PDA

Zobrazit normální verzi : ^ L[U]K[A] ^ --> Troppe



LegitYisus
30-07-19, 10:56
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 270639)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ^ L[U]K[A] ^ >
[AMXBANS] Tvuj nick: ^ L[U]K[A] ^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1310833026
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1310833026
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 185.67.191.5
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.67.191.5
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Troppe >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================






Poznamka:






Zadost o unban

Myslim si, ze doslo k omylu a neopravnenemu banu. Dostal jsem ban za wallhack pritom jsem wallhack nemel. Kdybych už měl wallhack tak bych si na hackovaní nekupoval VIP... Pro mě jsou to teď vpodstatě za nic utracených 200 Korun. Prosim proto o unban.

Dekuji, Lukáš

hanba mi
30-07-19, 11:09
Tento (http://fd.csko.cz/upload/30-07-2019-09-36-09-xtr26397.jpg) screen potvrdzuje rozhodnutie admina o udelení banu...Takže si trošku vstup do svedomia a neleží tu, jak malé decko...VIP je dobrovoľná voliteľná služba, ktorú si dobrovoľne zaplatil, ale keďže si porušil pravidlá servera (cheating -wh) nemôžeš čakať unban.

Britny
30-07-19, 12:49
Přečti si obchodní podmínky VIP. Jednou si kod použil za což se už automaticky peníze nevrací + si ještě cheatoval, takže je to tvá chyba.

UB tudíž není možný

Vítejte na herním portálu csko.cz,

děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.

Pokud si pořídíte originální hru (https://store.steampowered.com/app/10/CounterStrike/), ihned se připojíte a můžete opět hrát.

Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

PS: Možná při zakoupení originální hry by se dalo s majitelem domluvit, že ti kod z NS přehodí potom na steam, ale jak píšu - jen možná.