PDA

Zobrazit normální verzi : Interrupted: Virus scan failed - Problém



sUch
19-07-19, 20:09
Čau, už nevím přesně, kdy jsem něco chtěl nainstalovat a psalo mi to "Interrupted: Virus scan failed" (přibližně už předminulý týden).
Zkoušel jsem stahovat přes uložto Pokání, přes yout písničky a přes google obrázky a všude mi to psalo to samý (jakože když jsem z těch stránek stahoval). CCleanem jsem vyčistil PCčko (i většinu aplikací jsem odstranil), Avastem zdarma antivirusem taky a stejně mi to psalo to samý. V Security settingu jsem nic neměnil. Na youtube jsem pak našel někoho, kdo vysvětloval něco jako, že si v regeditu mám vytvořit něco, no prostě postupoval jsem podle návodu a nic. Nejsem ani pirát, že bych aktivně stahoval z všelijakých stránek (jeďině z youtu, googlu a uložta). Moje aktivita stahování je (v tom lepším případě) jednou za dva týdny nějaký film z uložta. Bratr by mi s tím pomohl, ale nemá kdy a proto se obracím zde. :sad:

Prosím, jestli má někdo nějaký nápad, radu, nebo zkušenost s tímto problémem, poraďte mi. Za budoucí rady děkuji předem. :smart:

Indian0
27-07-19, 13:47
Skús iný prehliadač.

sUch
27-07-19, 15:21
Bohužel nefunguje. Zkusil jsem přes Microsoft Edge a nic.

Grakon2702
27-07-19, 16:13
Ahoj. Jestli používáš Windows 10, tak tam určitě nestahuj žádné další antiviry. Desítky už mají vestavěný antivirus Defender, který bohatě postačí. Pokud potřebuješ stáhnout nějaký soubor a nejde to kvůli virus scanneru, tak prostě nachvilku vypni real-time ochranu defenderu. Až budeš mít soubor stáhnutý, tak na něj udělej výjimku, aby ho defender ignoroval. Pak můžeš zase real-time ochranu zapnout.

sUch
31-07-19, 08:32
Ahoj. Jestli používáš Windows 10, tak tam určitě nestahuj žádné další antiviry. Desítky už mají vestavěný antivirus Defender, který bohatě postačí. Pokud potřebuješ stáhnout nějaký soubor a nejde to kvůli virus scanneru, tak prostě nachvilku vypni real-time ochranu defenderu. Až budeš mít soubor stáhnutý, tak na něj udělej výjimku, aby ho defender ignoroval. Pak můžeš zase real-time ochranu zapnout.

Nějaký defender jsem vypínal, ale nefungovalo to, i bratr se nato podíval, ale nešlo to.

Počítač jsem hodil do továrního nastavení. Je jak nový a navíc už můžu stahovat. Problém vyřešen, můžete zamknout.