PDA

Zobrazit normální verzi : Nove mody - pls nenechat temu na pospas ale fakt neco pridat ok



WhiteWolf
24-07-19, 18:27
Mam nápady na JB módy
1. Paintball
2. Zombie rush (Vezni budú zombies - 1000 HP proti CT (150 HP), môžu si vybrať s 4 typov - Charger, Smoker, Hunter, Spitter
3. Pick own gun ( Vyberes si vlastnú zbraň)
4. Granáty (CT 120 HP, T 90 HP)
5. Huntin Trouble ( CT budú mať scoutky, snažiť sa zabiť co najviac veznov do 125 sekúnd)

KLIDNE COKOLIV JINEHO JEN TO TROCHU OZIVIT TEN SERVER JELIKOZ JE TO JEDEN Z POSLEDNICH AKTIVNICH SERVERU

napady od burana

Buran
24-07-19, 18:32
Kamo, to som ja vymyslel hej? Neber mi moje nápady. Made by Buran

Buran
24-07-19, 18:33
Ze som ti to poslal, neznamená ze mi ich bude kradnúť. Vymýšľal som to dlho, takže akože toto myslíš vážne.

Enjoy
24-07-19, 20:56
Až na 4 nápad se mi to líbí jsem pro (stejně to nebude)

Sewell_
24-07-19, 21:18
Jo jasný, radši přidat módy do módu, než upravit/opravit ostatní módy :D:D:D

Dannyko
24-07-19, 22:28
Jo jasný, radši přidat módy do módu, než upravit/opravit ostatní módy :D:D:D

Radšej pridať niečo nové ako upravovať staré. Asi nevieš ako taký mód vyzerá v AmxModX Studio. Ver mi Kotel na to mať čas nebude, zabere to minimálne 15-30 min. kým nájde to čo hľadá a upraví to. Pokiaľ napíšeš niečo zle tak to zo súboru napr. jbmod.sma nespraví jbmod.amxx, vypíše error a môžeš to to robiť od začiatku. Tu máš klasický admin (https://ctrlv.cz/wPYE) plugin ako príklad. Stačí, že niečo prepíšem a neprejde to cez compiler.

N1HiL
24-07-19, 23:00
Zdravím.

Nič nemeniť.
Nechať tak ako to je,ten mód už stráca význam s ďalšími módmi, ktoré vy hráči chcete furt do toho vyprodukovať.
Zo 60 ľudí čo chodia na jb max vedia simonovať 15 aj to je veľa.

Hlavný úkor módu stráca význam.
Zbytočné fragovania a málo srandy pre obe strany.

A keby sa pridajú ešte tieto veci, hráči načisto prestanú vedieť simonovať.

LANGER
25-07-19, 01:10
Zdravím.

Sú na to vyžadované a dané servery, ktoré spĺňajú účel pre požiadavky. Zbytočnosť.

Britny
25-07-19, 13:22
Ze som ti to poslal, neznamená ze mi ich bude kradnúť. Vymýšľal som to dlho, takže akože toto myslíš vážne.

Aj kdyby si to poslal samotnému Kotlovi, tak to bude jedno. Mody ti tam nedá, tak není třeba něco vymýšlet. Beztak to jsou jenom vokopčený názvy jiných modů a přebalený do jinýho názvů, z jiných portálů. To už bych spíš brala nějaký knife mod, nebo furien mod co sem už na JB zažila, jak toto. Sry.
Made by Britny.

JustDoItNigga
25-07-19, 14:03
Zdravím.

Nič nemeniť.
Nechať tak ako to je,ten mód už stráca význam s ďalšími módmi, ktoré vy hráči chcete furt do toho vyprodukovať.
Zo 60 ľudí čo chodia na jb max vedia simonovať 15 aj to je veľa.

Hlavný úkor módu stráca význam.
Zbytočné fragovania a málo srandy pre obe strany.

A keby sa pridajú ešte tieto veci, hráči načisto prestanú vedieť simonovať.

Nevím hele, ale jb je fun mod, takže je od toho aby se lidi pobavili, a právě kdyby se tam přidalo něco nového, tak se to zase oživí a na nějakou tu dobu to lidi zase začne bavit, takže aby se tam přidalo něco nového není vůbec špatný nápad.
Poslední dobou tam chodí nováčci, takže je naprosto jasný, že neumí tak dobře simonovat a celkově ještě tolik nerozumí té hře. Ale takhle to měl každý, já pomalu ani nevěděl jak mluvit, ale časem jsem to všechno okoukal, takže v tom problém nevidím.

N1HiL
25-07-19, 14:29
Nevím hele, ale jb je fun mod
Jailbreak
Čo ti hovorí ten význam?

Žiadny zombie rush a atď.


že neumí tak dobře simonovat a celkově ještě tolik nerozumí té hře.

Tak treba nasoliť milión módov aby mali na výber, lebo nevedia simonovať.

10minút kým si prečítajú pravidlá.
Na serveri ich kopa hráčov môže opraviť, ver mi, keď tam bude ďalších 5 módov, každé 3. Kolo bude iba mód.

B3N
26-07-19, 19:05
Síce som ten 3. vôbec nepochopil ale pridanie módov by určite spestrilo hru. A aj keď nie, tak za pokus by to aspoň stálo, ale ako to poznám na tomto portáli tak na 99% nič nebude -_-

Kaco
27-07-19, 08:34
Síce som ten 3. vôbec nepochopil ale pridanie módov by určite spestrilo hru. A aj keď nie, tak za pokus by to aspoň stálo, ale ako to poznám na tomto portáli tak na 99% nič nebude -_-

Prestrelka kde si vyberieš zbraň akú chceš.