PDA

Zobrazit normální verzi : WhiteWolf



WhiteWolf
30-07-19, 16:36
Vypis z konzole:


Hráč Schyzo.
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:85629432
IP adresa 109.224.84.182
Udělen 30-07-2019 - 15:13
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužiito.
Důvod Nelegalni zverejnovani info. lidi





Poznamka:






-------------------------------------------
Prominte ze to neni vypis z konzole, ted jsem na csku 2 dny nebyl ani se v blizke dobe nechystam zas hrat, ale bezduvodny ban si nenecham libit, bylo mi receno ze pry jsem ve hre postoval link s listrou kde jsou jeji udaje coz neni pravda, priznavam postnul jsem to zde do chatboxu ale myslim ze veci na foru se nevzahujou na hru a dox je zcela legalni, omlouvam se ze jsem to udelal a dox uz nikde postovat nebudu.
-------------------------------------------

Dale vidim ze se tu o me opet roznesly lzi ohledne moje minulosti, je pravda ze jsem pred 2mi rokmi udelal par chyb, ale ten dox jsem udelal abych se branil, byl na me udelan podobny ktery uspinil me jmeno a listra tomu napomohla tim ze dotycnemu dala moje informace, uz jsem jiny clovek, a toto byla opravdu picovina, opet, ti co me znaj urcite vi co jsem byl za pripad, ale ted mam uz prvnim rokem cisty stit

Britny
30-07-19, 16:42
Já jsem slyšela zase něco jiného. A na koho chceš podávat to oznámení, když je podle tebe dox legální?

Revan
30-07-19, 16:44
Hellou, tebe príde normálne takéto veci tu postovať a ešte na to sa vyhrážať niekomu, lebo si dostal ban ingame a aj na fórum? A kde máme istotu, že by si to ingame nepostol? Verejná verzia tej stránky je legálna iba v rámci info, ktoré daný človek poskytne či už na FB, IG ale keďže sa to nikomu z dotyčných nepáčilo a link si postol tu na fórum, tak sa pristúpilo k tvrdému trestu. Ak si myslíš, že to bol bezdôvodný ban tak rip no.

WhiteWolf
30-07-19, 16:45
Bylo to jen zastrasovani, dox jde smazat na pozadani majitelky doxu ale musim prilozit obcansky prukaz, kvuli law. ale ja jsem obcanku ztratil takze jsem radeji zastrasoval

Fellow
30-07-19, 16:45
Proti UB

WhiteWolf
30-07-19, 16:46
protoze jsem s ingame pravidlemi seznameny az dost, bohuzel s webovými nikoli

Revan
30-07-19, 16:48
Zastrašovanie, rozširovanie info, vyhrážanie. Nemáš toho dosť na krku?

WhiteWolf
30-07-19, 16:50
Jak rikam, vse je mimo hru, ban na forum klidne snesu, ale ban ig ne jelikoz je to moje jedina zabava v mem zivote

Britny
30-07-19, 16:54
Bylo to jen zastrasovani, dox jde smazat na pozadani majitelky doxu ale musim prilozit obcansky prukaz, kvuli law. ale ja jsem obcanku ztratil takze jsem radeji zastrasoval

Přesně tak, jen zastrašuješ, ale nezapomen.. Tady se tě nikdo nebojí a fakt co mě dokáže vytočit je někdo, kdo zastrašuje holku, jen aby dostal UB, přitom já osobně tě můžu taky udat za postování cizích údajů, což je trestné a tvoje prohlášení u tvých je - "jsou falešné" takže vlastně nemáš nic a pokud se dopustíš takovýho činu, vztahuje se to komplet na celý portál...

WhiteWolf
30-07-19, 16:55
Jsou to verejne dostupne udaje, nelegalni by bylo, kdybych ty udaje ziskal pomoci hackingu.

killer-savage
30-07-19, 16:58
Podľa Britny pôjdeš pekne do chládku a tam život mať nebudeš

WhiteWolf
30-07-19, 16:59
Omlouvám se celému portálu a hlavně listře, za to, co jsem udělal, podám majitelce žádost doxu, aby ho smazala.

Stále ale prosím o unban

Revan
30-07-19, 17:03
Jediná otázka čo na teba mám je, že prečo si to vôbec robil? Lebo ak ti to prišlo iba ako dobrý nápad lebo ťa niekto naštval tak to je humus. Tvoja žiadosť o práva sa samozrejme týmto môže zatvoriť.

Britny
30-07-19, 17:03
Jsou to verejne dostupne udaje, nelegalni by bylo, kdybych ty udaje ziskal pomoci hackingu.

Já se stále ptám proč chceš na někoho podat trestné oznámení, když podle tebe je vše v pořádku a nic si neporušil? Už mi na to odpovíš? A ne že "já chci UB do hry" Tady ti za toto Ub ani dát nemusíme.

WhiteWolf
30-07-19, 17:05
Já se stále ptám proč chceš na někoho podat trestné oznámení, když podle tebe je vše v pořádku a nic si neporušil? Už mi na to odpovíš? A ne že "já chci UB do hry" Tady ti za toto Ub ani dát nemusíme.

Nikdy bych na nikoho trestní oznámení nepodal, jak jsem psal, bylo to jen ubohé zastrašování, za které jsem se sáře už omluvil

WhiteWolf
30-07-19, 17:06
Jediná otázka čo na teba mám je, že prečo si to vôbec robil? Lebo ak ti to prišlo iba ako dobrý nápad lebo ťa niekto naštval tak to je humus. Tvoja žiadosť o práva sa samozrejme týmto môže zatvoriť.

udelal jsem to kvuli obrane, nelibilo se mi to a majitel toho doxu co na me udelal se mi jen vysmal, tak jsem si vzal uboze jakoze terc listru, coz me mrzi a kdybych mohl vratit cas, tak bych ten dox nezalozil, byla to hovadina a omlouvam se

E: Bylo mi nalhano ze dox je zcela legalni. A pak mi jeste majitel doxu napsal, ze listra mu dodala moje fotky a nejake informace, tak mi to v tu dobu prislo ok, ale neuvedomuji si ciny svych skutku, a doslo mi to az, kdy me britny seznamila s tim, ze je to opravdu nelegalni a mrzí me to.

Britny
30-07-19, 17:16
Ano a pak dojdeš sem a postneš to sem opět? Začneš i Sáře vyhrožovat:

30/07/2019 14:42 <WhiteWolf> ani ne sarusko, ty budes dalsi

Zastrašuješ kde se jen dá, jen abys dostal UB do hry, ale absolutně nepobíráš následky kolem. Já bych ti za to klidně mohla dát jen ban na web, ale za toto postování, ti můžu napařit i na celou kotelnu, protože o člověka co zveřejnuje něčí údaje tu moc lidí nestojí. A to co sem tam viděla napsané kompletně - o rodičích, sourozencích atd rozhodně není legální a FB neposkytuje hlavně žádné veřejné IP k vidění, která tam byla taky. Takže ty teoreticky sám porušuješ ochranu osobních údajů člověka, což je trestné. Takže si na nějaký čas můžeš odpočnout od hraní. Ještě dám klidně prostor jiným adminům co si o tomto myslí..

Fast212
30-07-19, 17:16
Proti UB. Zverejnovat takéto dost podrobné informácie nie len o tom konktrétnom človeku ale aj jeho rodine je choré, nie zábava. Ale je tu vec ktorá ma zaráža ešte viac. je +- 17:10 tak jak je možné že link na odkaz ktorí sem on dal cca o pol tretej stále není vymazaný? Zabanujete za to hráča, grakonovi meníte príspevky (to je mi osobne jedno) ale nenájdete si pár sprostých sekúnd aby ste aspom vymazali ten odkaz na LINK? Práve v tej chvíli si to mohlo pozrieť pár hráčov ktorí boli aktívny na forku, ale takto som si to mohol krásne dohladať ja, a aj bezpočet dalších hráčov, ktorí by o tom nemuseli mať ani len tušenie.

Revan
30-07-19, 17:17
Síce si si priznal chybu ale som totálne proti UB.


E: Nezabúdaj, že to čo si urobil je nelegálne a každý dotknutý ak má dôkaz ťa môže udať na políciu.

WhiteWolf
30-07-19, 17:18
Beru na vedomi


Pokud to pomuze tak E: muzu vam slibit ze kdyz to udelam jeste jednou tak me udejte bez jakykoliv varovani, tuto chybu po druhe neudelam a vim jak to je neprijmne.

Jinak ohledne te ip adressy, tu jsem legalne ziskal pomoci chatlogu na kotelne, kde jsou ip adresy verejne

WhiteWolf
30-07-19, 17:22
Proti UB. Zverejnovat takéto dost podrobné informácie nie len o tom konktrétnom človeku ale aj jeho rodine je choré, nie zábava. Ale je tu vec ktorá ma zaráža ešte viac. je +- 17:10 tak jak je možné že link na odkaz ktorí sem on dal cca o pol tretej stále není vymazaný? Zabanujete za to hráča, grakonovi meníte príspevky (to je mi osobne jedno) ale nenájdete si pár sprostých sekúnd aby ste aspom vymazali ten odkaz na LINK? Práve v tej chvíli si to mohlo pozrieť pár hráčov ktorí boli aktívny na forku, ale takto som si to mohol krásne dohladať ja, a aj bezpočet dalších hráčov, ktorí by o tom nemuseli mať ani len tušenie. Dox muze smazat jen majitelka te stranky, ja s tim nic nezmuzu

Revan
30-07-19, 17:23
Aby som to zhrnul som proti UB ingame, som za navrátenie perma banu na fórum po locku threadu.

WhiteWolf
30-07-19, 17:25
Prosim ne

Fast212
30-07-19, 17:28
Ináč wolfík podla toho čo čítam ta to mrzí len pretože si sa dozvedel že je to nelegálne? A to ti absolútne nevadí že si jej a tiež aj jej rodine zničil súkromie? že si teraz možu všetci prečítať jej pravé meno, adresu, FB, na ktorí možu začať chodiť blbé správy a prasačiny. To ti vobec nevadilo? A zrazu ti to je neskutočne lúto, jedno ospravedlnenie za druhým ktoré sú určite 100% úprimne a od srdca.


Dox muze smazat jen majitelka te stranky, ja s tim nic nezmuzu Nemyslím priamo dox ale odkaz na ten dox, ten keby je zmazaný uvidelo by to ovela menej ludí.

E: Ja bych sa už mal zamilovať lebo mi nedopínajú tie kolečká lásky moderných vzťahov.

Toy
30-07-19, 17:29
Jsem taky rozhodně proti unbanu, pokud se tohle chování bude tolerovat, tak se to tu bude opakovat častěji a častěji. Opravdu mi tohle hlava nebere kam na tyhle stupidní nápady chodíte.

WhiteWolf
30-07-19, 17:30
ne, mrzi me to protoze mi kdysi na listre zalezelo a ted jsem udelal takovou blbost v afektu, uvedomil jsem si to pozde

Britny
30-07-19, 17:38
Faste - ten link je tam schválně, jako důkaz toho, že on sám psal, že je to fejk na něj a aby nemohl nikoho jiného obvinit, že postuje jeho údaje a ještě to tam přiznal. Ostatní linky co zde byly jsem smazala.

WhiteWolf
30-07-19, 17:43
Britny můžeš sz?

Fast212
30-07-19, 17:44
Ja si myslím že by kludne stačil aj screen toho jak tam dáva ten odkaz. Radšej by som mal toho v rukáve menej než aby sa o to viacej ludí na to pozeralo.

Revan
30-07-19, 17:49
Neni ti zle zo samého seba? Ja keby toto urobím tak sa ani do zrkadla nepozrem. Vieš ako sa listra cíti? Vieš ako cítila tá čo si ju zastrašoval? Môj neskromne skromný názor je, že patríš do nejakého výchovného zariadenia alebo priamo do chládku. Hnus, tu končím, locknite to a nahoďte mu celoživotný ban všade.

WhiteWolf
30-07-19, 17:51
Je mi ze sebe zle..

valentino
30-07-19, 18:11
Po delším uvažování všech adminů jsme došli k závěru že bys mohl dostat unban pod jednou podmínkou, a to, že natočíš video jak brečíš a omlouváš se Listře. Posílej do PM

WhiteWolf
30-07-19, 18:19
I ja mam svou soudnost a moc dobre vim jak by s tim videem bylo nalozeno..

Omlouvam se jeste jednou vsem, ten ban nechte tak, o me uz nikdy neuslysite a nikde se uz nic takoveho nestane.

Britny
30-07-19, 18:35
Nic, chlapec jde na policajty.

LOCK