si jde tuto hru zahrát, aby se odreagovali a zabavili se. Ano, čteš správně, ZÁBAVA, od toho ty servery dokonce spadají do kategorie FUN, což znamená v překladu z angličtiny ZÁBAVA (kdyby ti to nedošlo). Když jsme na tom serveru hráli jako stará banda, byla tam zábava s minimem stížností a lidi si to s adminama prostě užívali, ale dneska se tam pomalu každej bojí promluvit do voice chatu, aby náhodou nedostal debilní přesun/ban za vyrušování simona. Nic mi tady nemusíš vykládat, já tu situaci sleduju dlouhodobě a vidím to, já narozdíl od tebe tam hraju dost dlouho na to, abych to mohl ohodnotit, jak to bylo před 8 lety, před 5ti nebo teď. Celá pointa mé věty byla v tom, že ty hráče čím dál víc nasíráte a nedokážete je zabavit tak, aby u Vás měli respekt a tudíž větší respekt k pravidlům a k serveru jako takovému. Vždycky se najde poleno, co dělá kraviny, ale i to poleno se dá jednoduše poučit, případně přesunout, ale vypráskat všechny zákazama a debilníma banama, udělat z FUN serveru takovou břečku.. To je prostě líto i mně. Je mi líto serveru a těch, kteří tohle musí trpět. Teď to mířím hlavně na tebe Fellow: Uvědom si, že csko není život, tam když porušíš pravidlo, tak po tobě policie nepůjde.. Zkus si tu hru třeba užít s ostatníma.. A uvidíš, že když si budeš s hráči vzájemně budovat respekt a budeš si tu hru chtít užít, oni si tu hru užijí s tebou i v mezích, či malinko za pravidly. A jestli se tu zase někdo bude ohánět tím, že od čeho ta pravidla jsou, tak si ještě jednou zopakujte podstatu FUN serverů a použijte u toho trochu selského rozumu, aby jste pochopili, na co ta pravidla jsou.

Amen

Koprakek
26-06-19, 15:39
Souhlasím se vším co pán Eust zmínil.

Fast212
26-06-19, 15:54
Máš pravdu Eust, nehovorím že nie, len mi vadí ako sa tu do neho všetci navážajú pritom nespravil nič zlé okrem toho že dáva trochu vyššie bany ale stále nie natolko vysoké aby to nezodpovedalo trestu. Ja tiež dávam tie bany len ked je to nevyhnutné Instabany dávam len pri úmyselnom MFK, MTK. Kolkokrát ked je hráč slušný dám ban aj v úplnej minime alebo vobec. Tak ale fellow už proste dáva bany skorej, nemusel by to tak riešiť ale ked si všimneš žiadosti o UB a sťažnosti sú od "samých hviezd JB" ktorý ho len provokujú podla CHL sa to dá lahko zistiť (nehovorím že všetci :D). A s niektorími sa slušne jednať nedá tak prečo nie?

Na záver: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=269944 vidím ako sa ponaučil.

Nihilia
27-06-19, 13:07
Tady to jede pořád ve starých kolejích jak vidím.

Každopádně hráč jako "Byl jednou jeden král" nebo co to má za nick tady není první, druhý ani třetí den. Tihle hráči moc dobře vědí, že je bugování zakázané a taky moc dobře vědí, že když dostane ban na jeden účet a dojde sem z druhého, tak je to obcházení.
K banu se vyjadřovat nebudu, protože já zastávám pravidlo, že každý si banuje podle sebe v rámci pravidel a jestli někdo dává za něco hodinu a někdo 1 den a tohle celé je ve stanoveném rozmezí, tak v tom nevidím problém.

KajSinek
27-06-19, 17:42
tady to jede pořád ve starých kolejích jak vidím.

Každopádně hráč jako "byl jednou jeden král" nebo co to má za nick tady není první, druhý ani třetí den. Tihle hráči moc dobře vědí, že je bugování zakázané a taky moc dobře vědí, že když dostane ban na jeden účet a dojde sem z druhého, tak je to obcházení.
K banu se vyjadřovat nebudu, protože já zastávám pravidlo, že každý si banuje podle sebe v rámci pravidel a jestli někdo dává za něco hodinu a někdo 1 den a tohle celé je ve stanoveném rozmezí, tak v tom nevidím problém.

Amen.