PDA

Zobrazit normální verzi : fudzituk --> Fropo



bol raz jeden král
01-07-19, 19:44
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 270041)
[AMXBANS] Mas 3 dnu, 13 hodin, 44 minut a 3 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'MTK-Ct tla?�tko'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < fudzituk >
[AMXBANS] Tvuj nick: fudzituk
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:115449223
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:115449223
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.168.182.196
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.168.182.196
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Fropo >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:






cc all, prosim prehodit ban jenom na jb, diky moc

Fast212
01-07-19, 21:55
Tvoja arogancia už nepozná hraníc... https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=270062 Další do zbierky.

bol raz jeden král
01-07-19, 22:07
Tvoja arogancia už nepozná hraníc... https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=270062 Další do zbierky.

To co jsi tu ujebal ty lopato :D Normalne jsem si pozadal o ban jen na jb a ty mi jebneš další, když jsem dneska na jb vubec nebyl

Fast212
01-07-19, 22:49
Aj my to je jedno, to neustále žiadanie o UB po viacnásobnom obchádzaní a ked som uvidel túto žiadosť normálne mi v hlave začala hrať myšlienka "on bude určite obchádzať aj tak" a nakoniec to je pravda. Obchádal si platný ban, ked už ich nechceš dostávať stále tak sa konečne uvedom a prestan na JB porušovať pravidlá.

bol raz jeden král
01-07-19, 22:53
Aj my to je jedno, to neustále žiadanie o UB po viacnásobnom obchádzaní a ked som uvidel túto žiadosť normálne mi v hlave začala hrať myšlienka "on bude určite obchádzať aj tak" a nakoniec to je pravda. Obchádal si platný ban, ked už ich nechceš dostávať stále tak sa konečne uvedom a prestan na JB porušovať pravidlá.

První věc - proč si jednou napsal my a podruhý mi? Hraješ to 50/50?
Druhá věc - nic jsem neobchazel lol, hral jsem na tom učtu furien, ne jb lopato
Třetí věc - nehul, pro hloupy lidi to neni


E. Jo a ještě, tohle není žadná žadost o ub, chci to jen přehodit na jb, jelikož ban z webu je na všechny servery, proto jsem dneska hral na druhym učtu, ale jenom furien.

bol raz jeden král
02-07-19, 11:21
Tak pls, jenom to tu sepíšu, v klidu jsem si přišel zažádat aby se mi ban udělil jen na jb, protože ban z webu je na všechny servery. Admin fast212 usoudil že to je duvod jebnout mi i na druhej učet ban z webu. Kdybych z toho učtu napojil na jb neřeknu ani piču, ale (kurva píšu to už po 3tí) hral jsem jen furien. Proti délce ani banu samotnému nic nemám :)

Fast212
02-07-19, 16:47
První věc - proč si jednou napsal my a podruhý mi? Hraješ to 50/50?
Druhá věc - nic jsem neobchazel lol, hral jsem na tom učtu furien, ne jb lopato
Třetí věc - nehul, pro hloupy lidi to neni


E. Jo a ještě, tohle není žadná žadost o ub, chci to jen přehodit na jb, jelikož ban z webu je na všechny servery, proto jsem dneska hral na druhym učtu, ale jenom furien.

Prvá vec - Neviem čo majú všetci s tou gramatikou áno mýlim sa, prepáč, nevidím v tom zmysel dávať na to extra pozor ked chápeš tak či tak čo poviem či tam je i/y
Druhá vec - Neobchádzal si? Tak ked vraj neobchádzaš prečo si si neišiel hrať furien zo svojím prvým účtom? Aha prepáč máš tam ban, či si bol na furiene alebo JB je jedno obchádzal si.
Tretia vec - Niesom hlúpy :cray:

Ja som len dúfal že ked si tu bol admin tak budeš mať viacej rozumu a minimálne by si mal vedeť čo je obchádzanie, tak neviem čo tu trepeš že nič neobchádzaš. A ten ban na celú kotelnu by som nechal tak ako je, úmyselne chodiť stále porušovať pravidlá na JB, a ban ti vlastne nič nespravý lebo aj tak hrávaš primárne furien. Ber to ako upozornenie že sa ti to tu nebude tolerovať stále.

E: Ináč zabudol som, áno myslím si že ked si obchádzal na druhom účte tak je to dovod ti ho zabanovať.

Darongodx
02-07-19, 16:56
Prvá vec - Neviem čo majú všetci s tou gramatikou áno mýlim sa, prepáč, nevidím v tom zmysel dávať na to extra pozor ked chápeš tak či tak čo poviem či tam je i/y
Druhá vec - Neobchádzal si? Tak ked vraj neobchádzaš prečo si si neišiel hrať furien zo svojím prvým účtom? Aha prepáč máš tam ban, či si bol na furiene alebo JB je jedno obchádzal si.
Tretia vec - Niesom hlúpy :cray:

Ja som len dúfal že ked si tu bol admin tak budeš mať viacej rozumu a minimálne by si mal vedeť čo je obchádzanie, tak neviem čo tu trepeš že nič neobchádzaš. A ten ban na celú kotelnu by som nechal tak ako je, úmyselne chodiť stále porušovať pravidlá na JB, a ban ti vlastne nič nespravý lebo aj tak hrávaš primárne furien. Ber to ako upozornenie že sa ti to tu nebude tolerovať stále.

E: Ináč zabudol som, áno myslím si že ked si obchádzal na druhom účte tak je to dovod ti ho zabanovať.

Dať v slovese na konci "y" je už ale extrém. Myslím, že všetci furien admini sa zhodneme, že na furiene sa správa podľa pravidiel, avšak nečudujem sa, že vás chodí trolliť na jb, keď vidí čo za sranec tam máte.
Takže som za zrušenie banu na ostatné servery. :)

bol raz jeden král
02-07-19, 17:31
Neřekl bych že tam jenom dělám jenom chujoviny, tak 95% času hraju normalně, jenom občas pomačkám nějaký čudliky nebo si bugnu gunu :D Bany, když mají normální délku mi nevadí.

Dál to řešit nebudu, nechci si tu furt psát s tímhle idividuem, fakt mě to nebaví, ty bany klidně nechte a mužete lock

Daron nejlepsi admin a nejhorsi hrac csgo

Fropo
02-07-19, 17:36
Ban ti přehazovat nebudu , nemáš dělat kraviny ,alespon zamezíme bordelu na jiných serverech a do budoucna tě to možná ponaučí, zatím.

Troppe
02-07-19, 17:43
Jak psal Daron, na Furienu s ním nikdo z nás problém nemá. To ho ale neomlouvá, že na JB občas udělá trochu bordel a následně dostane ban, chápu ban na JB. Ovšem banlist JB a TTT je celkově oddělen od ostatních serverů, tudíž jsem pro, aby se mu udělil unban na ostatní servery.

Fast212
02-07-19, 17:45
Dať v slovese na konci "y" je už ale extrém. Myslím, že všetci furien admini sa zhodneme, že na furiene sa správa podľa pravidiel, avšak nečudujem sa, že vás chodí trolliť na jb, keď vidí čo za sranec tam máte.
Takže som za zrušenie banu na ostatné servery. :)

JB ide úplne do chuja lebo tam istý hráči chodia toto neustále robiť a porušovať menšie pravidlá, a dokonca som sa už stretol aj s tím že sa admin bál zabanovať hráča lebo vedel že príde žiadosť o UB tak sa radšej tváril že sa nič nestalo. A na furiene že hrá podla pravidiel :laughing1:, čo mna je potom? Keby som nebol admin a chodil by som robiť furt blbosti na TTT a dostanem ban z fora, tak sa mi to prepáči lebo na JB hrám podla pravidiel? A to že za posledné 2 mesiace tam schytal 5 banov a 6 krát obišiel to je tiež v poriadku?

E: Oki sory ked moc píšem ale proste ked už sa niekam vyjadrím tak tam nahádžem argumenty prečo si myslím čo si myslím. Už sa tu nebudem vyjadrovať.

bol raz jeden král
02-07-19, 17:56
Prosím, už nikdy nepiš nic pod moje příspěvky Fast, když mi dáš ban nepujdu si ani pro ub ať bude délka jakákoliv. Když budu doma řvát na ledničku, povedeme lepší konverzaci než s tebou. Díky

Samco
02-07-19, 21:30
Nakoľko bol ban udelený len za porušenie pravidiel príslušného módu, konkrétne JB, tak je určite nutné upraviť ban tak, aby sa hráč mohol na ostatné servery napojiť. Ak by sme sa bavili o bane za cheating, vulgárnosť, reklamu a podobných všeobecných porušeniach platných pre všetky módy, tak iba v týchto prípadoch sa môže blokácia dotýkať všetkých serverov.

Koprakek
02-07-19, 22:07
Nakoľko bol ban udelený len za porušenie pravidiel príslušného módu, konkrétne JB, tak je určite nutné upraviť ban tak, aby sa hráč mohol na ostatné servery napojiť. Ak by sme sa bavili o bane za cheating, vulgárnosť, reklamu a podobných všeobecných porušeniach platných pre všetky módy, tak iba v týchto prípadoch sa môže blokácia dotýkať všetkých serverov.

Bylo mu to již nabízeno, řekl že je to v pohodě, že už mu to nevadí.

Samco
02-07-19, 22:29
Bylo mu to již nabízeno, řekl že je to v pohodě, že už mu to nevadí.

Ide tu ale o princíp a prevenciu proti tomu aby neprichádzalo k podobným nedorozumeniam a k nesprávnym postupom. Oddelenie banlistu na JB a TTT malo a stále má svoju podstatu a preto sa treba aj podľa toho zariadiť.

Koprakek
03-07-19, 14:01
Jak jsem řekl, hráči jsem toto nabízel, opakuji, bylo mi sděleno že mu to již nevadí... pokud by přeci jen polevil, má mojí žádost na Steamu, kde mě může kontaktovat a společně se můžeme dohodnout. Tudíž je to asi vyřešené (?)

Britny
03-07-19, 14:44
Mám jen takový menší dotaz. To jako dlouhodobý hráč a dokonce admin neznáš pravidla co se týkají JB ? Protože ve tvém banlistu vidím jen samé bugování, tlačítka, ted MTK, pak to ještě obcházíš v dost krátkých časových intervalech. Když ti dají ban z webu, i když při obcházení se to stát může, tak dojdeš požádat o UB pouze na JB. Jako chápu princip odděleného banlistu, ale stále nerozumím tomu, proč tam záměrně chodíš porušovat pravidla.

bol raz jeden král
03-07-19, 15:46
Neřekl bych že tam jenom dělám jenom chujoviny, tak 95% času hraju normalně, jenom občas pomačkám nějaký čudliky nebo si bugnu gunu :D Bany, když mají normální délku mi nevadí.

Jak jsem psal tady, nemyslím si že nějak extrémně kazím hru ostatním, zaroveň jsem psal že proti banům za to nic nemám.
Hraju to jak mě to baví :D
E. Já jsem ale dostal už ban z webu za ten MTK, proto jsem toto zakládal.

Britny
03-07-19, 16:33
No podle banlistu jich zase moc nemáš, jak někteří jedinci, ale zase musíš chápat, že jsou tam jistá pravidla a ty je musíš respektovat a ne si hrát, jak tě to baví a ještě obcházet. Já vidím momentálně 2 bany, ten druhý jsi už obcházel na jiným účtu. Proto ti asi admini už stupnují délky a dávají bany z webu. Pokud ti ban upraví, tak se tomu raději vyvaruj - bugování zbraní, tlačítkám apod. Protože když to fakt opakuješ často, tak už musíš počítat s přísnějším trestem a pokud si třeba nahlášený, tak stejně ten ban z webu dostaneš, tak či tak.

Revan
03-07-19, 17:52
Však mu ho prehoďte na JB iba. Keby to dostane za urážky alebo neviem čo tak nepoviem ale toto je čisto vec na JB a keďže to má oddelený banlist, tak by to mal mať čisto iba JB. Tu nejde o to či to hráč chce ale o to, že takto by to po správnosti malo byť. Na furiene neobchádzal, tak to sa môže tiež zrušiť.

Mr.N0b0dy
03-07-19, 18:02
Jsou to zbytečné bany tak či tak, co si budem. Můžete to brát jako porušování pravidel, ale reálně toto na tom serveru dělalo kdysi srandu (Avicii "tryk") atp. Vždycky se tomu minimálně polovina směje, další jsou ti, kteří nepochopí, že za TK není VD a reálně dělají víc bordel tím spamem a třetí jsou ti, kteří to hodnotí stylem Not great, not terrible. Bugování zbraní jde jen na jedné mapě a většinou to stejně nikdo nevyužije, jen si to pro provokaci zkouší. Nepodporuju to, ale vůbec mi to na serveru extra nevadí.

Samco
08-07-19, 20:21
Do budúcna upozornenie hlavne pre trialov: ak by sa mal zamedziť prístup akémukoľvek hráčovi na všetky servery (na margo porušovania pravidiel Jailbreaku), vždy je potrebné to najprv prejednať v AF a až následne vykonať potrebný úkon.