PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o UB .



Mko
23-04-12, 19:29
Ahoj , rád bych opět zažádal o unban který jsem dostal přibližně před rokem a čtvrt . Toto je moje druhá ( a doufám že poslední žádost ) na ub. Ban jsem dostal za WH na serveru war3.

Hráč Mko
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:582483859
IP adresa skrytý
Udělen 28-03-2011 - 13:18
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin Hafan ()
BAN dal Server Kotelna - War3FT | csko.cz (de_dust)

Navíc včera , jak někteří co navštěvujete tuto sekci víte , jsem navíc dostal další ban za "obcházení banu" ikdyž jsem ani nevěděl že ban stále mám . Zhruba před měsícem jsem se šel podívat na tuto stránku do sekce "Ban List" a to že bych měl ban , jsem tam nikde neviděl , tak jsem se připojil na server a jelo mi to , tak jsem myslel že jsem dostal UB :). Tak od té doby jsem zde normálně hrál ( někteří mě potkali na HNS nebo War3 serveru :) ). Jenže včera v půlce kola mi dal Rakosnicek ban za obcházení . TO že stále platí můj předchozí ban jsem se dozvěděl včera tady na fórku od Kashpiho , když studoval moji žádost.

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Rakosnicek
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'obchazeni banu'
[AMXBANS] Delka: 'permanentne'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:582483859'
[AMXBANS] Tvoje IP: '176.97.242.153'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================

Tak předem díky za nějaké vyřešení. Díky moc .

kashpi
23-04-12, 20:41
http://csko.cz/forum/showthread.php?6834-Obch%E1zen%ED-banu-!

Proč to zakládáš znovu?
Včera se to tu řešilo a víceméně si s rozhodnutím souhlasil podle tvé reakce na to co jsem ti napsal

Mko
23-04-12, 20:46
Včera jsem to zakládal protože jsem víceméně nevěděl za to ten ban mám ( protože jsem nevěděl že pořád mám ten ban za wh ) . A teď jsem chtěl poprosit o unban . Zkoušel sem to zhruba před půl rokem a bylo mi řečeno že tu žádost mám podat později.

kashpi
23-04-12, 21:19
No tak to musí rozhodnout někdo jinej, nejspíš Kotel, ale nepočítej moc s tím, že ho dostaneš. A za ten rok sis mohl ušetřit 250Kč a nebo o vánocích využít slevu na 50Kč a koupit si originální hru :)

Cegan z Lesa
23-04-12, 21:24
No tak v tomhle nelže... viz. http://csko.cz/forum/showthread.php?2471-quot-WH-quot
Jako v reálným životě jsem strašně zlej ale tady bych přihmouřil oko jelikož ten ban už ma více než rok (http://csko.cz/forum/showthread.php?801-%C5%BD%C3%A1dost-o-Unban-%29). A je divný aby si více jak po roce žádal o UB aby tady znovu cheatoval. Takže tady bych i pro ten UB byl :). Ale Kashpi má pravdu, jestli tady chceš tak hrozně hrát, tak těch 250 korun by jsi do toho obětovat mohl...

Mko
23-04-12, 21:25
Tak jestli se můžu ješte zeptat , kyž nedostanu UB tak jediná možnost jak si zahrát na kotelně je zakoupení steamu ? Jako já ušetřený něco mám , dostávám ve škole pravidelně stipendium , sice to není moc ale aspoň něco , jenže sem si šetril na mobil a zatím mi přišlo zbytečný kupovat si steam , když si v pohodě můžu zahrát i bez steamu ( což už teď neplatí ) . Každopádně díky za Tvůj čas a za reakci :)

ZEUS
23-04-12, 21:30
Ano, je to jediná možnost. Upozornuju tě, když to znova zapneš, tak 250 Kč vyhodíš oknem, tak si pořádně rozmysli, než něco zapneš před steamový CSko.

Mko
23-04-12, 21:32
Cegan z Lesa : Díky :)

Zeus : Jop , to je mi jasný , pár takových lidí už znám.

Kotel
24-04-12, 23:32
Nekdo si tu stezoval, ze nedavame unbany. Tak mas unban.