PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím UB.



Facened
23-04-12, 18:44
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Ciper
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Textura'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:44038793'
[AMXBANS] Tvoje IP: '95.102.160.82'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
Frackore killed tadik with knife
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzo

Takže priznávam sa že som ban dostal zaslúžene ale ja som nevedel že to je textura ja som po dlhej dobe išiel na furien a naposledy som tam bol neviem kedy ale vtedy bol tam každy asi vetdy tam nebol admin ja neviem tak som tam išiel aj teraz priznávam sa nešiel som tam naschval na steame chcem mať čisté konto a nie ban za takúto hlúposť proste ani jeden ban ja som bezproblemový hráč a nerad kazim hráčom hru ale toto som naozaj nevedel tak prosím o unban.

I-Mouse
23-04-12, 18:47
Takže priznávam sa že som ban dostal zaslúžene ale ja som nevedel že to je textura.
ale toto som naozaj nevedel

Ked priznavas, ze je to zasluzene, tak si velmi dobre vedel, ze je to textura. 3 h si pockaj.

ZEUS
23-04-12, 18:48
Myslím, že 3 hodinky počkáš a příště si dáš na txt pozor.

Facened
23-04-12, 18:49
Takže priznávam sa že som ban dostal zaslúžene ale ja som nevedel že to je textura.
ale toto som naozaj nevedel

Ked priznavas, ze je to zasluzene, tak si velmi dobre vedel, ze je to textura. 3 h si pockaj.

Ja som to myslel tak že som ho dostal právom aby ste si nemysleli že chcem dokázať ze ban nei nepravom že podopieram že som nebol na nich a prosím aspoň o skrátenie.

Facened
23-04-12, 18:49
Myslím, že 3 hodinky počkáš a příště si dáš na txt pozor.

Tak na výber asi nemam tak oki :(

Montty non skill
23-04-12, 19:31
Stamp, že by jsi nevěděl, co je textura? :D :D Dej si veřeři a pak můžeš hrát ;-) Vydž a asi lock

Facened
23-04-12, 19:33
Stamp, že by jsi nevěděl, co je textura? :D :D Dej si veřeři a pak můžeš hrát ;-) Vydž a asi lock

Ja som písal aj v žiadosti o ub že ja som tam hral už dávno a vetdy tam bol úplne každý a od vtedy som tam nebol dneska som išiel a zrazu mám ban. Ale tak počkám (musím)

A môžte teda lock no.