PDA

Zobrazit normální verzi : Turnaj, chat



NightBoy
10-07-19, 12:28
Čus, vrátil jsem se k csku po půl roce. Mám dva dotazy nedávno jsem propásl turnaj 5vs5 tak mám dotaz zda-li nechete někdo z adminů zoorganizovat nějaký? :) rád bych si zahrál :) a druhý dotaz je ten: Kam zmizel online chat tady na forku? Před půl rokem to ještě šlo :) jaktože už to nevidím?

Enjoy
10-07-19, 12:33
1. To nevím :D myslím si že nějakou soutěž ještě udělají ale musíš čekat, 2. Online chat tu už není, že s tím byly nějaké problemy

Sewell_
10-07-19, 12:35
Čus, vrátil jsem se k csku po půl roce. Mám dva dotazy nedávno jsem propásl turnaj 5vs5 tak mám dotaz zda-li nechete někdo z adminů zoorganizovat nějaký? :) rád bych si zahrál :) a druhý dotaz je ten: Kam zmizel online chat tady na forku? Před půl rokem to ještě šlo :) jaktože už to nevidím?

Na turnaj si podle mě budeš muset nějakou "chvíli" počkat xd

N1HiL
10-07-19, 12:57
Zdravím.

Chystám sa usporiadať furien turnaj len si musím všetky veci zabezpečiť a nájsť na to admina, ktorý má čas.

Ak si ešte furien nehral s kamarátmi tak odporúčam.

IP : csko.cz:27034

Ohľadom toho nového turnaja ak máš namysli clasic, tak si musíš chvíľku počkať.
Turnaje boli a vždy budú, len treba aj hráčov tam nalákať. :D

LANGER
10-07-19, 13:01
Zdravím,

Čo sa týka turnaja, tak bol zrušený kvôli nedostatku tímov. Možno by sa zorganizoval, keby sa hráči dohodli medzi sebou a bol by ich dobrý počet na hranie turnaja.

Online chat na fóru predovšetkým na webe bol zrušený z dôvodu výpadku/niečo sa tam pokazilo a nefungovalo. Preto Kotel nahodil jednu novú verziu, ktorá pred tou dobou vraj nešla. Verzia obsahovala samostatný farebný chat. Opäť sa to muselo zmeniť z nejakej príčiny.

Edit :
Hráči se dohodnou a nakonec admin, který to bude pořádat, nebude zase moct.

Nemusí to byť vždy klamstvo. Záleží i na administrátorovi, v ktorý deň si to naplánuje, aby si to mohol ešte premyslieť kedy to vlastne bude. Jeho potvrdenie sa automaticky stáva už viac istým.

Sewell_
10-07-19, 13:06
Hráči se dohodnou a nakonec admin, který to bude pořádat, nebude zase moct.

NightBoy
10-07-19, 14:46
Rád bych si zahrál turnaj :) a všem děkuji za příspěvky

Masif
10-07-19, 19:51
podle mě turnaj jen tak nebude po tom co se tu poslední dobou dělo...

Cinan
10-07-19, 20:41
Co se tu dělo

Masif
10-07-19, 20:50
třeba tenhle pokus o turnaj?
https://csko.cz/forum/showthread.php?68211-5v5-turnaj