PDA

Zobrazit normální verzi : CS1.6 Nastavovanie strategii AI hracov

Military
19-07-19, 14:00
Dobry den. Dnes rozbehnem temu ktoru dokoncim az zozeniem pocitac. Tema bude prre uzsi okruh ludi.
Ale aj tak dufam ze si ju oblubite ako tie povodne. Najdite a otvorte subor BotProfile.db ktorg mate tam kde mate nainstalovane aj csko. Ak budete niekam cestovat a nebudete mat internet mozete spustit hru s nehracskymi postavami ktore si tu mozete upravovat. V rychlosti vysvetlim co je k comu. Uz som stratil 39% baterie na mobile.

WeaponPreferences = nazov top zbrane ktoru ma najviac pouzivat.
Skin = Je to aky vyzual postavi ma preferovat od 1 do 5. 5 je nahodny vyzual...
Team = CT/T Za aky tim moze vstupit do hry. Nikdy za ten nevybraty.
Aggresion = Faktor urcujuci ako casto sa ma v boji udrzovat v pohybe na ukor presnosti. Vysoka hodnota proti snajperom dobra. 0-100. 100 znamena ze 50% casu sa udrzuje v pohybe. Da sa dat aj nad 100 tiez to ma aj efekt ale hra je kvoli niecomu nastavena tak ze 100+ a hra po chvili padne na windows.
Cost = 0-200 Faktor zbabelosti vysoky faktor je uzitocny pre snajperov zostanu dlho na zive, neriskuju pri precisleni drzia obranu a odstupy od nepriatela.
Courage = 0-200 Opak zbabelosti vojaci pri vysokej hodnote zlahka klickuju bezia na nepriatela a pri behu. Strielaju. Vela riskuju ale mnohokrat intenzivne robia obchvaty za nepriatela zo vsetkych stran.
TeamWork = Hodnota ktora ovplivnuje prepinanie medzi vsetkymi vlastnostami. Od ignorovania spojencov pri nizkej hodnote po robeniw najazdov a s davkou courage a cost balancuje medzi hojnym mnozstvom strategii. Morale = Zakladna je 100. Nastavitelne 10-200 boti reaguju na smrt spolubojovnika. Ak su umrtia sustavne alebo je moralka moc nizoa moze sa stat ze cela strana CT alebo T sa da k uteku s boja spet k snajperom na spawn alebo iny zachytni bod. Moralka vojakov v sektore sa scitava preto vecsinou uteka len osamoteny vojak lebo jeho moralka sa lahko lame ak zbada zo 5 nepriatelov.
Dopisem inokedy uz mam baterku prec a horiaci telefon.