PDA

Zobrazit normální verzi : white wine



darkkk
16-07-19, 21:09
Vypis z konzole:


https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=256633





Poznamka:






Ahoj, po 11 mesiacoch ziadam o unban. Ban bol udeleny pravom za co sa ospravedlnujem. Myslim ze vypis netreba ale keby bolo potreba tak ho pridam.

anakin_pok diky
dakujem grakon/pelargos aj ked som hovoril že o unban žiadat nebudem ale dostal som zase chut na csko.
Supermario diky

anakin_pok
16-07-19, 21:32
Ban udělený 16-08-2018, byl bych pro unban.

Pelargos
16-07-19, 21:36
Preposielam od banujúceho admina:

Ahoj. Většina hráčů a adminů si na tebe vzpomene jako na Darka. Vím, že jsi naprosto v pohodě kluk. Jednou nebo možná víckrát jsem tě zabanoval za nevhodné chování, ale vždycky sis nechal vysvětlit situaci. No bohužel jednoho dne jsi vyzkoušet cheat a já tě na základě hlášení zabanoval. Vzal jsi to relativně v pohodě. Nijak jsi neodporoval a trest jsi přijal. Ptal ses mě, zda bys mohl dostat předčasně UB a já ti psal, že ode mne osobně dostaneš UB zhruba měsíc před vypršením. Oceňuji, že sis opravdu počkal a požádal až teď. Kdybych měl práva, tak bych ti ten UB dal hned. Bohužel, v souvislosti s tím, že mi odešel PC a stal jsem se dočasně ex-adminem, tak ti ten UB dát nemohu. Musí to ho dát někdo, kdo má full přístup do banlistu.

Chtěl bych tedy tímto požádat své kolegy o to, aby ten UB opravdu dostal. Vím, že Dark je jeden z mála, který by si to opravdu zasloužil a věřím, že už se jeho cheating nikdy nebude opakovat. Děkuji Pelargosovi za to, že moji zprávu předal. :)

SuperMario
16-07-19, 21:53
Nevidim duvod, proc by nemohl dostat ub. Pro zruseni banu:happy:

Koprakek
17-07-19, 01:09
Mas UB

darkkk
17-07-19, 01:23
Dakujem každému už sa to nebude opakovat.