PDA

Zobrazit normální verzi : Britny je picza --> Britny



Masif
22-07-19, 16:31
Vypis z konzole:


Mas BAN pro tento server! (id 270493)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Uzij si to jinde'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Britny je picza >
[AMXBANS] Tvuj nick: Britny je picza
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:435566152
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:435566152
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 31.30.169.39
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 31.30.169.39
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Britny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool





Poznamka:






ahoj... mozna zbytecny ban,, cheater nejsem... urazil jsem moderatorku.. Timto se tedy chci i omluvit vsem na kotelne a hlavne Britny.. Promin kocko.... uz budu hodny..

Britny
22-07-19, 16:36
OldSchool 22-07-2019 15:44:14 STEAM_0:1:435566152 31.30.169.39 Britny je picza nia ban
OldSchool 22-07-2019 15:33:29 STEAM_0:1:435566152 31.30.169.39 <MK> MaSiF chceš vidšt jak mě zabanujou?

Co ti mám na to už jako říct? Asi nic.

Masif
22-07-19, 16:39
dobře.. vidim svou chybu, za kterou se omlouvám... hádali jsme se tady na forku,.. bral bych ban na forko, který si asi zasloužim. Každopádně jsem nasranej z práce a Ty si mi to jen vyhecovala.. ale proč do hry? já už ten nick v životě nepoužiju.. zkrátíš, nebo zrušíš mi ten ban prosim?

Britny
22-07-19, 16:54
Proboha, každý admin si tady může přečíst co sem neustále píšeš za kraviny na mě, aji když tu nejsem v archivu, neustále otravuješ, píšeš nesmysle, jak porušuju pravilda. KDE je proboha porušuju. X lidí mi psalo, že ti hráblo, ale problém máš jen semnou. Dokola ti píšu, at si mě teda nevšímáš, že já si tě nevšímám, nemám potřebu si tě všímat, ale ty furt valíš to svoje dokola. Ban na web si ještě nedostal, protože z mé dobré vůle, ale odejdeš z webu dneska do hry a místo, aby ses věnoval svýmu hraní a neřešil mě, si tam nasereš můj nick a že jsem pi*ca a jako myslíš si, že je všechno v pořádku a že máš dostat ban na web, když ve hře si nic nedělal. Toto už byla poslední kapka. Ban na web ještě nemáš kvůli UB, ale pokud to už bude nutný, tak ti ho dám taky. A za provokace AT tu běžně hráči dostávají bany, aji ve hře, aji na webu, nevím proč bys měl být výjimka, ještě přes tolik upozornění.

Masif
22-07-19, 16:59
ano všemu rozumim.. naposledy se teda omluvim, s tim, že, už to neudělám.. je možná nějaká domluva abych si zahrál, nebo až v lednu?
já jen , že jsem asi dobrý pro kotelnu... ano poslední dobou jsem trochu debil.. prosimtě Britny zruš to ...

Fast212
22-07-19, 19:18
Toto je jeho prvý ban? Lebo podla SID ani IP som iné nenašiel.

Masif
22-07-19, 19:20
ano první, dokonce mam za sebou dvě žádosti o admina. a jsem clear player, jen jsem se pohádal s moderátorkou.. moje chyba... ve hře jsem čistý...

Britny
22-07-19, 19:34
Nevím o tom, že bychom se pohádali. Jen si pořád něco žvatlal do chatu - viz. archiv a potom si odešel hrát a pak vidím, že sis z ničeho nic dal tento nick a ještě tu píšeš, že za to vlastně můžu já :D protože máš problémy vv práci a jdeš si to léčit sem na forko a pořád jen provokuješ, tak si dostal útrum. A ještě to pořád a pořád zhoršuješ, tím co si vymýšlíš.

Masif
22-07-19, 19:38
no to sorry, já přeci nelžu,. zároveň přiznávám , že máš pravdu
ano jsem opilý a dělám nesmylsy.. prosím odpusť mi


Edit: tak jak chceš, jestli si myslíš,že si za tohle zasloužim ban na rok i do hry tak mě to bude bolet, ale zvládnu to...
Edit 2 : naposledy se omlouvám...

Britny
22-07-19, 20:26
Jestli mě ještě jednou budeš pořád bezdůvodně otravovat a mít blbý řeči v chatboxu, tak to bude naposledy co ti dávám nějakou možnost se vůbec dál tady vyjadřovat a jestli to tady máš rád, tak by ses měl taky tak začít chovat a ne to přenášet do hry, takže máš poslední podmínku. Příště už ti ani svěcená voda nepomůže.

UB, LOCK